Şimdi Ara

* Digiturk 12. yıl Hediyeleri * (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
11.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 günlük üyeyim göndersem bana da birşey çıkar mı acaba
  • Bana spor extra tanımlandı ancak 1 saat geçmesine karşın kanallar açılmadı?

Ne zaman açılıyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #CannibaL#

1 günlük üyeyim göndersem bana da birşey çıkar mı acaba

Gönderdim 2 adet salon filmi geldi. Nasıl izliycem ben bunları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitedamn

Bana spor extra tanımlandı ancak 1 saat geçmesine karşın kanallar açılmadı?

Ne zaman açılıyor arkadaşlar.

Hemen açılmıştı bendeki film kanalları .
  • 10 yıllık üyeyim.. Bana da; 10 ay HD servisi hediye ettiler.. Ama benim Lcd televizyonum full hd değil "Hd Ready" yazıyor.. HDMI kablo ile hd kanalları dahat net seyredebilirmiyim.?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

10 yıllık üyeyim.. Bana da; 10 ay HD servisi hediye ettiler.. Ama benim Lcd televizyonum full hd değil "Hd Ready" yazıyor.. HDMI kablo ile hd kanalları dahat net seyredebilirmiyim.?!

hocam benim plazmada hd ready var,hd recevierim var.1080 olarak izliyorum hd yayınları normalde 576 ile geliyor kanallar sd yayında hd de 1080.sana hd alıcı verecekler herhalde.10 ay hediye etmiişler ama;;))
  • arkadaşlar müşteri hizmetlerini ara yada digi sitesinde onnline olarak açtırın yoksa açmıyorlar ben onnline olarak açtırdım saygılar
  • Yuh yaaa...10 Yıllık üyeyiz . Gelen hediye ; 3 Aylık Film Paketi...
  • 5 yıl,

maalesef 2 ay dizi paketi, film paketi istiyordum oysaki...:(

dizi paketi hiç bir işime yaramaz, ortasından mı başlayacağım dizilere? yeni başlamışı yakalasak o da yarım kalacak. bir işe yaramadı yani hediye....
  • 6 yıl 8 ay film paketi
  • 2 yıllık üyeyim. 5 keyif paketi verdiler 2 aylığına.
    bu arada spor paketi çok güzelmiş.
    4 lira verip uzatacağım.
  • 3 yıl üyelik şerefine 2 ay 5 adet keyif paketi verdiler
  • 1. yıl 2 hafta film paketi
  • 3 yıllık griş paketi üyesiyim. 2 ay 5 keyif paketi hediye ettiler.
  • 1 yıllık üyeyim 2 hafta dizi paketi tanımlandı
  • 6 Yıllık Türksat üyeliğimize 6 hafta Spor Extra paketi geldi..Ligtv 2-3 oluyor di mi bu?
  • 78 - 79 Kanallar + EPL kanalı 86.Kanalda Yayın Yapmaktadır Iyı seyırler
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

10 yıllık üyeyim.. Bana da; 10 ay HD servisi hediye ettiler.. Ama benim Lcd televizyonum full hd değil "Hd Ready" yazıyor.. HDMI kablo ile hd kanalları dahat net seyredebilirmiyim.?!

HD Ready TV nizde uygun görüntü formatı ile HD ve SD yayınları net bir şekilde izleyebilirsiniz
  • arkadaşlar bana 4 tane salon film hediyesi geldi. bugun ızlemek ıstıyorum fakat kanala geldıgımde satın almak ıstıyorsunuz dıyor 5 tl mı ne yazıyor. nasıl bu hedıyelerımı kullanacagım. musteri hizmetlerine de ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

arkadaşlar bana 4 tane salon film hediyesi geldi. bugun ızlemek ıstıyorum fakat kanala geldıgımde satın almak ıstıyorsunuz dıyor 5 tl mı ne yazıyor. nasıl bu hedıyelerımı kullanacagım. musteri hizmetlerine de ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz.

Bende aynı durumdayım ya nasıl izleyeceğiz bu filmleri biri yardımcı olabilecek mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.