Şimdi Ara

Devil May Cry 4 Oyun Çıktı!! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
0
Favori
31.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet hikayenin tamamına ulaştım. PC/PS3/X360'a aynı anda çıkacak oyun. Karekter değişmiş ismi Nero. Dante yok bu bölümde yani. Yeni hareketler ve silahlar ile birlikte bir de gelişmiş bir sağ kolu varmış. Görünen o ki ps'deki dante ile Devil may cry bitmiş yerine bu geliyor. Capcom başkanı bundan sonra bütün oyunlarımıza PC/PS3/X360 oyuncuları aynı zamanda sahip olabilecekler demiş. (haberi sony may cry diye yayınlamışlar )

Kaynak wham, Topix
  • Sony adına bence büyük bir kayıp.Ayrıca o kadar "only for PS3" diye duyurulan bir oyunun her platforma çıkması PS3 için büyük bir kayıp bence.Büyük bir hit oyundur Devil May Cry serisi.

Bir de MGS4 çıksa PS3'ü almayabilirim.Yani ilk tercihim olmaktan çıkar en azından
  • 1. mgs4 360'a çıkmaz. çıkarsa da çok sonra çıkar. Sons of liberty çıktı mı, yada snake eater? Çıkmadı...
    2. capcom tüm oyunlarımıza aynı anda sahip olacaklar demiş.. demek ki lost planet ve dead risingvs, ps3 yolu göründü..
    3. dante gitmiş nero gelmiş... oyunun hayranları açısından önemli.. taktik yapmış adamlar. dante olmadıktan sonra önemi yok, 360a çıkarsa çıksın diyecek çok manyak adam varken, alanet olsun neden bize danteli versiyonu yapmadılar diyecek deli adam da 360 cephesinde var tabi da ayrı.

ben en iyisi 'dante'lli versiyon verim size
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

capcom tüm oyunlarımıza aynı anda sahip olacaklar demiş.. demek ki lost planet ve dead risingvs, ps3 yolu göründü..

Çok güzel yakalamışsın kardeş, ben bu adam iyi gol kokluyor diye demiyorum boşuna.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

quote:

capcom tüm oyunlarımıza aynı anda sahip olacaklar demiş.. demek ki lost planet ve dead risingvs, ps3 yolu göründü..

Çok güzel yakalamışsın kardeş, ben bu adam iyi gol kokluyor diye demiyorum boşuna.

Umarım gol koklim derken gol yemeyiz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

quote:

Umarım gol koklim derken gol yemeyiz

Onu da kaleci düşünsün sen bak keyfine.

• Dead rising ve Lost planet ps3 e gelirse ps3 sahipleri daha karlı çıkar bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: resE

Dead rising ve Lost planet ps3 e gelirse ps3 sahipleri daha karlı çıkar bence

o dediğin oyunlar anca önümüzdeki kışa doğru gelir ps3 lere ....
  • Sony'nin isi bitti artık öldü falan demek icin hala erken arkadaslar hemen kesin yargı yanlıs olur durun yaws sonucta Sony bu ama baya geride kaldıgı dogru.Mc Sony'nin izledigi politikayı izliyor tek yaptıgı bu bütün oyun firmalarıyla gorusuyor ediyor ve iyi paralar oneriyor ve bayada büyük bir bütce ayırmıs X box 360 icin sanırım Bill Gates bu işi gurur haline getirdi.

Sony'nin Ps 3 icin artık dahada saglam bazı ataklarda bulunması kesinlikle gerekiyor ve bunuda yapıcaktır ozellikle Lost Planet ve Dead Rising oyunlarına kanca atabilir gerci onları somuren somurdu ama nerden vursam kardır diye düsünebilir Sony.

Mc'nin ise yeni hedefleri sanırım belli

Bu is en sonunda Davaro filmi gibi olucak girecekler hıyar tarlasına yiyecekler bütün hıyarları biri mapusa biri mezara

• Adventure , siz bu kadar begeniyomuydunuz ya Lost Planet ve Dead Rising i ? Abicim hiç çaktırmadınız ama
    LP ve DR belki gelir PS3 e ama DMC4 le aynı etki olmaz.Çünkü DMC4 aynı gün çıkacak.Satışları etkiler cihazın
    LP ve DR çok oldu çıkalı, PS3 e gelene kadarda zaman geçer.Eger gelirse.360 satışlarını etkilemez yani.Zaten millet aldı, oynadı bitirdi
    DR2 nin ise 360 özel olması için MS işi bagladı deniyor.Para var huzur var
  • Dead rising değil ama lost planet'i beğeniyorum gördüğüm kadarıyla. E abicim bilim kurgu oyunu, kaçırır myım? Ama dead rising korku ögelerini içerse de (ki bilim kurgu kadr korkuyu da severim) beni kesmedi gördüklerim, okuduklarım. ha iyiyse alınır oynanır... Ama lost planet'in ps3'e gelmnesini isterim. Gelmezse de 360'ı aldıracak oyunlardan bi tanesidir, olmasa bile makine varsa illaki oynanacak oyundur.

