Şimdi Ara

Dereceli Oyunun Kaydı Silindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 04.06.2015 tarihinde 16.30 - 17.00 Arası oynanan Dereceli oyunda aniden Ping girip tekrar bağlandı hatası ile oyundan düştüm . Ardından Tekrar bağlanmaya çalışırken oyun çöküp durdu . En sonunda oyuna girdiğimde oyunun karşılaşma bilgisi kısmında olmadığını ve LP'nin gitmediğini veya + LP gelmediğini gördüm . Oyunda olan diğer arkadaşların karşılaşma kısmına baktığımda aynı şeyi gördüm . Neyseki Oyunun oynandığına dair PİNG yükseldiği sırada 1 adet oyun içi görüntü kaydetmeyi başardım .

Konu hakkında bilgisi olan varmı ?
    (Ticket atıldı . Mail sonucunuda buraya yazacağım . Böyle bişey olamaz .)
    (Ulan zaten loss streak bide bu oldu :/ )

• cevap: lig sisteminde herhangi bir oynama yapmamız mümkün değil fakat görevliler konuyla ilgileneceklerdir.
  • DROP HACK.ŞUAN AYNISI 5.KEZ YİNE YAPIYORLAR BANA
  • Drop hack olsa yapan adamın rakiplerini düşürüp oyunu alması lazım . Drop hack gibi bişey olabilir veya yeni drop hack geliştiyse bilemem .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dTb wqLee

Drop hack olsa yapan adamın rakiplerini düşürüp oyunu alması lazım . Drop hack gibi bişey olabilir veya yeni drop hack geliştiyse bilemem .

Drop hack oyundaki herkesi düşürür ve sunuculardan o oyunu siler böylelikle artık kaybettiği kesin olan takımdan hiçbir şey gitmez ama kazanacak olan takımında hakkı yenir.O senin dediğin ddos oluyor sanırım belli oyuncuları iplerinden bulup düşürüp kalan kişiler maça devam ediyor.
  • Bugun, dun, gecen gun, her gun basima geliyor bu olay, artik cok can sikici olmaya basladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet riottan açıklama geldi . Öncelikle attığım ticketi oto mesajla geri çevirip yapabileceğimiz birşey yok dediler. Ancak Olayı daha çok üstelediğimde ise Fotoğraftada görüldüğü gibi sunucu sorunu dediler arkadaşlar . Ne yapmamız gerekiyor bukadar vurdum duymaz olunur

• KARDEŞİM O KARŞINDAKİ MİKEE NİCKLİ HERİF ATIYOR DROPUKARŞIMDAYDI BENİM 1-2 GÜN ÖNCE 0-9 JAX OYNUYORDU AYNI SENİN BAŞINA GELENLER BANA DA OLDU OYUN GEÇMİŞTE GÖZÜKMEDİ RASTLANTI OLDUĞUNU SANMIYORUM O ADAMDA VAR BİŞEY SON OYUNLARINA BAK ZATEN FULL FREE WİN
  • Yok şuan riota bu adamı denetleyin desek bile boş adamlar sunucu sorunu diyorlar .
  • az önce çok net kazanmakta olduğumuz oyunda bana da oldu. artık iyice tadı kaçtı. o kadar emek veriyoruz olacak iş değil şunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eser. -- 10 Haziran 2015; 2:28:26 >
  • Ben drop hack ve ddos konularını açtığımda nerdeydiniz? Bu yüzden oyundan soğudum. Takım dışında solo q girmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce başıma geldi. Çok sağlam geri dönüş yaptık ve bi anda puf... Oyun moyun yok.
  • Aynısı bana oldu.Çok rahat kazanıyorduk oyunu bir anda gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.