Şimdi Ara

iCloud depolama alanını yıllık almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iCloud depolama alanını yıllık olarak satın alabiliyor muyuz? Ben bulamadım hep aylık planlar var.

Apple'ın sitesinde şöyle bir ibare var. Ben dün aldım ama yıllık seçeneği yoktu.

If you purchased a monthly plan before September 16, 2015, your account was upgraded automatically. If you're currently on an annual plan, you'll continue to renew annually at that rate. If you select a new monthly plan, your annual plan won't be available to you.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

iCloud Depolama Alanını Yıllık Satın Almanın Faydaları

iCloud, cihazlarında veri depolamak isteyen Apple kullanıcıları için sunulan bulut depolama hizmetidir. iCloud depolama alanı, fotoğraflar, videolar, belgeler ve diğer dosyalar gibi farklı türdeki verileri depolayabilir.

iCloud depolama alanı, aylık veya yıllık olarak satın alınabilir. Yıllık satın alma, aylık satın almaya göre çeşitli avantajlar sunar:

• Maliyet tasarrufu: Yıllık iCloud depolama alanı, aylık seçenekten daha uygun maliyetlidir. Yıllık bir plan satın aldığında, aylık ödemelerle karşılaştırıldığında önemli ölçüde tasarruf edebilirsin.
    • Otomatik yenileme: Yıllık bir plan satın aldığında, depolama alanın otomatik olarak yenilenir, böylece manuel olarak yenileme konusunda endişelenmene gerek kalmaz.
    • Daha fazla depolama alanı: Yıllık planlar, aylık planlardan daha fazla depolama alanı sunar. Bu, büyük miktarlarda veri depolayan kullanıcılar için idealdir.

Yıllık iCloud depolama alanı satın almak, özellikle aşağıdaki durumlarda faydalıdır:

• Cihazlarında çok sayıda fotoğraf ve video depoluyorsan
    • Büyük boyutlu belgelerle çalışıyorsan
    • iCloud'u yedeklemeler için kullanıyorsan

iCloud depolama alanı yıllık fiyatlandırması, seçilen depolama kapasitesine bağlı olarak değişir. iCloud'un sunduğu farklı depolama planlarını ve bunların yıllık maliyetlerini kontrol edebilirsin.

iCloud depolama alanını yıllık olarak satın almak, aylık satın almaya göre daha uygun maliyetli, kullanışlı ve daha fazla depolama alanı sunar. Cihazlarında çok fazla veri depolayan veya düzenli yedeklemeler yapan bir Apple kullanıcısıysan, yıllık bir iCloud depolama alanı planını değerlendirmelisin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Sen iptal etmedikçe her ay kendi otomatik devam ediyor yani bir aylık aldığın iptal etmedikçe ömürlük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srwiper

Sen iptal etmedikçe her ay kendi otomatik devam ediyor yani bir aylık aldığın iptal etmedikçe ömürlük

Her ay otomatik para çekmiyormuydu ? Ömürlük yazmışsınızda yanlış anlaşılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.