MS'in dr2'yi exclusive yapmış olması biraz zor görünüyo capcomun tüm platormlara oyunları aynı anda çıkaracaz demesinden sonra ama du bakaım. Belki de çıkacak oyunları aynı anda çıkaraz demek istediler, her oyunu her platforma çıkaracaz demediler. Kim bilir. Benim için sorun değil.. En kaliteli hangi konsolda sunulursa onda alırım oyunu, 2 konsola sahip olduktan sonra sorun değil.. Güzel arşiv olacak ilede inşallah.

• Bence Dead Rising oyun keyfi olarak LP den çok daha iyi
    LP ise grafik olarak daha iyi.Gerçekten deli grafikler var.Ama ben DR da daha çok kaptırdım kendimi atmosfere.Yeri geldi acaip stres oldum.Bence çok iyi bir oyundu
  • Lost Planet taki patlama efektlerini şimdiye kadar başka bir oyunda görmedim, yeryüzünde şuana kadar gördüğüm en dehşet patlama efekti Lost Planet' tadır. o oyun ve mass effect bana xbox360 ı aldıracak zaten.
  • dmc serisini hiç oynamamış olsamda çok sevindim valla. ilk konsolum xbox360 ve çok iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum

bu arada lost planet deki patlama efektleri gerçekten süperdi. hangi bölüm hatırlamıyorum her yerden yaratıklar ve robotlar geliyor onlarla savaşıyorsunuz baya geniş bir alanda fps sabit devam ediyor valla.
  • Yalnız lost planet diyoruz eyvallah tamam da patlama efektinden de başka bişeyden bahsedilmiyo be kardeşim. Graw da da öyleydi başlada, patlama aşağı patlama yukarı.. Başka konuşulacak bişeyi yok mu bu oyunun? Ciddi soruyorum..
  • quote:

Yalnız lost planet diyoruz eyvallah tamam da patlama efektinden de başka bişeyden bahsedilmiyo be kardeşim. Graw da da öyleydi başlada, patlama aşağı patlama yukarı.. Başka konuşulacak bişeyi yok mu bu oyunun? Ciddi soruyorum..

hakikaten gene yakaladın hocam vallaha erman toroğlu gibisin. acaba kimse oynamadı da bizi mi işletiyor
  • Daha yeni öğrendim bu haberi.Birkaç gündür uğramıyordum buraya.

PS3 en büyük 4-5 kozundan birini kaybetti.Hakiakten ben de şok oldum.İnanılmaz bir haber.

MGS de gelirse inanılmaz olur.

Capcom da artık MS'e baya destek veriyor.Bu belli.Bravo vallaha.Artık eskisi gibi PS hakimiyeti olmayacak belli ki,rekabet büyüyor.

Bu haber birçok PS3 alacak kişiyi XBOX 360'a çevirebilir.

Sağol Alptekin bu arada.Burayı gereksiz mesajlardan arındırdığın için....
  • quote:

Yalnız lost planet diyoruz eyvallah tamam da patlama efektinden de başka bişeyden bahsedilmiyo be kardeşim. Graw da da öyleydi başlada, patlama aşağı patlama yukarı.. Başka konuşulacak bişeyi yok mu bu oyunun? Ciddi soruyorum..

Demek çok etkilenmişler hoca..Ama ben oyumu GRAW2 den yana kullanıyorum.En gerçekçi patlama efekti onda...Alsan bi 360 neler yaşıycan ama anlatamadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 21 Mart 2007; 21:49:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: korayg

quote:

Demek çok etkilenmişler hoca..Ama ben oyumu GRAW2 den yana kullanıyorum.En gerçekçi patlama efekti onda...Alsan bi 360 neler yaşıycan ama anlatamadık

Ben vereyim adventure yerine avukatı olarak cevabı sonbahara ps3 ve x360 alacak ve yağmurlu havalarda artık hangisinde isterseniz kapışacağız.

• @Adventure , patlama en can alıcı noktası yoksa oyun zaten çok güzel grafiklere sahip ama patlama şu ana kadar görülmemiş olduğundan herkesin ilk söylediği şey o oluyor , bunun dışında ben lost planette tek gıcık olduğum şey o küçük örümcekler hiç gerçekçi değil büyük olan çok iyi ama
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.