Şimdi Ara

Devil May Cry 4 Oyun Çıktı!! (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
0
Favori
31.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Anar

az once 2.inci bolumu bitirdim ve tek kelime ile bu oyun inanilmaz
    hic vurdulu kirdili oyun sevmem hattayi hayatimda ilk kez oynadim acaip sevdim
    nero cok sekil adam yaw

Sen bir de Dante'yi gör.
  • Arkadaşlar secret mission 3, bu videodakihttp://www.youtube.com/watch?v=livTi4sU3L4 yaratıkları tutup havada bir müddet etkisiz bırakma hareketini nasıl yapacağız. Yeni hareketler satın alma listesindede, yok sanırsam. Nasıl yapacağız
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay_cankaya -- 18 Nisan 2009; 17:52:21 >

• Kolla tuttuktan sonra bırakmayacaksın, devil arm tuşuna basılı tutacaksın. (Xbox gamepadiyle oynamayalı uzun zaman oldu, sanırım B olucaktı.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Butterfly Effect

Kolla tuttuktan sonra bırakmayacaksın, devil arm tuşuna basılı tutacaksın. (Xbox gamepadiyle oynamayalı uzun zaman oldu, sanırım B olucaktı.)

Onuda denemiştim o zaman yaratığı tutup savurmaya başlıyor şimdi tekrar deneyeceğim yardımın için sağol.
  • Maalesef olmuyor.
  • arkadaşlar oyuna epey geç başladım neredeyse çıkalı 2 yıl oldu ben daha yeni başladım lakin bir sorum var konu tabii kide ilgisini kaybetti artık ama sorum şu oyunun save sistemiyle alakalı acaba bende mi bir sorun var yoksa oyun bölüm bölüm mü save oluyor anlamadım şuan 2.bölümdeyim bu alevli bossa kadar geldim kendsini yendim sonra oyunu kayıt edip çıktım ancak oyuna tekrar girdigimde bu bölümün en başından başlattı acaba oyun böylemi yoksa save mi edemedim(xbox 360 versyionu için soruyorum)
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.