Şimdi Ara

Digitürk sorun yaşamayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çok forumdaki şikayetleri okuyorumda bana palavradan sorunlar gibi geliyor mesela burada bir arkadaş eve servis gelmedi sakın digitürk almayın diye saçma sapan konu açmış neden gelsinlerki arçelikde süpürge için gelmiyor gelirse para istiyor al eline götür ne var bunda anlamadım,
    8 senedir yaklaşık digitürk kulanıyorum asla sorun yaşamadım ne servisinden nede para konusunda nede başka bir şeyde, sizlerde azıcıkda olsa kendinize arayın hataları,ben çok memnunum,
    başka memnun olanlarda varmı.

• bende 98 senedir kullanıyorum digitürkü . hiç sorun yaşamadım . hatta arada kendim bozuyorum çağırıyorum teknik servisden çocuklar para kazansın diyorum . geçen gün ben de arçelikten uçan süpürge aldım o da sorunsuz , biraz geçsin garantisi 57 sene geçerli . şimdi garanti varken çağırırsak çocuklar para kazanamaz kısmetse 2066 da çağırırım , uçan süpürgemin 10bin bakımı için . çok memnunum , memnunuz memnunlar ve lerzan mutlu . bu arada size ayrıca bir teşekkürü borç bilirim , bizim gibi mutluların adına böyle önemli bi konuyu açtığınız için halkımızın sesi oldunuz doğrusu . saygılar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkAkgn -- 4 Kasım 2009; 23:04:37 >
  • Ben dönem dönem sorun yaşıyorum ama hepsi bir şekilde hallediliyor.
    Arada sırada delleniyorum ama işin özünde (kendimce) artıları eksilerinden daha fazla gibi geliyor ve digiturkle devam ediyoruım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkAkgn

bende 98 senedir kullanıyorum digitürkü . hiç sorun yaşamadım . hatta arada kendim bozuyorum çağırıyorum teknik servisden çocuklar para kazansın diyorum . geçen gün ben de arçelikten uçan süpürge aldım o da sorunsuz , biraz geçsin garantisi 57 sene geçerli . şimdi garanti varken çağırırsak çocuklar para kazanamaz kısmetse 2066 da çağırırım , uçan süpürgemin 10bin bakımı için . çok memnunum , memnunuz memnunlar ve lerzan mutlu . bu arada size ayrıca bir teşekkürü borç bilirim , bizim gibi mutluların adına böyle önemli bi konuyu açtığınız için halkımızın sesi oldunuz doğrusu . saygılar .

• quote:

Orijinalden alıntı: H1N135

Bir çok forumdaki şikayetleri okuyorumda bana palavradan sorunlar gibi geliyor mesela burada bir arkadaş eve servis gelmedi sakın digitürk almayın diye saçma sapan konu açmış neden gelsinlerki arçelikde süpürge için gelmiyor gelirse para istiyor al eline götür ne var bunda anlamadım,
    8 senedir yaklaşık digitürk kulanıyorum asla sorun yaşamadım ne servisinden nede para konusunda nede başka bir şeyde, sizlerde azıcıkda olsa kendinize arayın hataları,ben çok memnunum,
    başka memnun olanlarda varmı.

Aman deyim usta!

İstersen bir daha başlık açma...

Digitürk'ün nimetlerini övdüğün için değil...

Nick'in bizlere bulaşırsa, mefta oluruz alimallah!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.