Şimdi Ara

!!! DEHŞET GÖRÜNTÜLER !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pek sevimli japonların yaptığı icraatlar genellikle takdire şayan. Lakin japonların bu türleri iğrenç... Kelimeler yetersiz kalmakta... Bu vahşete, bu dehşetengiz olaylara, bu iğrençliğe tepki koymak insanlık görevi bence...

Son yıllarda "bebek yemeklerinde" ciddi talep artışı varmış. Bu sebeple artık hastanelerden de satın alınmaya başlanmış bebek cesetleri. Piyasası bile oluşmış. Ortalama 10-12Bin yene satılıyormuş bir bebek cesedi.

Böyle görüntüleri buraya taşıyıp sizleri de üzmek istemezdim ama... insanlık adına birşeyler yapabilen olur belkide...

Dehşet olayların fotoğrafları için:
    http://rapidshare.de/files/9425903/Japon.zip.html

• Keşke bakmasaydım çok kötü ve üzücü

• merak ettım sımdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ŞAHİNBEY
    Keşke bakmasaydım çok kötü ve üzücü

bende
  • ya ben bu görüntülere başka yerlerdede baktım, ciddi ciddi gerçekse ki öyle görünüyo, o zaman ben onların ,.... tööbe tööbe
  • arkadaşlar japonları bilemem ama Çinliler daha önce insan eti yemiş belki hala yiyorlardır

neyse hikaye şu ;

amerikanın ve dünyanın en cani seri katili adını şimdi hatırlayamıyorum , 1900 lü yıllarda bir gemide çalışıyormuş ve gemi Çin'e uğramış

Çinde de o sırada zannedersem savaş yüzünden kıtlık varmış , adamlar komşularının çocuklarını kaçırıp , kesip yiyorlarmış , hatta o kadar abartmışlar ki kasaplarda insan eti satmaya başlamışlar

neyse geminin tayfalarından biri de bu insan etinden denemek için almış ve lezzetini çok sevmiş ve gemi orada 2 ay kadar kalmış zannedersem neyse tayfa bu olayı ağzının suları akarak arkadaşına anlatmış yani seri katil adayı olan arkadaşına

neyse gemi amerikaya gelmiş ama o seri katil olan adam insan etini denemek için içinde çok büyük bir arzu duymaya başlamış

işte o günden sonra sokakta kandırdığı çocukları kaçırıp , kesip yiyormuş , hatta zamanla caniliğini ileri götürerek , çocukları öldürmeden parça parça keserek yavaş yavaş yemeye başlamış

sonra işi biraz daha ileri götürmüş , çocuklara işkence yaparak öldürüyormuş hatta daha da ileri giderek önce dövüyormuş , yani sopayla dövünce yumuşayan et ve salınan hormonlar yüzünden etler çok daha lezzetli oluyormuş

işte bu şekilde yakalanmadan zannedersem 60 a yakın çocuğu 1930 lu yıllara kadar yiyerek yaşamış

bu olay bir gerçektir katil yakalanınca suçlarını en ince ayrıntısına kadar anlatarak itiraf etmiş , hatta anlatırken bile gözlerinin içi parlıyormuş

ayrıca zannedersem 1930 lu yıllarda rusyada stalinin tarım politikası sonucu yaşanan bir kıtlık sonucu insanlar o kadar açlık çekmişlerki komşularının çocuklarını kaçırıp yemeye başlamışlar

hatta aralarında anlaşıp birbirlerinin çocuklarını değişip yemeye başlamışlar bu durum yıllarca sürmüş

bu olay da bir gerçektir , bu olayın görüntülerini yansıtan elde fotoğraflar falan mevcut

• seri katilin adı albert fish 1936 yılında idam edilmiş

rusyadaki olayı History channelde izlemiştim , yani rusyayı karalamak gibi bir düşüncem yok bu fotoğraflar rus askerleri tarafından çekilmiş ve arşivlerde kayıtlıymış , ama resim verecek webadresim yok ne yazıkki

tutarsız bir iddia gibi gözüküyor , ama talep eden olursa mesajımı editleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17_Ocak -- 19 Aralık 2005, 10:02:59 >
  • ALBERT FİSH İN HAYAT HİKAYESİ http://forum.donanimhaber.com/m_5080506/tm.htm

DİKKAT BENCE BU YAZIYI OKUMAYIN , ama illa okuyacağım diyorsanız sorumluluk kabul etmiyorum
  • Ne uyduruk şeyler yaw, tam mizansen..
  • O fotoğrafların 2 ya da 3 tanesi anatomi, patoloji ya da adli tıp laboratuarında çekilmiş ve tıbbi fotoğraf. Kötü niyetle araya karıştırılmış olduğunu düşünüyorum.

