Şimdi Ara

Diana MI Creative inspire MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şu anda ses sistemi olarak diana 2200 watt 4+1 stereo hoperlorleri kullanıyorum ama sess kartım 4+1 live value.sizce bi tane Creative inspire 4+1 alsammı ne artıları var ? eksisi varmı ?
    Benim hoperlorumda 5.25 inch subwoofer var basslar gayet iyi çıkıyor ama hiç inspire dinlemedigim için karşılaştırmamıyorum.Hnangisi daha iyi??[arindr]

• creative inspire 4400 den bahsed anlamışsınızdır herhal[frndsp]:)
  • creative kesinlikle daha iyi ama eğer var olanlardan memnunsan bence değiştirme onun yerine ram al:))
  • valla 128 bana yetiyor ya:)
    gerisini benim celeron kaldırmaz:)
  • illa ses sistemi istiyosan teac veya altec leasning al mükemmel ses kalitesi var ikisininde
  • Türkçemde amma bozukmuş yazdıklarımı okuyunca gördüm:))
  • Yok ben fazla para harcamıyacağım söyle benimkini satıp üstüne biraz ekleyip ikinci el alacam gene
  • Altecler çok kaliteli ama biraz tuzlu.
  • creative inspire tabii ki... hem ses kartın da creative imiş.. max performans alırsın
  • nerden satın alabiliriz altec? Web sayfası(temsilci firmasının) adresi nedir acaba?
  • Diana,Creative'den ki özellikle 4400'den daha güçlüdür.Ha sadece Inspire 5700 ve Cambridge Soundworks setleri Diana'dan daha güçlü,5700'ün fiyatı 400-500 milyon civarı var,diğeri ise zaten Türkiye'de yok.tavsiye edilen markalar da baba gibi ama denildiği gibi biraz tuzlu.İyi bir ses kartın var.Bu ikili (Live-Diana) birlikte güzel ses veriyorlar.Bütçe kısıtlıysa bence gerek yok...
  • Elbruz +1
  • Elbruz çok güzel özetlemiş..
    Ama para varsa Tavsiye edilenlerde e İLLAKİ :-))
  • bende arkadaslara katılıyorum ozgur yok illa degiştirecem diyorsan creative den şaşma ama diana sana yeterli olacagını sanıyorum ben
  • valla bende de diana 4+1 var degistirmeyede hic niyetim yok fıstık gibi ses veriyor ayrıca bütün mahalleyi de innetmeye yetiyor da artıyor bile
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by darkprince</i>
    <br />valla bende de diana 4+1 var degistirmeyede hic niyetim yok fıstık gibi ses veriyor ayrıca bütün mahalleyi de innetmeye yetiyor da artıyor bile
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>[djsm]
  • Arkadaşlar ben sadece bu diana ile ses kartımın surround özelligini kullanamadıgım için deistirmek istiyorum ama madem benimki gucle deistirmiyim barii.bir diana daha alıp 8 + 2 surround yapiyim :))).
  • [^]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.