Şimdi Ara

denizli dershane önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mezuna kaldım denizlide iyi bir dershane önerisi olan?

• Aciyi tek gecerim :D
  • ne yönden kaç bindesin? :D
  • Gitme dersaneye
    İstiklaldeki halk kütüphanesinde çalış arkadasın varsa
    Süper oluyor denemelisin
  • legolas2d kullanıcısına yanıt
    bende gitmek istemiyodum ama ailem git diyor daha ve ben düzenli çalışan bir öğrenci değilim düzene falanda sokar diye düşündüm madem gidicem iyi bi yer olsun istiyorum
  • Ben tmde 110 binden 26 bine cektim pek iyi bi derece degil ama olsun matematik kadrosu cok iyi hocalar cok ilgili
  • Rekabet ortamı var dersanelerde baska birşey yok
    Basma kalıp seylerle konuları geciştiriliyor
    Ben biliyorum havasında olmazsan evdede başarabileceğini düşünüyorum
  • Liveat kullanıcısına yanıt
    yok ya çok iyi çekmişsin bende tm-3te 109 bindeyim okul öncesi falan yazdım gelmedi sınıf öğretmenliği yazmak aklıma gelmedi çok yüksek diye onlar düşmüş ek tercihte olmazsa mezuna kalıcam malum bu seferde sıkı tutmak gerek ben öyle düzenli falanda çalışamam nasıl yaptım ilk yıl sıralamarımız çok yakınmış özel ders falan aldın mı
  • İlk senemdi ozel ders almadim dershaneyi takip ettim duzenli olarak denemelere girdim benim ygs siram 109 bindi lys tm3 26 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liveat -- 28 Temmuz 2013; 13:38:48 >
  • legolas2d kullanıcısına yanıt
    düzene soksun yoksa bırakırım diye istiyorum zaten ama gidiceksemde işime yarıcak bi yere gideyim o yüzden araştırıyorum sağol fikir için
  • Liveat kullanıcısına yanıt
    Ben tmde 110 binden 26 bine cektim pek iyi bi derece degil ama olsun matematik kadrosu cok iyi hocalar cok ilgili demişsin ygsde mi 110 binden 26 bine çektin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaozkan

düzene soksun yoksa bırakırım diye istiyorum zaten ama gidiceksemde işime yarıcak bi yere gideyim o yüzden araştırıyorum sağol fikir için
    /////

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xds789 -- 7 Ocak 2014; 21:40:15 >
  • xds789 X kullanıcısına yanıt
    yok ya düşünmüyorum grup bu sene gittim 2 sınıftık tm ilk sınıftaydım ama çok galesizdik rekabet yok hırs yok istek yok zaten son yıla kadar yatmış biriyim son sınıftada durum böyle olunca iyice bıraktım sonuç 110bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaozkan

yok ya düşünmüyorum grup bu sene gittim 2 sınıftık tm ilk sınıftaydım ama çok galesizdik rekabet yok hırs yok istek yok zaten son yıla kadar yatmış biriyim son sınıftada durum böyle olunca iyice bıraktım sonuç 110bin
    hangi liseden mezunsunuz hocam
    nevzat erten
  • kaozkan K kullanıcısına yanıt
    //////

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xds789 -- 7 Ocak 2014; 21:40:34 >
    grup düşünmüyorum sen neden körfezi önerdin açıklayabilir misin yanlış anlama amacım bilgi almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: xds789

//////
    kesinlikle gelişime git.Nedenini sorarsan sana ilk 3 sınıfın nereleri kazandığını pm le atabilirim(toplam 5 sınıf var zaten)
  • kaozkan K kullanıcısına yanıt
    bence körfez ygs-lys hazırlıkta en iyisi. ama ara sınıf için okula yardımcı olsun diyorsan başka dersanelere gitmelisin.
  • bana pm olarak atabilir misiniz hocam . merak ettim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.