Şimdi Ara

DERDİM DERDİNİZ OLSAYDI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl bir çıkmazın içine düştüm bilemiyorum Öğrenim için önce belli işlerde çalışıp harçlığımı çıkarırdım bu sene dershaneye gitmeyeceğim için rahat olur diye düşünüyordum
    Sadece estetik ameliyat için çalışacaktım 18 günün sonunda bu işyerindeki reyisler öğrenci olduğumun farkına varıp "Biz senin çalışmanda bi sorun görmüyoruz ama eleman sayısını azaltmamız lazım o yüzden seni çıkarıyoruz" diyerekten kovdular. Birde "Başka bir şubemiz açılcakmış bayramdan sonra seni oraya yönlendirebilirmişiz vs vs".

Şimdi soruyorum Mezuna bırakan öğrenci neyi düşünür?

Nasıl geçineceğimi mi düşüneyim
    Nasıl yeni iş bulabileceğimi mi (zaten max da 1 ay çalışırım zaman daralıyor )
    Ameliyat (o hallolur gibime geliyo artık )

40 gündür bunları düşündüm açıkcası insan çalışamıyor neyse bayram bitsin olurda aramazlarsa yapacak pek bişey yok. İş bulmak zor 40 yere başvurmuşumdur burayı zar zor buldum öğrenci isen almıyorlar. Ailem fazla destek veremez Allahtan internet faturasını çıkarcak kadar para var neyse herkese başarılar dilerim buda böyle bir anımdı.

• Derdin olsun kadehler dolsun
  • Elinkini görmeyen kendininkini tüfek zannedermiş.
    Kim bilir ne engellerle uğraşan insanlar var dua et sağlığın sıhhatin yerinde çalışabiliyorsun. Daha bu sene sınava hazırlanan siyam ikizleri vardı.
  • hacı estetik ameliyatının ne acelesi var.

sınavına çalış sınavdan sonra halledersin o işi.
  • TinyHerkul T kullanıcısına yanıt
    Orasıda öyle lakin ben "engelli" bireylerin (at yarışı ) gibi sınav sistemine gerek duyulmaması taraftarıyım sonuçta rakibim o değil.
    Ben onun rakibi değilim. Sağlığıma tabiki şükrediyorum ama bu sorunlar 7/24 "buna da şükür" demekle geçmiyor.

Ayrıca inan şuraya sadece "buzdağı nın görünen kısmı nı" anlattım zaten çözülceğini de sanmıyorm gene ben çözcem amacım sadece biraz iç dökmekti.
  • Allah yardımcınız olsun be hocam
  • Hocam 3 yıldır yüzümün en dikkat çeken noktası yüzünden "önyargılı" bi şekilde dışlanıyodum son 1 sene felan insanlarla iletişim kuruyorum çevrem oldu. Sınava beraber hazırlanacağım bir arkadaşım var.
    Ama artık kurtulmak istiyorum busene(yani geçen sen) de mezundum her aynaya bakışta ister istemez morali bozuluyo insanın takıntıya dönüştü artık Çalışmama etki ettiğini düşünüyorum. (ki öyle)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheXenos

Hocam 3 yıldır yüzümün en dikkat çeken noktası yüzünden "önyargılı" bi şekilde dışlanıyodum son 1 sene felan insanlarla iletişim kuruyorum çevrem oldu. Sınava beraber hazırlanacağım bir arkadaşım var.
    Ama artık kurtulmak istiyorum busene(yani geçen sen) de mezundum her aynaya bakışta ister istemez morali bozuluyo insanın takıntıya dönüştü artık Çalışmama etki ettiğini düşünüyorum. (ki öyle)
    burun mu hocam
    Bu forumda kimse ona bakmıyor ilk 20k da değilsen salaksın malsın gerizekalısın :) bu dediğini haklı buluyorum ama vicdansız insan da çok.
  • Evet hocam. Özellikle kış aylarında nefes problemi de oluşturuyo. Herkes te öyle demeyin nefes ihtiyacımın %95 ini ağzım karşılıyor kışın.
  • Hocam Allah yardımcınız olsun ama konu yanlış yerde bu forumda vicdansız insan çok sınava girerken araba ile kaza yaptım kolum koptu desen neden kaza yaptın derler :)

Dertleşmek istiyorsan yazabilirsin yine bana
  • Umarım dertlerin kısa sürede çözüme ulaşır. Bu arada gerçekten sağlık açısından ciddi bir engeli yoksa sorununun erteleyin gitsin. Sizinle dış görünüşünüz yüzünden ders çalışmayan varsa bence arkadaşlığınızı bidaha gözden geçirin.
  • KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam pek umrumda değil zaten konuda belirttiğim gibi halloldu sayılır ameliyat meselesi.
    Onun dışında kendi sorunlarımla kafa ütülemek istemem sizin de dediğiniz gibi buranın pek dertleşmeye uygun bir kategori olduğunu sanmıyorum :D
    Eyvallah hocam 1 tane kütüphanede beraber hazıralanacağım arkadaşım var düşünceniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheXenos

Evet hocam. Özellikle kış aylarında nefes problemi de oluşturuyo. Herkes te öyle demeyin nefes ihtiyacımın %95 ini ağzım karşılıyor kışın.
    Yok anormal değil zaten burun ameliyatları artık çok sık oluyor. Kendinizi rahat hissedecekseniz yapın tabii. Her türlü daha iyi olacaktır. Nefes alıp verme problemi bir yana insan aynaya baktığı zaman kendini daha iyi görürse kendine olan güveni artar, başarısı artar. Millet ameliyatla cinsiyet bile değiştiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0786DE130 -- 12 Ağustos 2019; 18:11:57 >
  • Doğru düşünüyosunuz hocam.
  • Hocam yerinizde olsam ameliyatı sınav bittikten sonra yapardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.