Şimdi Ara

DİKKAT!!Jasper board xbox um elektrik kesintisinden sonra açılmıyor (ADAPTÖR UÇMUŞ,KONSOL TAŞ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • UPS yerine akım koruyucu priz tercih edin ben 3K gören Jasper Xbox 360'ımda Ups kullanıyordum ama bir fayda etmedi.(voltaj gidip gelmesinden uçtu konsol)
  • Geçmiş olsun.

UPS falan hikaye. Bozulacağı varsa bozuluyor bu konsol, istediğin kadar önlem al hikaye...
  • bencede

ben belkin marka 8 li akım koruyucu priz aldım şimdi ..en azından dengesiz elektriğe karşı korur .... ups belki ilerde..

bu arada geçmiş olsun ..
  • Sağolun arkadaşlar.Yine de önlemimizi alalım,bizim buralarda özellikle kışın elektrik kesintisi çok sık oluyor,birşeyler yapmam şart oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

UPS niye kullanmıyorsunuz?

Üşengeçliğimden almadım ve kesinlikle haklısın.Kurtarırsam konsolu ilk iş ups alacağım.az sonra video koyacağım durum raporu için. :((

Bunlar çok önemli şeyler ben yaklaşık 3 yıldır xbox kullanıyorum ve hep UPS ile kullandım basit bir elektrik kesintisinden konsolu kaybetmeye hiç niyetim yok.

XBOX' tan çok memnunum da konsol fanlarının bilgisayara karşı yaptığı en önemli savunma alacaksın upgrade etme derdi olmadan oynayacaksın değil miydi? Benim şu ana kadar yaptığım harcama HD TV ile beraber pc fiyatına yaklaştı.. Bir de UPS alırsam tam denkelnecek.. Ama en azından pc'nin XBOX gibi ölümcül bir hata yapma olasılığı yok.. Yani konsol oynayanarın yaptığı şey fanboyluk bence.. Dediğim gibi ben de XBOX kullancısıyım çok da memnunum ama bazı şeyleri objektif olarak görmek lazım. XBOX için fan aldım, TV aldım, ups alınacak, kolu pilsiz oynamak için ayrı aprat aldım zırt pırt pili değiştirmiyim diye daha fazla şey almam gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 11 Temmuz 2010; 11:37:37 >

• yahu nasıl bilinçaltıma işlediyse gece rüyamda xbox360 alıyodum. takıyodum prize bastım çalıştı, dik duruyodu. dedim kasayı yan yatırayım azcık eğdim sigorta patladı 3k falan gördü alet bir kalktım ama nasıl terlemişim dedim ulan yeni aldım azcık yatırınca patladı alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

yahu nasıl bilinçaltıma işlediyse gece rüyamda xbox360 alıyodum. takıyodum prize bastım çalıştı, dik duruyodu. dedim kasayı yan yatırayım azcık eğdim sigorta patladı 3k falan gördü alet bir kalktım ama nasıl terlemişim dedim ulan yeni aldım azcık yatırınca patladı alet

Yahu sen rüyanda XBOX360 almayı bırak benim rüyamda 3K veriyordu alet ama ben gerçek gibi algıladım rüyayı direk XBOX360'ı açtım sorun morun yok yani hepsi rüya ama nasıl bilinç altına yerleşiyorsa sanki gerçekten o rüyayı gerçek hayatta yaşamış gibi oluyor insan. hehe.

• quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

yahu nasıl bilinçaltıma işlediyse gece rüyamda xbox360 alıyodum. takıyodum prize bastım çalıştı, dik duruyodu. dedim kasayı yan yatırayım azcık eğdim sigorta patladı 3k falan gördü alet bir kalktım ama nasıl terlemişim dedim ulan yeni aldım azcık yatırınca patladı alet

Aga çok fantastik şeyler dönmeye başladı bu aralar forumda dikkat,pencere açıkken uyumayalım

• arkadaşlar dün gece oynarken elektirikler gitti tabi haliyle baya bir korktum..neyse sonra geldi makinayı hemen actım şükür birşey yok oynamaya devam ettim ahaaaa bi daha kesildi ve bu uzun sürdü...ben gene telaşlandım ve elektirğin gelmesini bekledim ve bu baya uzun sürdü bende tabi uykusuz kaldım baya çünkü merak ediyordum...acaba birşey oldumu jasper ıma yada adaptör patladı mı diye...elektirik geldi denedim gene bir problem yok ama karar verdim akım koruyucu priz ve yanında bir ups almaya...

