Şimdi Ara

DHnin ne kadari sigara içiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

DHnin ne kadari sigara içiyor

(En Son Oy Tarihi: 9.5.2007)
Giriş
  • Sigarayı Bırakmıştım , Aha da bırakmamın şerefine bi tane yakıyom
  • mumyalara zararlı
  • Sigarayı Bırakmıştım , Aha da bırakmamın şerefine bi tane yakıyom
  • Arkadaşlar bana bi yol gösterin yaaaa

Bu hafta sevdigim kız tarafından reddedildim...Her gece kanyak ve yanında sigara içiyorum....Tiryaki olcam bu gidişle...Gündüz ayık gece sarhoş geziyorum....

• quote:

Orjinalden alıntı: manyetico

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Sigara içmiyorum.Yaklaşık 2 yıldır puro kullanıyorum.Bağımlılık yapmadığı gibi hiç bir yan etkisini de görmedim.

zauhauz...
    abi kusura bakma da şu "yan etkisini görmedim" lafına koptum...
    sanki sağlıklı bişiymiş gibi yazmışsın insanları özendireceksin lütfen dikkat...
    saygılar...

Çünkü rahatsız etmiyor ve sigara gibi bağımlılık yapmıyor.Amacım kimseyi özendirmek değil.

Bağımlılık yapmıyor ile kastettiğim 3 hafta içmesem aklıma gelmiyor idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillForYou! -- 18 Kasım 2005, 13:25:29 >

• yalan olduğunu nerden biliyosun ben 3aydır içmemişim diyorum 3aydır hiç ağzıma sürmedim 3ay içmeyen hemen bırakabilir..
  • bırakan bırakır abi bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum diyen arkadaşlar bence siz kendinizi kandırıyorsunuz

bizim peder bey 1942 li üniversite çağlarında başlamış sigaraya ( yani 60 lı yıllarda ) 3 - 4 yıl önce bi diş tedavisi yaptırıyordu doktoru sadece "içmezseniz iyi olur dedi" ve o gün bugün bizim peder bey sigara içmioo
  • malesef bende içiyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.