Şimdi Ara

Digitürk Play 3 aylık ücretsiz premium üyelik (Samsung kullanıcılarına özel) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
13
Favori
24.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senceru

Hediye üyelik Başlangıç Tarihi: 08.05.2015
    Hediye üyelik Bitiş Tarihi: 15.05.2015

3 ay değil ki ? :/

Kredi kartınla üyelik için onay veriyorsun 3 ay daha ücretsiz kullanabiliyorsun.. Kredi kartı ile onay vermeden sadece 1 hafta kullanabilirsin. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

quote:

Ben üye oldum verdi hediyeyi. 3 ay başka bir şey yapmama gerek yok sanıtım..

Apple store dan yükleyip alamıyoruz mu?

Samsung un ios marketi yok bildiğim kadarıyla yani sadece android samsung telefonunuz olması gerekiyor. Bende note 3 vardı denedim oldu..

Arkadaşımda var note 4 ondan nasıl alabilirim 3 aylık premium üyelik detaylı anlatabilir misiniz rica etsem ve ne zamana kdr alabiliyoruz

http://www.digiturkplay.com.tr/uyelikdetaylari/premium/

Paket bu. Linkten üye oluyorsunuz bilgileri girip. (Kredi kartı bilgilerini bu aşamada girmedim ben).. Sonra google play den digiplay uygulamasını indirip o aldığınız üyelikle giriş yapıyorsunuz. Yaparken zaten 3 ay bedava hediyeniz var mesajı çıkıyor. İlk 7 gün böyle. Kredi kartı bilgilerinizi de girerseniz sonra toplam 3 ay bedava oluyor. Kartınızdan para çekilmiyor. 3 ay sonunda üyelik sayfasından profil kısmından üyeliğiniz iptal edebiliyorsunuz. Taahüt yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 8 Mayıs 2015; 16:29:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    peki bu üyelik sadece samsung telefonda kullanırken mi geçerli ? aynı üyeliğimle bilgisayarda veya tablette oturum açsam izleyebilir miyim ?

siz paketi satın aldığınıza göre deneyip bilgi verebilir misiniz ??
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Üye olduktan sonra tablet tv bilgisayar nerde istersen izlersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

peki bu üyelik sadece samsung telefonda kullanırken mi geçerli ? aynı üyeliğimle bilgisayarda veya tablette oturum açsam izleyebilir miyim ?

siz paketi satın aldığınıza göre deneyip bilgi verebilir misiniz ??

Müsait olmadığım için Daha deneyemedim ama izlenebiliyor sanırım hocam. Denemek gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 8 Mayıs 2015; 14:34:33 >
  • Ne zaman derbi izlemeye kalksak hep patladı yayınları. Tövbe ettim bir daha almam.
  • Bu arada sadece telefon değil samsung marka android tablette olur muhtemelen arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 8 Mayıs 2015; 15:00:14 >
  • bluestacks ile denendi oluyor hem tablet hem bilgisayardan izlenebiliyor
  • quote:

quote:

bluestacks ile oluyormuş hocam. İşinize yarar belki.

• Samsung smart tv var olurmu
  • Ben üye olup telefona indirdim ama 9.99 u çekti galiba 3 ay bedava diye bir şey göremedim profilde ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tickhi

Ben üye olup telefona indirdim ama 9.99 u çekti galiba 3 ay bedava diye bir şey göremedim profilde ???

Web sitesinden profilinize bakın. Belli olur..

• Arkadaşlar Merhaba,

3 Aylık Promosyon Kodu olup kullanmayacak benle paylaşabilir mi? Teşekkürler
  • herkese 3 ay ucretsiz veriyorlar merak etmeyin yeterki kisi karar versin istesin.

ben sahsen tavsiye etmem kullanan biri olarak zor kurtardım. tv seyretmekten sogumustum

alin kendinize kaliteli modul girişi olan bir cihaz takin dsmart modulu dilediginiz kanalı cihazınızda seyredin buketler ulusturun hızlı kullanımı kolay kumanda.

ulusal tv seyredebilme vsvs
  • arkadaşlar önce şunu bir anlayın ortada kod mod yok boşuna kod istemeyin öncelikle samsung tablet olur telefon olur burdan samsung un kendi samsung apps diye mağazası var burdan digitürk play uygulamasını indirin google play den olmuyor indirdiğimiz dt play uygulamasını açınca ekrana yazı geliyor dikkat edin kod falan gelmiyor 3 ay ücretsiz diye önce ilk 1 haftalık deneme veriyor 1 hafta sonra yayınların kapanıyor o 3 ay beleş için kart numarası istiyor sistem sanal kart ile almak isteyen kartın içine 1 lira atsın istem güvenlik için 1 lirayı karttan çekiyor 1 gün sonra geri iade ediyor 3 aylık beleş süren başlamış oluyor
  • Yav gidin teknosaya ordan samsung marka bi cihaza yükleyin uygulamayi giris yapıp kaydolun sonra kendi telinizden indirip kayıt olduğunuz kullanici ile girin

• quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

Yav gidin teknosaya ordan samsung marka bi cihaza yükleyin uygulamayi giris yapıp kaydolun sonra kendi telinizden indirip kayıt olduğunuz kullanici ile girin

Türk zekası.

• quote:

quote:

quote:

Bluestacks nedir hocam

• beyler hali hazırda digiplay kullanıyorum LG telefondan,

yeni üyelik açmadan bluestacks ile bu 3aylık indirimi nasıl alabilirim?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bluestacks nedir hocam

Üstteki MadTR nickli üye almış hocam. Ona sorun pmden..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.