şimdi arkadaşlar baana ups tavsiye edermisiniz...xbox ı bagladım yerde tv+xbox 360+ uydu var nasıl bir şey almalıyım...ups lerde tutulan markalar nelerdir yada alırken neye dikkat etcez...şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 11 Temmuz 2010; 18:29:47 >
  • 3 kere kesildi lanet olasıca elektrikler her kesildiğinde de kalp krizi geçiriyo gibi oluyorum :D Perşembe sabah saatlerinde kesiliyo hep o saatlerde açmıyorum artık :D
  • Ups ve akım koruyucu priz artık kaçınılmaz bir ihtiyaç oldu benim için...arkadaşlar ups için tavsiyelerinizi bekliyorum..
  • quote:

SÜPER DİP NOT:Adaptör uçmuş! .Konsol taş gibi taşşş,adaptör uçtuğu halde sağlam.Nasıl yaptığıma gelince;eski 3k gören xbox umdan kalan adaptörü atmamıştım (herhalde böyle bir olay yaşayacağım içime doğmuş) takayım bi ne olacak dedim o da ne GAYET NORMAL AÇILDI .Ohhh ki ne ohh gears 3 ü crysis 2 yi görmeden konsolum gidecek diye çok tırstım harbi,yarın ilk iş UPS fiyatlarına bakacağım,ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşşekkürler.

Bu arada senin 3k veren xboxın modeli neydi falcon-zephry-xenon-opus.Cunki eğer suan senın kullandıgın jasper ise yazdıgım anakart modellerinin adaptorleri senın jasper cihazına olmaz.pratikte olur watta yuksek voltaj aynı ama girişler cok farklı

DİKKAT!!Jasper board xbox um elektrik kesintisinden sonra açılmıyor (ADAPTÖR UÇMUŞ,KONSOL TAŞ)

• Arkadaş güzel bi noktaya parmak bastı hakketen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ignatius

quote:

SÜPER DİP NOT:Adaptör uçmuş! .Konsol taş gibi taşşş,adaptör uçtuğu halde sağlam.Nasıl yaptığıma gelince;eski 3k gören xbox umdan kalan adaptörü atmamıştım (herhalde böyle bir olay yaşayacağım içime doğmuş) takayım bi ne olacak dedim o da ne GAYET NORMAL AÇILDI .Ohhh ki ne ohh gears 3 ü crysis 2 yi görmeden konsolum gidecek diye çok tırstım harbi,yarın ilk iş UPS fiyatlarına bakacağım,ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşşekkürler.

Bu arada senin 3k veren xboxın modeli neydi falcon-zephry-xenon-opus.Cunki eğer suan senın kullandıgın jasper ise yazdıgım anakart modellerinin adaptorleri senın jasper cihazına olmaz.pratikte olur watta yuksek voltaj aynı ama girişler cok farklı

DİKKAT!!Jasper board xbox um elektrik kesintisinden sonra açılmıyor (ADAPTÖR UÇMUŞ,KONSOL TAŞ)

Kullanıcı bu mesajı dikkate alman gerekiyor.Çok iyi bir noktaya değinmiş arkadaş xbox360 ına zarar gelmesin! ...

• Konuya girmeden başlık adaptör uçmuş, KO diye gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Konuya girmeden başlık adaptör uçmuş, KO diye gözüküyor.

KnockOut Finishim FATALITY
  • Benim adaptörde bazen kırmızı yanıyor.Mesela elektriği ilk taktığımda kırmızı yanıyor hemen fişi prizden çıkarıyorum sonra taktığımda normal turuncu yanıyor.Bu olay hep olmuyor .Bu sıralarda da fişi prizden çıkarırken tam adaptörün turuncu ışığı sönecek kırmızı oluyor ve hemen sönüyor bu durum çok çabuk oluyor .Sizce bir sorun var mıdır?
  • Xbox zaten ingiliz adaptörlü değil mi. Hem onu Türk adaptörüne dönüştüren topraklı aparatı takıyorsunuz hem de topraklı 3'lü prize takıyorsunuz. Ben pek gerilmiyorum elektrik kesilmelerinde. Umarım şom ağzımı açmış olmam.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.