Şimdi Ara

Digitürk play iPad de izleniyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, başlıkta da belirttiğim gibi bende iPad 2 wifi var. Acaba Digitürk play uygulaması iPad de sorunsuz izleniyor mu? Digitürk play de paketler mevcut ve ulusal kanallara birlikte Beko basketbol ligi falan yer alıyor diyor. Ancak online destek kısmına bununla ilgili soru sordugumunda iPhone, iPad ve iPod da sadece macların seyredilebilecegini söyledi ama anlamadım neden ulusal kanallar falan yok. Bu konuda bilgisi olan varsa veya kullanan varsa beni de bilgilendirirse ona göre ben de üye olacağım. Şimdiden teşekkürler .

• İzleniyor ama izlenemiyor.

Yani, digiturk okadar kötüki bu konuda, maçlarda zaten takılmalar donmalar oluyor maç izlemeyi düşünüyorsan hiç bulaşma derim, normal tv kanalları içinde tivibu daha iyi bunu söyleyebilirim, ben ikisinide kullandım şuan tivibudan devam ediyorum.
  • Bende iphone dan sorunsuz izledim ve izlemeye devam ediyorum. ipadde de izleyebilirsiniz..
  • Ayrıca ulusal kanallar için Uyanık Tv diye uygulama var.. http://itunes.apple.com/tr/app/uyan-k-tv/id483370868?mt=8
  • arkadaslar 3g ile kullanmak icin digiplay almayi dusunuyorum.bir mac kotadan ne kadar yiyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfc

arkadaslar 3g ile kullanmak icin digiplay almayi dusunuyorum.bir mac kotadan ne kadar yiyor acaba?

Merhabalar.

Resmî sitedeki bir yazı :

quote:

Bir maç izleyerek ortalama kaç megabayt internet kotamı kullanırım ?

Digiturk Play’de görüntü kalitesi internet bağlantı hızınıza göre değişir. Yüksek internet hızlarında daha yüksek görüntü kalite ve daha yüksek kota kullanımı gerçekleşmektedir. Ortalama kota tüketimi maç başına yaklaşık 400 MB’tır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 23 Nisan 2013; 1:01:54 >

• tesekkur ederim saolun:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.