Şimdi Ara

Digitürk Play 3 aylık ücretsiz premium üyelik (Samsung kullanıcılarına özel) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
13
Favori
24.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cep numaranızı vermeyin benden size tavsiye.
  • Üyelik Başlangıç Tarihi: 09.05.2015
    Üyeliğinizin Kampanyalı Dönem Bitiş Tarihi: 7.8.2015 11:05:36

söyleyen arkadaşa teşekkürler

AYRINTILI ANLATIYORUM:

Hali hazırda digiplay kullanıyorum, LG telefondan da kullanıyorum, normal sinema üyeliği paketim var.

Bluestacks programını bilgisaraya indirin. Bu prıgram bilgisayardan tablet gibi kullanmanızı sağlıyor.
    Bluestaks tan normal sıfır androit telefon almış gibi mevcut gmail hesabınızı tanımlayın. yani oturum acın.
    Google playden DİGİTURKPLAY i indirin.
    Mevcuttaki digiplay hesabınızla giriş yapın.

ekrana şöyle bir uyarı geldi: Halihazırda sinema paketi üyeliğiniz var, premiuma yukseltilecektir.
    Okey deyin bu kadar.

Ben normalde digiplayde sanal kartım tanımlı olduğu için kart sormadı bana. Kartta limit sıfır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: havsali

Üyelik Başlangıç Tarihi: 09.05.2015
    Üyeliğinizin Kampanyalı Dönem Bitiş Tarihi: 7.8.2015 11:05:36

söyleyen arkadaşa teşekkürler

AYRINTILI ANLATIYORUM:

Hali hazırda digiplay kullanıyorum, LG telefondan da kullanıyorum, normal sinema üyeliği paketim var.

Bluestacks programını bilgisaraya indirin. Bu prıgram bilgisayardan tablet gibi kullanmanızı sağlıyor.
    Bluestaks tan normal sıfır androit telefon almış gibi mevcut gmail hesabınızı tanımlayın. yani oturum acın.
    Google playden DİGİTURKPLAY i indirin.
    Mevcuttaki digiplay hesabınızla giriş yapın.

ekrana şöyle bir uyarı geldi: Halihazırda sinema paketi üyeliğiniz var, premiuma yukseltilecektir.
    Okey deyin bu kadar.

Ben normalde digiplayde sanal kartım tanımlı olduğu için kart sormadı bana. Kartta limit sıfır.

Ben o 3 aylık hediye için kartı tanıtacam da sisteme ininal tarzı banka kartı olur mu? Kartta para yok şu an. Para atmam gerekir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Mayıs 2015; 11:37:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bna da hsbc kampanyasindan bi mini tab gelmisti. Orda gordum inanmamistim. Ordan aktiflestirip ipadden seyredeyim bari))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kreedi kartını nereye kaydediip alıyoruz 3 aylık hediyeyi?
  • Kartta limit olması gerek arkadaşlar benim kart limiti ekside bide nereye ekşeyecez kartı

• Note 4 aldığımda bedava verdi bir de kod verdi kaydettim onu o sırada üyeliğim vardı zaten sonra 4 5 ay sonra üyeliğim bitince kodu denedim çalışmadı...

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

Yav gidin teknosaya ordan samsung marka bi cihaza yükleyin uygulamayi giris yapıp kaydolun sonra kendi telinizden indirip kayıt olduğunuz kullanici ile girin

Türk zekası.

Zeka değil başka birey bu buradan soylemeyeyim ...

• Su an s4mini kullanıyorum benzer uygulama hürriyet gazete uygulamasi için de var 9.9 kesecegim diyor 3ay bitince. Bence sanal kartı olmayan bulaşmasını eninde sonunda bi ücret keserler affetmrzler yada uygulamayı biz unuturuz o yüzden indirmiyprum maç da izlenimiyormus ayrıca hürriyeti indirdik ilk sayfaya bakıyorum yetiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

arkadaşlar önce şunu bir anlayın ortada kod mod yok boşuna kod istemeyin öncelikle samsung tablet olur telefon olur burdan samsung un kendi samsung apps diye mağazası var burdan digitürk play uygulamasını indirin google play den olmuyor indirdiğimiz dt play uygulamasını açınca ekrana yazı geliyor dikkat edin kod falan gelmiyor 3 ay ücretsiz diye önce ilk 1 haftalık deneme veriyor 1 hafta sonra yayınların kapanıyor o 3 ay beleş için kart numarası istiyor sistem sanal kart ile almak isteyen kartın içine 1 lira atsın istem güvenlik için 1 lirayı karttan çekiyor 1 gün sonra geri iade ediyor 3 aylık beleş süren başlamış oluyor

Yeni gördüm bu olayı 1 haftalık olan başladı. Kart girip 3 ay'a tamamlamayı ne zaman yapmam gerek?
  • şuan banada 1 haftalık verdi bunu nasıl 3 aylık yapcaz bende en para var ona 1-2 tl atarım sıkıntı değilde ligtv 1i açamıyorum 2-3de açılmıyor hata veriyor Yayında hata oluştu.68 diye ?

edit:İnternet explorer ile açıldı yayın yehuuu :) ama lig tv1 açılmıyor galiba Süperlig haram olacak beleşe yok :) şimdi tek sorun 3 aylık muhabbeti nereden uzatıyoruz bende enpara var hertürlü uzatırım beleşten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 9 Mayıs 2015; 14:24:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

