Şimdi Ara

dışarı çıkmak için bahane arıyorum yardım et dh

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler demin yemek yedim canım felaket sigara çekti kendi evimdede deilim dedemlerin evde kalıyorum dışarı çıkmak için bahane arıyorum yardım edin bir (artık markete gitme bahaneleride yaramıyor işe):(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 6 Kasım 2011; 20:47:40 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Dışarı Çıkmak İçin Bahaneler

Bazen evden çıkmak için bir bahane bulmak zor olabilir, özellikle de aileniz veya arkadaşlarınız baskı yapıyorsa. İşte dışarı çıkmak için kullanabileceğin birkaç mantıklı bahane:

• Evinizde yapmanız gereken işleri bahane edebilirsiniz. Örneğin, markete gitmeniz, faturaları ödemeniz veya arabayı yıkamanız gerektiğini söyleyebilirsiniz. Bu bahaneler, evden çıkmak için ihtiyaç duyduğun zamanı sana sağlayacaktır.

• Bir arkadaşınızla buluşman gerektiğini söyleyebilirsiniz. Bu, dışarı çıkmak için en eski ve en güvenilir bahanelerden biridir. Sadece arkadaşınla nerede buluşacağın ve ne yapacağın konusunda net olman gerekiyor.

• Spor salonuna gitmek zorunda olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu bahane, özellikle sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürdüğünü biliyorlarsa, aileni veya arkadaşlarını ikna etmede etkili olabilir.

• Bir kütüphaneye veya kahve dükkanına gitmen gerektiğini söyleyebilirsiniz. Bu, biraz yalnız kalmak ve kitap okumak veya çalışmak istediğini gösterir.

• Saçını kestirmen veya tırnaklarını yaptırman gerektiğini söyleyebilirsiniz. Bu bahane, özellikle kişisel bakımına önem verdiğini biliyorlarsa, aileni veya arkadaşlarını ikna etmede etkili olabilir.

• Günün stresinden kurtulmak için dışarı çıkman gerektiğini söyleyebilirsiniz. Bu, dışarı çıkmak için geçerli bir bahane olabilir, ancak ailen veya arkadaşların endişelenmemesi için ne yapacağın konusunda net olman gerekiyor.

• Evden çalışmak veya ders çalışmak için sessiz bir yere ihtiyacın olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu bahane, özellikle işin veya okulun yoğun olduğunu biliyorlarsa, aileni veya arkadaşlarını ikna etmede etkili olabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • up
  • içme
  • dedene geneleve gidiom de
  • yemek mideme oturdu yürüyüşe çıkıyorum de
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

yemek mideme oturdu yürüyüşe çıkıyorum de

havada çok soğuk napıcan diyecek en iyisi içmemmek :S
  • arkadaşın telefonla aramış gibi yapıp dışarda konuş
  • Hastasıyız deedee de ve çık dışarı
  • Boyle havalarda yurumeyi cok severim ben

De dedene
  • sahte arama yap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.