Şimdi Ara

DeepFreezSTDEval yardımmm!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar DeepFreezSTDEval 5 programını kurdum bazı bilgisayarlarda görünüyor ve bazı bilgisayarlarda görünmüyor yani devre dışı bırakamıyorum. Kısayol tuşlarını "ctrl + alt + shıft + F6" denedim ama yine açmadı silmek istedim programı kurduğum .exe dosyasını açtım "unistall" felan görünmüyor ve bana eski deepfreezi kaldırmamı söylüyor ama kaldıramıyorum hatta devre dışı bile bırakamıyorum yardımcı olursanızı sevinirim arkadaşlar. tşklerr.

• Valla dostum işin zor gibi görünüyor.Formatla çözüm bulabilirsin çok sorun oluyosa.
  • şifre soruyormu..
  • Şifre sormuyor kardeşim zaten şifre sorsa başka birşey istemiyorum hemen devre dışı bırakacağım ama karşıma hiç birşey çıkmıyor valla format ile çözüm olacaksa ben bttim çünkü bütün bilgisayarlara kurdum ve yarısından çoğu aynı problemi veriyor
  • uzun süreden beri kullanıyorsan deepfreeze bu tür kötülükler yapıyor ve ondan dolayıdırki güvenlik kartı var..bide kurduğun deepfreezin kurulum dosyasına tekrar tıklarsan unistall çıkması lazım...
  • Valla kuralı 1 hafta bile olmadı aslında. deep freez'in kurduğum dosyayı çalıştırıyorum ama unistall çıkmıyor
  • ben öğlen yemeğinde okula gidip bi daha bakayım..ama çıkması lazım olmazsa msn'den yardımcı olmaya çalışırımm....
  • ok kardeş yardımcı olursan sevinirim ama dediğim gibi formatdan farklı bir çözümü olması lazım dimi bende bu arada araştırayım biraz daha çok tşk ederim.
    @-mail: memory_pro@hotmail.com
  • normalde kalkması lazım ama olmuyorsa.sana başka bi çözüm önereyim.şimdilik dursun ne zaman makine hantallaşırsa format atarsın şimdilik bunu kullan.deepfreeze li makinada istediğin değişikliği yaptırıyor
    olmazsa yine buraya yaz bakarız bi çaresine
    unfreezer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.