* Kadının bebeği kestiği fotoğraf otopsi fotoğrafı.

* Gri ceketli adam muhtemelen adli tabip.O fotoğrafa kıyma makinası konması kötü bir photoshop çalışması.

* Gri ceketli adamın kestiği beyin, yetişkin beyni ve form aldehit içinde beklediği açıkça belli ( Yoksa şeklini öyle muhafaza edemez, beyin dokusu çok yumuşaktır.)

* Fotoğrafların 2 tanesinde arkada negatoskop (röntgen filmine bakılan ışık) var.
  • ben göremedim. sorun mu var ne.

• iğrenç be.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 17_Ocak

arkadaşlar japonları bilemem ama Çinliler daha önce insan eti yemiş belki hala yiyorlardır

neyse hikaye şu ;

amerikanın ve dünyanın en cani seri katili adını şimdi hatırlayamıyorum , 1900 lü yıllarda bir gemide çalışıyormuş ve gemi Çin'e uğramış

Çinde de o sırada zannedersem savaş yüzünden kıtlık varmış , adamlar komşularının çocuklarını kaçırıp , kesip yiyorlarmış , hatta o kadar abartmışlar ki kasaplarda insan eti satmaya başlamışlar

neyse geminin tayfalarından biri de bu insan etinden denemek için almış ve lezzetini çok sevmiş ve gemi orada 2 ay kadar kalmış zannedersem neyse tayfa bu olayı ağzının suları akarak arkadaşına anlatmış yani seri katil adayı olan arkadaşına

neyse gemi amerikaya gelmiş ama o seri katil olan adam insan etini denemek için içinde çok büyük bir arzu duymaya başlamış

işte o günden sonra sokakta kandırdığı çocukları kaçırıp , kesip yiyormuş , hatta zamanla caniliğini ileri götürerek , çocukları öldürmeden parça parça keserek yavaş yavaş yemeye başlamış

sonra işi biraz daha ileri götürmüş , çocuklara işkence yaparak öldürüyormuş hatta daha da ileri giderek önce dövüyormuş , yani sopayla dövünce yumuşayan et ve salınan hormonlar yüzünden etler çok daha lezzetli oluyormuş

işte bu şekilde yakalanmadan zannedersem 60 a yakın çocuğu 1930 lu yıllara kadar yiyerek yaşamış

bu olay bir gerçektir katil yakalanınca suçlarını en ince ayrıntısına kadar anlatarak itiraf etmiş , hatta anlatırken bile gözlerinin içi parlıyormuş

ayrıca zannedersem 1930 lu yıllarda rusyada stalinin tarım politikası sonucu yaşanan bir kıtlık sonucu insanlar o kadar açlık çekmişlerki komşularının çocuklarını kaçırıp yemeye başlamışlar

hatta aralarında anlaşıp birbirlerinin çocuklarını değişip yemeye başlamışlar bu durum yıllarca sürmüş

bu olay da bir gerçektir , bu olayın görüntülerini yansıtan elde fotoğraflar falan mevcut

şimdi sen bu anlatılanlara ciddi ciddi inandın yani
    seri katil dışındakiler sanki koca karı masalıymış gibi geldi.....hatta ne masalı yaw düpedüz saçmalık

• yav bende niye açılmıo şu yukarıda verdiğiniz link :\
  • işte link buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_5080506/tm.htm bunlar gerçek masal değil
  • inanmayın şöyle şeylere ya.
  • resim nerde
    quote:

Orjinalden alıntı: 17_Ocak

işte link buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_5080506/tm.htm bunlar gerçek masal değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.