şuan banada 1 haftalık verdi bunu nasıl 3 aylık yapcaz bende en para var ona 1-2 tl atarım sıkıntı değilde ligtv 1i açamıyorum 2-3de açılmıyor hata veriyor Yayında hata oluştu.68 diye ?

edit:İnternet explorer ile açıldı yayın yehuuu :) ama lig tv1 açılmıyor galiba Süperlig haram olacak beleşe yok :) şimdi tek sorun 3 aylık muhabbeti nereden uzatıyoruz bende enpara var hertürlü uzatırım beleşten.

web saysasından profilim kısmından kredi kartınızı sisteme tanıtmanız gerek. Öyle uzuyor. Bende 7 günlükteyim şu an. Bedava beko basketbol, eurolig, premier lig ve f1 baldan tatlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Mayıs 2015; 14:29:41 >
  • quote:

quote:

şuan banada 1 haftalık verdi bunu nasıl 3 aylık yapcaz bende en para var ona 1-2 tl atarım sıkıntı değilde ligtv 1i açamıyorum 2-3de açılmıyor hata veriyor Yayında hata oluştu.68 diye ?

web saysasından profilim kısmından kredi kartınızı sisteme tanıtmanız gerek. Öyle uzuyor. Bende 7 günlükteyim şu an. Bedava beko basketbol, eurolig, premier lig ve f1 baldan tatlıdır.

Üyelik devamı için vereceğiniz talebin ardından üyeliğin ilk ay ücreti tahsil edilecek, kalan hediye günleriniz ise ilk üyelik ayının sonuna eklenecektir. Kredi kartınızı girmek için tıklayınız.

dediğin yer şu tıklayınız yeri galiba kredi kartı isityor Enparayı inş. red etmez 1-2 tl atıcam şimdi içine Kaç tl atayim 1 yeter galiba sadece onaylancak zaten.

5te maçlar var birine bakarım bide kupon yaparım birazdan ov yeah dsmartımda var ful paket ordanda ispanya madrid-valencia maçı var akşam daha ne isterim tivibuda olsa tamam evden çıkmam :)

edit: böle diyor; Ücretsiz dönemim sonrasında üyeliğe ait 9,99 TL ücretin her ay otomatik olarak kredi kartımdan çekilmesini onaylıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 9 Mayıs 2015; 14:41:17 >

• quote:

quote:

quote:

Üyelik devamı için vereceğiniz talebin ardından üyeliğin ilk ay ücreti tahsil edilecek, kalan hediye günleriniz ise ilk üyelik ayının sonuna eklenecektir. Kredi kartınızı girmek için tıklayınız.

dediğin yer şu tıklayınız yeri galiba kredi kartı isityor Enparayı inş. red etmez 1-2 tl atıcam şimdi içine Kaç tl atayim 1 yeter galiba sadece onaylancak zaten.

5te maçlar var birine bakarım bide kupon yaparım birazdan ov yeah dsmartımda var ful paket ordanda ispanya madrid-valencia maçı var akşam daha ne isterim tivibuda olsa tamam evden çıkmam :)

edit: böle diyor; Ücretsiz dönemim sonrasında üyeliğe ait 9,99 TL ücretin her ay otomatik olarak kredi kartımdan çekilmesini onaylıyorum.

Evet orasını diyorum. Ama ne kadar kesip iade edeceğini bende bilmiyorum hocam. 1 tl mi kesiyor falan. Eğer öğrenirseniz buraya da yazarsanız sevinirim hocam. Bende daha onaylatmadım çünkü. Banka kartı var bende. Oluyor mu bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Mayıs 2015; 14:44:21 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet orasını diyorum. Ama ne kadar kesip iade edeceğini bende bilmiyorum hocam. 1 tl mi kesiyor falan. Eğer öğrenirseniz buraya da yazarsanız sevinirim hocam. Bende daha onaylatmadım çünkü. Banka kartı var bende. Oluyor mu bilmiyorum..

Haydaa İş bankasından EFT yapmaya çalıştım yemedi hafta sonu diye neyse hafta içi giderim direk bankaya yatırırım ücrette kesmez :) galiba Fake atmış olcaz digitürke enpara ile çünkü para olmadan benden kesemez deneyen olursa yazarsa süper olur.

• şunu nasıl kaçırmışız şubatta yapmışlar o zaman yapsaydık şimdiye ne güzel izlerdik premier lig ve eurolig basket maçlarını
    neyse şimdi hemen yaptım en azından final four var onu izleriz ve ingiltere ligi bitti sayılır,formula izlenir,türkiye basket ligi play offlar başlar onlar izlenir

benim karttan 1 lira çektiler,bir ara premium üyeydim siteden iptal etmiştim herhangi bir problem çıkmamıştı
  • bu 7 günlük üyelikle süper lig maçları izlenebiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

bu 7 günlük üyelikle süper lig maçları izlenebiliyor mu acaba?

hayır bu premium üyelik süperlig yok
  • Şu an tbl maçlarını telden sorunsuz izliyorum mesela. Lig tv ler tüm gün açık sadece süperlig maçları saatinde kapalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Mayıs 2015; 17:55:16 >
  • samsung apps'i telefonundan kaldıranlar nasıl indirebilir tekrar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.