Şimdi Ara

Desire HD vs Desire z vs Desire S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba herkese yakın zamanda telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum ancak karar veremedim maalesef fikrinizi sorayım dedim :) düşündüğüm telefonlar:

-Desire Z (QWERTY klavye 1.9 ghze kadar işlemci overclock ile çok custom rom yok)
    -Desire S (768 ram şık dizayn overclock düzeyini bilmiyorum ve az custom rom var şimdilik)
    -Desire HD ( 4.3 inch ekran 1.8 ghz overclock 768 ram custom rom çeşitliliği oldukca iyi)

Üçününde güzel avantajları var fakat bir türlü olmuyor gidipte şunu almalıyım diyemiyorum :) Sizin tavsiyeniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adakaya1994 -- 24 Ağustos 2011; 12:38:56 >

• Desire HD kullaniyorum cok memnunum.
    Bu 3 secenek icinden yine dhd alirdim.
  • Desire Z tavsiyem şarj süresi desire hd den baya baya üstün
  • Bende Desire S kullanıyorum özellik olarak HD çok daha üstün fakat çok büyük ve tasarımı güzel değil bence.Eğer boyutları mantıklı olsun aynı zamanda hızlı olsun dersen Desire S tercih edebilirsin.
  • 3 kullanıcı yorumu 3üde ayrı telefonlar birinin fena hade aklımı çelmesine ihtiyacım var Desire s'in acaba sense 3.0 performansı nasıl desire z ve hd çok rahat çalıştırıyor kesinlikle lagsız ve acaba overclock durumu nedir ne derece yapılabilir. HD güçlü Desire Z Ram dışında daha cazip gibi bakalım birkaç yorum daha alabilirsem iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adakaya1994 -- 24 Ağustos 2011; 16:12:54 >
  • desire hd nın sarj suresı gun ıcınde gıtme gıbı bı problemmı var acaba herkes az gıdıyor dıyorda .bugun bende baktım dhd baya guzel daha hos ve buyuk sadece sarj sorunu var sanırım
  • Overclock durumuna pek takilmayin cunku o sekilde kullanmazsiniz zaten. Normalde aksami zor cikartan bataryalari bi de overclocklu islemciyle somururseniz 2-3 saatte biter zaten.

Ben desire s diyorum. Bence aralarinda en yakisikli olani o.
  • Yorumlar için teşekkürler desire HD sağlam gibi bakalım bir hafta daha düşünüp öyle alıcam zaten parayı anca toparlamış olcam. Bu arada hd2 kullanıcısıydım şarj sorununun yasandığı asıl telefon pek bağlamaz beni şarj olayı yani Birdee overclock yapınca minimum 245 mhz max 1900 mhz vb. gerektiğinde kullanıyor ekran kapalıyken 245-500 mhz arası çalışıyor falan derken çokta etki ettiğini sanmıyorum setcpu sagolsun
  • desire s en yenisi değil mi? Ben S derim tabiki de. Ondan var bende de ayrıca. Gerçi 3haftası yazılım çöktü garanti de ama bunun modelle alakası yok. Modelden çok memnunum
  • Desire S
  • DESİRE S derim kullancısı olarak
    DESİRE HD kullandım cihaz cok kaba ve aralarında özellik olarak daglar yok hatta DESİRE S üstün diyebilirim
    DESİRE Z kullanmadım ama kızaklı klavyesi işi bozuyor abartı. özelliklerini hiç arastırmadım
    Bende 1 ay önce DESİRE S , DESİRE HD ve SENSATION arasında kararsız kalmıstım boyut , batarya tasarım benim için öncelikliydi DESİRE S seçtim çokta memnunum
  • Desire HD derim ben çok memnunum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.