Şimdi Ara

Dianaya nerf gelirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende dianayı severek oynuyorum ama dmg i çok fazla bu yakınlarda nerf gelme gibi bi olasılığı var mı?

• evet
  • tek isteğim.
  • nerden bilelim biz riot gibi mi görünüyoruz uzaktan :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoroIsmylife

nerden bilelim biz riot gibi mi görünüyoruz uzaktan :'(
    gelse nolacak bi anlatır mısın?
  • Arada bi pbe notlarına bak surrender@20 den gelirse yazar orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77293B3E8

gelse nolacak bi anlatır mısın?

Alıntıları Göster
    karşıma diana geldi morde aldım lanede herif ezdi geçti beni bide hard ct si olcam gram bi faydası dokunmadı. çok fazla güçlü her oyun biri alıyor. alan adam çoğunlula rahat oyun taşıyor nerflense en azından bir nebze adamakıllı oyun oynucaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegaz

karşıma diana geldi morde aldım lanede herif ezdi geçti beni bide hard ct si olcam gram bi faydası dokunmadı. çok fazla güçlü her oyun biri alıyor. alan adam çoğunlula rahat oyun taşıyor nerflense en azından bir nebze adamakıllı oyun oynucaz

Alıntıları Göster
    w shield azalır yada q dmg bide ulti rangeini kısaltırlar bence 3ünden birini yapıcaklar 3ünüde yaparlarsa tek patchte öldürürler
  • Hasar nerf gelsin. Mesafe kısaltmasınlar mümkünse tşk.
  • Hemen morelloya soruyorum
  • Rito pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangalsucuk

Rito pls
    bence dengeli pasifi biraz op sadece
  • o q yu tam tutturmadigin surece cop hero.O yuzden ya q yu tutturmak kolaylasacak ya da en fazla u ya range nerfu gelir. Dahasi olmaz
  • Abi trde bir final maçında oynandı ortalığı dağıttı diye hiçbir hero nerflenmez zaten şuan tr serverında da o yüzden bu kadar popüler oldu anca eu na falan da win rate i artıcak öyle olur bir tr de herkes oynuyor da çakıyor diye banlanmaz kaldı ki evet q tutmazsa çöp adamakıllı bir yasuo bir fizz bir orianna bir cassiopeia çok canını yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shots Fired

Abi trde bir final maçında oynandı ortalığı dağıttı diye hiçbir hero nerflenmez zaten şuan tr serverında da o yüzden bu kadar popüler oldu anca eu na falan da win rate i artıcak öyle olur bir tr de herkes oynuyor da çakıyor diye banlanmaz kaldı ki evet q tutmazsa çöp adamakıllı bir yasuo bir fizz bir orianna bir cassiopeia çok canını yakar
    Mobil değil ya çöp diyenler ağlamaya başlamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: REİS2121419

Alıntıları Göster
    Hasar yok ki neyine nerf gelsin!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Barisbu

Hasar yok ki neyine nerf gelsin!!!!

adc oynarken karşına gelip sadece pasifinden 1200 dmg ye ondan sonra görürsün damage yok mok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REİS2121419

Alıntıları Göster
    Sanmıyorum. Senelerdir böyle bu karakter zaten. Bronz ya da gümüş seviyesinde güçlüdür elbette. Fakat üst seviye maçlarda göreceksiniz ki eğer rahat kasamazsa normal bir karakterden farkı yok :)

• Gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: westsider12

Sanmıyorum. Senelerdir böyle bu karakter zaten. Bronz ya da gümüş seviyesinde güçlüdür elbette. Fakat üst seviye maçlarda göreceksiniz ki eğer rahat kasamazsa normal bir karakterden farkı yok :)

Alıntıları Göster
    insanlar q sunu dodgelamak için dümdüz kaçmak yerine hilal şeklinde olduğunu fark edip ortasına doğru giderek dodgelanabileceğini öğrendiğinde ortada diana diye bir şey de kalmayacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.