Şimdi Ara

DİZELCİLER KORKTUĞUMUZ BAŞIMIZA GELİYORMU ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ccecy

Herkes doğru bildiğini yapsın. Ben dizel almadım çünkü benim hesabım çok basitti 2x2=4. Alana da birşey söylemem çünkü çok iyi düşündüğünü umarım. Dizelin ikinci elini pahallıya satacağını umanada şaşıyorum.
    Dizel almak risk almaktır.

Dizelin ikinci eli benzinliden pahalı değil diyen arkadaşlar acaba 200,000 km deki dizelle 25 - 30,000 km deki benzinliyi mi karşılaştırıyorlar????
    Benim rasladığım fiyatlar, araçlar yakın km. de olunca epey farklı.
    Risk almak düşüncenize ise hiç katılmıyorum, asıl risk bence benzin masrafından bıkıp lpg taktırmaktır.
  • Passatın dizeli ile benzinli versiyonu arasında 20 milyar civarı fark var hatta 25 bile diyebiliriz şimdi o 25 miyarı kaç yıl ya kaç km kullanmalıyız ki aradaki farkı çıkaralım
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammedda

Passatın dizeli ile benzinli versiyonu arasında 20 milyar civarı fark var hatta 25 bile diyebiliriz şimdi o 25 miyarı kaç yıl ya kaç km kullanmalıyız ki aradaki farkı çıkaralım

Passat 2.0 FSI 150hp Comfortline 58.550,00
    Passat 2.0 TDI 140 hpComfortline 65.120,00

Hangi 25 Milyar ??
  • TDI tercih sebebi olmalıdır.

Eğer bu tarz bir araç alıyorsanız ve nerden baksam 3 yıl kullanırım derseniz dizel olmalıdır. Bir çok kişi dizel sevmez. Ama gelişen teknoloji ve parçaların yaygınlaşmasıyla artık turbodizel fiyatları ile benzinli araç fiyatları birbirlerine yaklaştılar.

Tamam evden işe, işten eve yaparsınız, yılda 10,000km zorla yaparsınız, benzinli. Ama ben çok gezerim, yükümü alır tatile giderim. Arabamı da uzun uzun kullanırım derseniz yüksek torklu, ekonomik ama alırken pahalı kullanırken ucuz olan turbodizel modelleri seçmeli
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

quote:

Orjinalden alıntı: muhammedda

Passatın dizeli ile benzinli versiyonu arasında 20 milyar civarı fark var hatta 25 bile diyebiliriz şimdi o 25 miyarı kaç yıl ya kaç km kullanmalıyız ki aradaki farkı çıkaralım

Passat 2.0 FSI 150hp Comfortline 58.550,00
    Passat 2.0 TDI 140 hpComfortline 65.120,00

Hangi 25 Milyar ??

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.