Şimdi Ara

DİVX İ 3GP YE 3 GP Yİ AVİ YE ÇEVİREN PUROLAR BURDA!!!!!!!!!!!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dur bakalım çıkacakmı bende aldım istemedide iyyi biri çağrı yaaaaa
  • SEN NE WERİRSEN WER ALAMAYACAKSIN.İNSANLARLA KONUŞMASINI ÖĞRENMEDİĞİN SÜRECE.BURADA KİMDEN PARA İSTEMİŞİM.1 KİŞİ ÇIKSIN BAKALIM.İNSANLARIN ÜSTÜNE İTİRAF ATIPTA ŞEREFSİZLİK YAPMA..FORUMDAN GELEN BİR WATANDAŞTAN ÜCRET BİLE ALMADIM.
    quote:

Orjinalden alıntı: mcboy12
    adam 10 kişiden sonrakilere satıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilcagri

İLK 10 KİŞİYE ÜCRETSİZ WERİLECEKTİR.

MSN:bilcagri@hotmail.com

ulan ilk 10 kişiye bedava dersen sonrasına paralı zanneder millet.ne artistlik yapıyosun?sanki büyük bir nimetmiş gibi yolladığınayrıca madem bir yardım etme ihtiyacı hissettin herkes buraya mail adresini yazsın sen yazanlara gönder.pm yle falan uğraştırma milleti...
  • KONUŞMA TARZINI DÜZELT.SADECE İLK 10 A WERDİM O KADAR.AMAÇ FORMU TAKİP ETTİRMEK.
    MSN:bilcagri@hotmail.com

ulan ilk 10 kişiye bedava dersen sonrasına paralı zanneder millet.ne artistlik yapıyosun?sanki büyük bir nimetmiş gibi yolladığınayrıca madem bir yardım etme ihtiyacı hissettin herkes buraya mail adresini yazsın sen yazanlara gönder.pm yle falan uğraştırma milleti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilcagri -- 7 Ocak 2005, 13:22:24 >
  • ilk 10 kişiye bedeva demişsin 10 kişiden sonrakilerede paralı anlamına gelir bu..!!

neyse bu formddaki bir arkadaş yolladı bana sağ olsun..
  • BAK BİRAZ DÜŞÜNÜRSEN İLK 10 KİŞİYE BENDEN ÜCRETSİZ DEMEK OLDUĞUNU ANLARSIN.BU TÜR PROLARI SATICAK KADAR ACİZ DEĞİLİM.SEN ALAMADIN DİYE ÇAMUR ATMA İSTERSEN BIRAK FAYDALANAN FAYDALANSIN.BELKİ BİR DAHA Kİ SEFERE İLK 10 A GİRER SENDE ALIRSIN
    quote:

Orjinalden alıntı: mcboy12

ilk 10 kişiye bedeva demişsin 10 kişiden sonrakilerede paralı anlamına gelir bu..!!

neyse bu formddaki bir arkadaş yolladı bana sağ olsun..
  • ya senin aklında bir sorun war sanırım?
    neyse..
  • kardeş madem öyle bi siteye uload etsen de herkes yaralansa
  • quote:

Orjinalden alıntı: generation next

arkadaşlar burası pazarlama mekanı değildir. eğer böyle birşey varsa burada paylaşsın. sizde bunlara mahal vermyin ltfen. hem hemen kolayına kaçmayın. en azından girin google dan avi 3gp conventer diye bi arattırın. bunlar basit şeyler herkes yapabilir.

quote:

bu zaten internette converter aramayı becerebilen bir adam için hiç sorun olmaz. 3gp leri mpeg e çeviren bir program bulup.nero ile mpegleri vcd yapabilirsiniz...ama puro olayını anlayamadım şahsen.puro muro sakat işler ben bildiğiniz yoldan yapmanızı tavsiye ediyorum

sonuna kadar destek veriyorum
    satış yapmak yada ticari kaygıları için foruma katılan arkadaşlar lütfen ticaretinizi ikinci el den ya da pm den yapın

hadi desen upload sitesi açtım girin kullanın tamam da bu olmaz ters

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magu -- 7 Ocak 2005, 17:15:11 >

• Xilisoft Video conventer her türlü videoyu dönüştürüyor...
    3gp ve rm dahil olmak üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executioner -- 7 Ocak 2005, 17:23:46 >
  • kardeş bi link versen iyi olur tabii varsa full linkini
  • ImTOO ile aynı o Xilisoft Video conventer görünüm bile aynı
  • carnesir senin programı kullandım ama çözünürlük ayarlarıyla oynayınca prog.hata veriyor o bakımdan
  • deneyin ozaman Xilisoft Video conventerı ama ben bi fark göremedim screenshottan belki işleyiş daha iyidir
  • BEYLER SİZLER YA ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ YADA ANLAYAMIYORSUNUZ!ŞÖYLE BİR YAZDIKLARIMI OKUYUN ALLAH AŞKINA YAPMAYIN YAAAA
  • quote:

BEYLER SİZLER YA ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ YADA ANLAYAMIYORSUNUZ!ŞÖYLE BİR YAZDIKLARIMI OKUYUN ALLAH AŞKINA YAPMAYIN YAAAA

ee okuduk ? nolcak
  • DAHA ANLAYAMADIYSAN ZATEN BİŞEY OLMAZ!
    quote:

Orjinalden alıntı: soldier.

quote:

BEYLER SİZLER YA ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ YADA ANLAYAMIYORSUNUZ!ŞÖYLE BİR YAZDIKLARIMI OKUYUN ALLAH AŞKINA YAPMAYIN YAAAA

ee okuduk ? nolcak
  • ilk 10 kişi demişsin saat 11 civarı heralde kota dolmuştur. bizde diğer arkadaşlarla fikir alışverişi yapıyoruz.hem istediğin gibi topicde canlılığını koruyor.
  • OLAYI ÇOK UZATTINIZ.BENİM LİNK WERME ŞANSIN OLMADIĞI İÇİN İLK 10 KİŞİYE YOLLADIM.HERKESE YOLLAMAM MUMKUN DEĞİL.SANA DEVREDİYİM SEN YOLLA HERKESE OLURMU?
    quote:

Orjinalden alıntı: soldier.

ilk 10 kişi demişsin saat 11 civarı heralde kota dolmuştur. bizde diğer arkadaşlarla fikir alışverişi yapıyoruz.hem istediğin gibi topicde canlılığını koruyor.
  • beyler ciddi anlamda burda birileri yanlış anlıyor birileride gaza getirmeye çalışıyor ben çağrıdan çok iyilik gördüm 2 gün bile olmadı sanırım mcboy arkdaşımız uslubun çok kötü olmalı yoksa bir kişi daha çıkardı bana yaptı diye çıktımı hayır bir kişiden para istenmişmi haır ee ne diya damar tırtıyorsunuz burda allah aşkına... burda dikkat çekmek için atılan en kötü başlık bumu yani hacker olalım diye konu açanlar soanlar oluyor hatta kotalı ADSL kullanıyoz diye aptal diyenler oldu adam altı üstü öylesine ilk 10 demiş satsa birinden para istese gam yicezde istememişki. insanlarla tanışırken lütfen damdan düşer gibi muhabbete girmeyin.....

NİCKİM GİBİ HERŞEYİ BİLMİYORUM AMA BANA SAYGI VE SEVGİYLE YAKLAŞANA ELİMDEN GELENİ YAPARIM........
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.