Şimdi Ara

DHnin ne kadari sigara içiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

DHnin ne kadari sigara içiyor

(En Son Oy Tarihi: 9.5.2007)
Giriş
  • Yaw ülkemizde heryil bisürü insan sigara yüzünden ölüyo. Benim annemde sigara içiyo we bigün onunda başina bu sigara yüzünden bi dertler gelecek biliom ve çok canim sikilio. Merak ettim peki bu DHde kaç kişi sigara içiyo die.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devil_VeNoM -- 17 Kasım 2005, 15:07:17 >

• mesela ben varım ama tiryakisi diilim gerçi sevgili ayrılığı biraz daha fazla içirtti ama bırakırsam hemen bırakabilirim yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: catsdreams

mesela ben varım ama tiryakisi diilim gerçi sevgili ayrılığı biraz daha fazla içirtti ama bırakırsam hemen bırakabilirim yani..
    Bırakabiliyorsan hemen bırak arkadaşım. Sonra çok geç olabilir. Bırakması çok zor bu mereti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9CA1DA90

Bırakabiliyorsan hemen bırak arkadaşım. Sonra çok geç olabilir. Bırakması çok zor bu mereti.

Alıntıları Göster
    dedimya sevgili ayrılığı var üzerimde. yoo ben hemen bırakabilirim 3ay içmeden durmuştum mesela..
  • quote:

dedimya sevgili ayrılığı var üzerimde. yoo ben hemen bırakabilirim 3ay içmeden durmuştum mesela..

Alıntıları Göster
    Ben içimiyorum ne mutlu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesertRose

Ben içimiyorum ne mutlu bana

Alıntıları Göster
    21 yaşındayım ve buzaamana kadar tabir yerindeyse ağızıma koymadım okulda bütün arkadaşlarım içerdi bana saygı duyarlardı hatta. bu birazda irade ile ilgili bişey gençliğin büyük bir bölümü okul çağında arkadaşları yüzünden başlıyor. hemde sırf ortamda bulunabilmek için. en iyi örnek amcamın oğluda ben gibiydi bi gece gldi yanımda sigara yaktı dedim noluyoz... hiç dedi . durumu anlattım arkadaşların yüzündenmi senimi zorluyorlar ciddiye almıyorlar falan filan oturduk ciddi ciddi konuştuk sora onu iyi bir azarladım senle sigara içmiyoon içki içmiyon diye dışlayacak arkadaş varsın hiç olmasın kendi kanında boğulsun daha iyi. ama iradesiz çıktı hala içiyor. napalım kötü bişey ama içenede karışamıyoruz işte... gönül ister kimse içmesin içende sevmiyorya işte ama kurtulamıyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

21 yaşındayım ve buzaamana kadar tabir yerindeyse ağızıma koymadım okulda bütün arkadaşlarım içerdi bana saygı duyarlardı hatta. bu birazda irade ile ilgili bişey gençliğin büyük bir bölümü okul çağında arkadaşları yüzünden başlıyor. hemde sırf ortamda bulunabilmek için. en iyi örnek amcamın oğluda ben gibiydi bi gece gldi yanımda sigara yaktı dedim noluyoz... hiç dedi . durumu anlattım arkadaşların yüzündenmi senimi zorluyorlar ciddiye almıyorlar falan filan oturduk ciddi ciddi konuştuk sora onu iyi bir azarladım senle sigara içmiyoon içki içmiyon diye dışlayacak arkadaş varsın hiç olmasın kendi kanında boğulsun daha iyi. ama iradesiz çıktı hala içiyor. napalım kötü bişey ama içenede karışamıyoruz işte... gönül ister kimse içmesin içende sevmiyorya işte ama kurtulamıyor işte

Alıntıları Göster
    ben içiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: MAVİŞ

ben içiyorum...

Alıntıları Göster
    Hiç içmedim içmemde zararını bile bile birşeyleri yapmak bana çok saçma geliyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Hiç içmedim içmemde zararını bile bile birşeyleri yapmak bana çok saçma geliyor çünkü

Alıntıları Göster
    İçmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaviGece

İçmiyorum...

Alıntıları Göster
    İçiyorum fakat sevmiyorum. Bırakmakta istemiyorum, böyle boktan birşey işte sigara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heartless

İçiyorum fakat sevmiyorum. Bırakmakta istemiyorum, böyle boktan birşey işte sigara.

Alıntıları Göster
    içmiyorm nefret ediyorum, içinede kızmam ama içmeseler daha iyi.

ayrıca sigara içen bazı bayanlar hoş olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekreizze

içmiyorm nefret ediyorum, içinede kızmam ama içmeseler daha iyi.

ayrıca sigara içen bazı bayanlar hoş olmuyor

Alıntıları Göster
    sende bizim ing hocası gibi konuştun sigara içen kızlar hiç elit diil hiç yakışmıyo der kendileri..
  • quote:

sende bizim ing hocası gibi konuştun sigara içen kızlar hiç elit diil hiç yakışmıyo der kendileri..

Alıntıları Göster
    sigaradan kalp krizi geçirince bıraktık.
    yazıkki bizim gençliğimizde sigaranın zararlarından bahsedilmiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

sigaradan kalp krizi geçirince bıraktık.
    yazıkki bizim gençliğimizde sigaranın zararlarından bahsedilmiyordu

Alıntıları Göster
    yaş 14 dogal olarak sigara yok İÇKİ war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarmaganozturk -- 18 Kasım 2005, 14:01:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

yaş 14 dogal olarak sigara yok İÇKİ war

Alıntıları Göster
    sigaraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: heartless

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: heartless

+1
    Ben ömrümde böyle boktan birşey görmedim. Dünyanın en iğrenç seyi. Nefret ediyorum, fakat bırakamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9CA1DA90

quote:

Orjinalden alıntı: heartless

+1
    Ben ömrümde böyle boktan birşey görmedim. Dünyanın en iğrenç seyi. Nefret ediyorum, fakat bırakamıyorum.

Alıntıları Göster
    kullanmıyorum ama bir kaç kere içtim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

kullanmıyorum ama bir kaç kere içtim

Alıntıları Göster
    Sigara asla kullanmam. Kafamı çok çoook bozmazlar ve aşırı sinirlenmezsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acharad

Sigara asla kullanmam. Kafamı çok çoook bozmazlar ve aşırı sinirlenmezsem.

Alıntıları Göster
    Bir turlu sewemedigim sey ....
  • bende valla günde 2 paket içiom. içsekte içmesekte ölcez nasılsa...boşverrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daunttoprak -- 18 Kasım 2005, 14:02:30 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.