Şimdi Ara

Diş Hekimliği için Yıllık 91.500 TL verilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Diş Hekimliği için Yıllık 91.500 TL verilir mi?

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2019)
Giriş

• Benim %50 tutuyor ama ben vazgeçtim. Çok pahalı ücretler. Daha bunun yurdu var sınıfta alacağın aletlerin parası var var da var..
  • Bu paraya gider Tıp veya Bilkent'te mühendislik okurum. Yapmayın Allah aşkına...
  • Ailenim durumu varsa yaz. Sıkıntıya sokacaksan yazma
  • 5 yilda 500bin verecegine git o parayi faize koy aylik 8-9bin tl gelsin faizden
  • Giden paraya yazık haricinde hiçbir şey söylemiyorum. Aynısı Tıp Hekimliği için de geçerli.

TÜFE oranına göre her sene zamlanacağını (hazırlık yoksa diş 5 sene) bu ücretin sen mezun olana kadar muhtemelen ülke şartları göz önünde bulundurulursa 130 bin tl’yi göreceğini hesaba kat.
  • O paraya gidip mis gibi yurtdışında okunur.
  • Up
  • 91.500₺ bu bu sene için geçerli. Sen mezun olana kadar 120 olur. Her neyse 90dan hesaplayalım. Sınıfta kalmazsan 90x5=450. İnsanlar bu paralarla yatırım yapıp iş kuruyorlar. Ben zaten okuyarak çok zengin olacağına inanmıyorum düşük yüzdeli örnekler var sadece. Asıl para ticarette. İkisinin de riskleri var bilemiyorum maddi durumun nedir belki harçlık parasıdır 90k senin için ama ortalamaya göre yüksek bir miktar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.