Şimdi Ara

Digiturk beko basketbol ligi yayın hakkını aldı fakat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ihale şartnamesinden kopyalıyorum arkadaşlar

A-Grubu Kanal : TBF tarafından kabul edilen, imajı ve izlenirliliği yüksek,
    anten, uydu ve Kablo-TV platformlarının en az ikisi üzerinden
    yayın yapabilen şifresiz ve ulusal kanalları,
    B-Grubu Kanal : Anten, uydu, Kablo-TV ve/veya dijital bir platform üzerinden
    yayın yapabilen şifresiz kanalları ifade etmektedir.

Yayın haklarını almaya hak kazanan televizyon kanalı/medya grubu, tercih ettiği taktirde
    ve TBF’nin işbu TVD’de belirttiği esaslar dahilinde BBL müsabakalarını, sezon öncesi
    TBF’nin yazılı onayını alarak, kendi yayın grubu içerisinde bulunan bir (1) (A-Grubu) veya
    en fazla iki (2) TV kanalında canlı olarak naklen yayınlayabilir. Bu iki TV kanalından en az
    bir tanesinin işbu TVD’de ‘A-Grubu’ olarak tanımlanan bir kanal olması gerekmektedir.

yani demek istenen şu isterse A grubu yani uydu , karasal yayın , kablo tv bu platformların en az ikisinde izlenebilen bir kanalda yayınlaması gerekmektedir isterse 2 kanala birden yayabilir ancak bi kanal hala bu a grubu kanallardan olmalıdır

• evet iç tüzükte böyle bir madde var bu yüzden bbl maçları hem DIGITURK üzerinden HD olarak,hem de bir ulusal kanal üzerinden SD olarak yayınlanacak...
  • basketbol maçları digitürk ise digitürk olanları herkes izliycek mi ben de bunu öğrenemedim
  • Bence spormax verecek ve spor paket altı üyeler ulusal kanaldan takip edebilecek
  • 13 milyon doları hayrına wermedi elbet
    bence populer olmayan maclar sky turkten verilebilr
    ama derbi maclar ve play offu digiturk verir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.