Şimdi Ara

Deniz BARIŞ'a 1 Milyon EURO Ceza...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, Fenerbahçeli milli futbolcu Deniz Barış'ın, Gençlerbirliği ile imzaladığı sözleşmeyi ihlal ettiği gerekçesiyle 1 milyon Euro ceza ödemesini kararlaştırdı.

Federasyonun Levent'teki binasında yapılan toplantının ardından yapılan açıklamada, Deniz Barış'ın daha önce Gençlerbirliği Kulübü ile arasında imzaladığı sözleşmeyi ihlal ettiği gerekçesiyle söz konusu anlaşmada yer alan 1 milyon Euro'luk cezai koşulu ödemesine karar verildiği bildirildi.

Bu konuda neler düşünüyorsunuz.
    (Nasıl bu Topic Mantıklı mı.??? )

• Ödesin. FB ile anlaşdığı zaman bu gibi riskleri gözönüne alarak anlaşmıştır heralde..
  • Ödesin ödesin çakallık yapıyorlar cezasını çekiyorlar sonra.İyi olmuş...
  • fenerbahçeli tüm futbolcular bundan beter olsun
  • beter olanlar belli aç kulubun aç topçuları:)

bizde para var futbolcularımızdada:)

Deniz bunları goze alarak anlasmıstır.
  • fenerbahçede olmasa federasyon nasıl para bulcak ya mhk de geçen sene iyi geçinmişti fenerden
  • denizin transferi öncesinde gençlerbirliği başkanı -ben istersem onun donuna kadar alırım- diodu bende sallıyodur bişey yapamaz sonuçta deniz fener gelio, fenerbahçe bu sorunu halleder diodum. ama anlaşılan iş ciddiymiş
    neyse sağlık olsun deniz bunları göze alarak gelmiştir
  • devlet malı deniz yemeyen keriz hesabı olmuş az parada degil
  • doğru söylüyosun
  • Bu cezanın muhtemelen geleceği düşünülerek yapılmıştır bu transfer. Kanımca FB yönetimi karşılayacaktır bunu.
  • degil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.