Şimdi Ara

Doğru düzgün tv setmek bize haram mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu herkes kendine göre bir yol bulmuş ne kadar yolarsam yolayım mantığı galiba.
    Uydudan paralı-tv seyretmek için bir standart konmuş tüm ülkelerde, uydu alıcının kart girişi var.Kontor yükler gibi ya da aylık ücretlerle istediğin kanal dağıtıcısının kartını düşük bir ücretle alıp izlediğin kadar ödüyorsun ya da kartın elinde olduğu müddetçe ödeme yapıyorsun.
    Bizde ne farklı çok mu bencilsiniz çok mu vampirsiniz anlamadım.
    Her kanal dağıtıcısı kendi receiverini piyasaya sürüp millete aldırıyor.Bu kadar zengin ve müsrif olmak zorundamıyız.2-3 sene sonra o cihazlar hoop çöpe yenisi çıktı nasıl olsa.
    Eğer rekabet olacaksa millet bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun dilediği kart girişli uydu cihazını alır.Sen sadece yapman gereken hizmetinin (TV yayını sağlama) rekabetini verirsin.İnsanlar seni tercih edecekse gelip bayiine kartını kiralar ya da kontör yüklersin.
    Mantığa bak; "tamam bizde kartlı abonelik seçeneğide var ama fiyatı şu kadar." (Uydu ve cihaz hediye kampanyasına baktığında kendini salak yerine konmuş hissediyorsun).Zengin ülkeyiz nasıl olsa elindeki çanak ve receiveri at adam sana hediye ediyor.(Zorla)
    Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenandrk -- 12 Temmuz 2007; 15:27:16 >

• haklısınız. maalesef kaybeden hep tüketiciler, kazanan da sermaye oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

haklısınız. maalesef kaybeden hep tüketiciler, kazanan da sermaye oluyor.

+1000

• Dün analog uydu yayınları için bir sürü makine aldık. Sonra dijitale gitti tüm kanallar analog yayını kaldırdılar hooop digital uydu ...
    Olmadı lig tv çıktı illa bizim uydu alıcımız olacak onu al.. sonra da dsmart

Bunlar yayından değil sattırdıkları uydulardan aldıkları komisyonla zaten ihya olurlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.