Şimdi Ara

Dfi'ım Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ultra-d mi bugün aldım epox ta yaşadığım sorun hala devam ediyor.venice 3500+ ümü o/c yapamıyorum bana yardımcı olabilecek biri var mı.3500ü en son kaça çıkarabilirim stock fan var ayrıntılı bi şekilde yardımcı olursanız sevinirim.Gece gece bi sevaba girin

• E senin işlemcin takoz ramin takozsa anakart ne yapsın

Genelde 3500+ takoz çıkar en fazla 2.6 filan gördüm ama ramlere de çok bağlı oem filansa hiçbirşey bekleme sen

Onu ne DFi ne de Epox kurtarır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkiNNy

E senin işlemcin takoz ramin takozsa anakart ne yapsın

Genelde 3500+ takoz çıkar en fazla 2.6 filan gördüm ama ramlere de çok bağlı oem filansa hiçbirşey bekleme sen

takoz işlemci ve stock soğutma ile çok şansın yok, DFI naapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuRoBoY

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    en azından 2500mhz yapması lazım yoksa at çöpe gitsin işlemcini
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

en azından 2500mhz yapması lazım yoksa at çöpe gitsin işlemcini

Alıntıları Göster
    of of gazlıylar milleti dfi dfi
    dfi sux ya kaç kere sölicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

of of gazlıylar milleti dfi dfi
    dfi sux ya kaç kere sölicem

Alıntıları Göster
    ya durun bi adamın moralini bozmayın belki yanlış yaptığı bişi vardır. bende 3500 kullanıyom şu an 2630 da prime95 6 saat+ stabil. ayaralşrımk şöyle

Cpu voltage:1.5
    Multiplier:10.5
    Fsb:250
    dram:333mhz
    htt:4X
    Cool'n'quiet:disabled:
    nf4 voltage:1.60
    htt voltage:1.25
    ddr voltage:2.60

senin ayarlar nasıl?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SkiNNy

Bana göre sorun işlemcide ramlar 2*512mb corsair cl2,5.Sorunun ramdan olduğunu sanmıyorum bundan önce 3200 vardı ve stock fanla sorunsuz 2650mHZ çalışıyordu.Ama 3500 ne epox'ta nede Dfi'de iş gördü

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_metallica

ya durun bi adamın moralini bozmayın belki yanlış yaptığı bişi vardır. bende 3500 kullanıyom şu an 2630 da prime95 6 saat+ stabil. ayaralşrımk şöyle

senin ayarlar nasıl?

Alıntıları Göster
    ben asus ta 1800 den kımıldayamayan 3000+ ı epoxla şimdi 1,412 v ile 2520 olarak kullanıyorum
    suç epoxta değildir yani

• quote:

senin ayarlar nasıl?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kadir_metallica

senin ayarlar nasıl?

Arkadaşım Fsp'yi 300 Multiper'i 9 yaptım ramlar 333mhz htt ise 3X yaptım çalışmadı. Kasa içi hava akımı da çok güzel kablolarda dağınık değil

• quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

ben asus ta 1800 den kımıldayamayan 3000+ ı epoxla şimdi 1,412 v ile 2520 olarak kullanıyorum
    suç epoxta değildir yani

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

suç epoxta değildir yani

Ben de 3200 veniceyi 2650Mhz çalıştırıyordum ama 3500 o/c yemedi ya da yediremedim belki hata bendedir ama önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lord_emre

quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

suç epoxta değildir yani

Ben de 3200 veniceyi 2650Mhz çalıştırıyordum ama 3500 o/c yemedi ya da yediremedim belki hata bendedir ama önerilerinizi bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Evet 3500+ lar fazla o/c için iyi değiller. Senin yerinde olsam 3000+ alırdım zamanında

• quote:

Orijinalden alıntı: CemQ_313

Evet 3500+ lar fazla o/c için iyi değiller. Senin yerinde olsam 3000+ alırdım zamanında

Alıntıları Göster
    ya niye iyi olmasın bi kere çarpanı yüksek dolayısıyla fsb yi fazla artırmana gerek yok ram ayarlamaları böylece daha kolay. Benimki 2830 de bile boot ediyo ama prime stabil değil.
    Lord_emre arkadaşım sen hiç mi yerinden oynatamadın ya en son kaça çıktı voltaj falan nasıl?

• quote:

ya niye iyi olmasın bi kere çarpanı yüksek dolayısıyla fsb yi fazla artırmana gerek yok ram ayarlamaları böylece daha kolay. Benimki 2830 de bile boot ediyo ama prime stabil değil.
    Lord_emre arkadaşım sen hiç mi yerinden oynatamadın ya en son kaça çıktı voltaj falan nasıl?

Alıntıları Göster
    Sen de direk abanmışsın 300fsb ye 2.7ghz görecek diye bir kaide yok

htt 3x olsa bile çıkmayabilir yavaş yavaş sakin ol...

Önce bir 2520 gör de...
  • quote:

Sen de direk abanmışsın 300fsb ye 2.7ghz görecek diye bir kaide yok

htt 3x olsa bile çıkmayabilir yavaş yavaş sakin ol...

Önce bir 2520 gör de...

Alıntıları Göster
    epox da bir kaide vardı skinny arkadaşında dediği gibi birden yüksek fsb değil azar azar yedirerek yükselt birden yapınca mobo lar sapıtabiliyor
  • quote:

epox da bir kaide vardı skinny arkadaşında dediği gibi birden yüksek fsb değil azar azar yedirerek yükselt birden yapınca mobo lar sapıtabiliyor

Alıntıları Göster
    bendeki 3000+ venice 2700 mhz calısıyor. ancak 4x de birde ram mhz ini 133 veya 150 yapıyorum o zaman calısıyor. yoksa acmıyor. ram lerim a data 500 mhz olmasına ragmen 200 fsb bile kullanamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 5 Temmuz 2006; 12:51:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

bendeki 3000+ venice 2700 mhz calısıyor. ancak 4x de birde ram mhz ini 133 veya 150 yapıyorum o zaman calısıyor. yoksa acmıyor. ram lerim a data 500 mhz olmasına ragmen 200 fsb bile kullanamıyorum

Alıntıları Göster
    dfi alsan ne olacak ki işlemci takoz çıkmış, geçmiş olsun ben 3000+ venicede 2.6yı rahat görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

dfi alsan ne olacak ki işlemci takoz çıkmış, geçmiş olsun ben 3000+ venicede 2.6yı rahat görüyorum.

Alıntıları Göster
    @lord_emre

imza kurallarini okumayi dene bir istersen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amras_tasartir

@lord_emre

imza kurallarini okumayi dene bir istersen...

Alıntıları Göster
    evet takozdur 3500 ler ama 2500 yapması lazım diye düşünüyorum keşke almışken 3700 alsaydın ben 1.5 voltta günlük 3 ghz kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjordan

evet takozdur 3500 ler ama 2500 yapması lazım diye düşünüyorum keşke almışken 3700 alsaydın ben 1.5 voltta günlük 3 ghz kullanıyorum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mjordan

ooo senin 3700+ de sağlammış
    benim ark da var aynısı 3000mhz stabilliği sağlayamadı (onda da ASUS a8n e var )

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mjordan

ooo senin 3700+ de sağlammış
    benim ark da var aynısı 3000mhz stabilliği sağlayamadı (onda da ASUS a8n e var )

Alıntıları Göster
    sende ne ram varda güvenipte 300mhzde ddr333(166) böleni yapıyosun.tccd mi?indir bakim onu sen yap 266(133).gerekirse 200(100) yap.ramden kaynaklanıyodur o.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.