Şimdi Ara

Denize gidince araba anahtarını nereye koyarsınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
19.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın arkadaşlarla denize gideceğiz Daha önceden Kilyos'ta polis lojmanlarının olduğu yerdeki plaja gidiyorduk. Bu yüzden güvenlik problemi olmuyordu. Her tarafta sivil polis vardı Ama şimdi başka bir plaja, yine Kilyos'ta Tirmata Beach diye bir yere gideceğiz.

Aklıma takılan, arabamın anahtarını nereye koyacağım? Poşetin içinde bi kenarda dursa problem olmaz heralde? Sonuçta plaja giriş ücreti 30 TL. Çingenesi, hırlısı hırsızı bu parayı vereceğine halk plajına gider diye düşünüyorum Siz denize gittiğinizde aracınızın anahtarını nereye koyuyorsunuz? Sizlerdende öneri bekliyorum.

Birde tamponun altında bi yere saklamayı düşündüm ama o biraz sakat olur gibi geliyor

• Girişi 30 TL olan plajda güvenlik önlemi mutlaka alınmıştır diye düşünüyorum ama hırsız olmasada orada bulunan tatilcilerinde yapma ihtimali olabilir ama binde bir olabilir diye tahmin ediyorum ama arabanızın anahtarların önemli eşyayı nereye saklıyorsanız orada bulundurun derim onuda kimsenin görmeceği karmakarışık yere saklayınız derim oda sonuçta son derece sakat iştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

Girişi 30 TL olan plajda güvenlik önlemi mutlaka alınmıştır diye düşünüyorum ama hırsız olmasada orada bulunan tatilcilerinde yapma ihtimali olabilir ama binde bir olabilir diye tahmin ediyorum ama arabanızın anahtarların önemli eşyayı nereye saklıyorsanız orada bulundurun derim onuda kimsenin görmeceği karmakarışık yere saklayınız derim oda sonuçta son derece sakat iştir.
    Yahşi Batı ŞERİF Lloyd taktiği
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Talimatname çok açık:Cereyan-ı tehlike-i vukuu, emanetleri mabadına duhuluuu....(Aziz Bey taktiği.)
    http://www.youtube.com/watch?v=LPeHusIAs0Q

Yahşi Batı deyince benimde aklıma bu geldi,sözüm meclisten dışarı,yanlış anlaşılma olmasın...

Şaka bir yana girişte anahtar,cüzdan vs. gibi şeylerin koyulduğu anahtarlı kutular olur bu tip yerlerde,giriş 30 tl ise muhtemelen vardır...

• quote:

Orijinalden alıntı: otosarrafı

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Talimatname çok açık:Cereyan-ı tehlike-i vukuu, emanetleri mabadına duhuluuu....(Aziz Bey taktiği.)
    http://www.youtube.com/watch?v=LPeHusIAs0Q

Yahşi Batı deyince benimde aklıma bu geldi,sözüm meclisten dışarı,yanlış anlaşılma olmasın...

Şaka bir yana girişte anahtar,cüzdan vs. gibi şeylerin koyulduğu anahtarlı kutular olur bu tip yerlerde,giriş 30 tl ise muhtemelen vardır...

Alıntıları Göster
    ben havlunun arasına koyup şezlonga bırakıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

ben havlunun arasına koyup şezlonga bırakıyorum :)

Alıntıları Göster
    ben eskı arabam varken bayonun cebınden hıc cıkarmazdım denızede onla gırdıgım cok oldu cunku cok kez saklamak ıstedıgımde anahtarı kaybettım ve aramak zorunda kalıyordum...

not arabanın anahtarı elektronık degıldı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

ben eskı arabam varken bayonun cebınden hıc cıkarmazdım denızede onla gırdıgım cok oldu cunku cok kez saklamak ıstedıgımde anahtarı kaybettım ve aramak zorunda kalıyordum...

not arabanın anahtarı elektronık degıldı ...

Alıntıları Göster
    Ben arabanın sağ tarafını duvara dayayıp, kimse görmeden anahtarı lastiğin üzerine bırakıyorum. Bir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

Ben arabanın sağ tarafını duvara dayayıp, kimse görmeden anahtarı lastiğin üzerine bırakıyorum. Bir sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    şu tarz ürünler de iş görür diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

şu tarz ürünler de iş görür diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    onu bunu bilmem koy bir yere :D Lys ye girerken arabanın anahtarıyla içeri almadılar... arabanın anahtarını ne yapacağım diyince polise adam arabaya koy dedi artık düşün yani kafana göre takıl... yada eşyalarının yakın bir yerinde sahil kumuna göm... buda benim fantastik önerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: 96kbpsilegireninsan

onu bunu bilmem koy bir yere :D Lys ye girerken arabanın anahtarıyla içeri almadılar... arabanın anahtarını ne yapacağım diyince polise adam arabaya koy dedi artık düşün yani kafana göre takıl... yada eşyalarının yakın bir yerinde sahil kumuna göm... buda benim fantastik önerim...

Alıntıları Göster
    Herkez ne varsa dökmüş ortaya.Forumda hırsız varsa yarın açılacak konular ;
    *Arabamı çaldılar *Denizdeyken arabam çalındı *Dünyanın çivisi çıkmış *Allah belaları vs.vs....

• quote:

Orijinalden alıntı: caner4141

Herkez ne varsa dökmüş ortaya.Forumda hırsız varsa yarın açılacak konular ;
    *Arabamı çaldılar *Denizdeyken arabam çalındı *Dünyanın çivisi çıkmış *Allah belaları vs.vs....

• Antalyada oturdugumuzdan cok sık olan bi durum neden gizlice havlunun altina koymuyorsunuz kimse bakmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim ersoy

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cüzdanını telefonu ne yapacaksan onu da aynı yere koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: RB26DETT

Cüzdanını telefonu ne yapacaksan onu da aynı yere koy

Alıntıları Göster
    Konu hortlamış ama yaz mevsimi geldi yararlı bi konu olacaktır. Geçen sene giysi poşetlerinin arasına saklamıştım bi problem olmamıştı.
  • quote:

ne oldu zoruna mı gitti

Terbiyeli ol lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

quote:

ne oldu zoruna mı gitti

Terbiyeli ol lan

Alıntıları Göster
    Egzoz deliğine saklayıp, sonra çıkarmak için dalla, çöple yarım saat ecel teri döken arkadaşlarım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Egzoz deliğine saklayıp, sonra çıkarmak için dalla, çöple yarım saat ecel teri döken arkadaşlarım var

Alıntıları Göster
    Çantanın içine felan koyarsanız hiçbir sorun olmaz.Veya kuma gömün

• quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

Çantanın içine felan koyarsanız hiçbir sorun olmaz.Veya kuma gömün

Alıntıları Göster
    Çift buzdolabı poşetine koyup, ağzını sıkıca düğümleyip(çözülebilir düğüm atıyorum tabiki) mayonun fermuarlı cebine koyuyorum
    Henüz bir zararını görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncrdbl

Çift buzdolabı poşetine koyup, ağzını sıkıca düğümleyip(çözülebilir düğüm atıyorum tabiki) mayonun fermuarlı cebine koyuyorum

Bu yöntem iyimiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

quote:

Orijinalden alıntı: ncrdbl

Bu yöntem iyimiş.

Alıntıları Göster
    Bu dügünlerde çerezlerin koyuldugu agzı kapanabilen poşetlerden 2 tane iç içe geçirip agzını kapat. Sonra da tedbir olarak lastikle sıkıca sar kesinlikle içine hava ve su almıyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.