Şimdi Ara

DOLANDIRILDIM BİR ÇARESİ YOKMU:(:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
5.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 28 TEMMUZ GÜNÜ AKŞAM SAHİBİNDENDE LEPTOP İLANI GÖRDÜM VE ADAMI ARADIM 500 E ANLAŞDIK.BEN PTT KARGOYLA KAPIDA ÖDEMELİ YOLLAMASINI SÖYLEDİM BAŞDA İTİRAZ ETMEDİ DAHA SONRA ARAYIP AVUKATIYLA GÖRÜŞDÜĞNÜ KREDİ KARTI BORCUNU BİRAN ÖNCE KAPAMASI GEREKTİĞNİ SÖYLEDİ.AHMET AKTAŞ İSMİ .İLANI VERİŞ YERİ BURSA GÖZÜKÜYORDU AMA BANA ORDU ÜÜNYEDE OLDUĞNU TAYİNİ CIKDIĞNI SÖYLEDİADAMIN İSMİ CALIŞDIĞI OKUL TCSİ HATTA CALIŞDIĞI OKULUN SİTESİNDEN BAKDIM ÖĞRETMENLER ARASINDA GÖRDÜM RESMİNİ MSNDEN CAM ACMIŞDI HATTA.İNANMAMAK MÜMKÜN DİĞİL.ADAM TSİ VE TELEFONUNA GARANTİDEN BANKASIZ HAVALE BÖLÜMÜNDEN YAPMAMI SÖYLEDİ PARAYI YATIRDIĞIM AN KARGOLAYACAKDI.PARAYI YATIRDIM ARADIM PARAN YATTI KARGOMU VER VE TAKİP NOSUNUDA ALIP BANA YOLLA DEDİM.BİÇAK SAAT GECDİ ARADIM ACMADI SONRADA KAPADI TELİ.SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞDUM FAKAT BUGUN TAKİPSİZLİK KARARI ALINDIĞNI ÖĞRENDİM.ARKADAŞLAR NE YAPMALIYIM ŞAŞIRDIM KALDIM NASIL Bİ ADALET BU.

• tanımadığın bir adama gözgöre nasıl 500 tlyi gönderebiliyorsun anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichigo Kurosaki

tanımadığın bir adama gözgöre nasıl 500 tlyi gönderebiliyorsun anlamış değilim
    Adamlar ne numaralar çeviriyorlar.Seninki yanında hiç bişey kalır.

Neyse üstüne bi soğuk su içceceksin yapacak bişi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Adamlar ne numaralar çeviriyorlar.Seninki yanında hiç bişey kalır.

Neyse üstüne bi soğuk su içceceksin yapacak bişi yok

Alıntıları Göster
    Biraz dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: maknc

Biraz dikkat

Alıntıları Göster
    YAPILACAK TEK BİŞİ VAR!..

• quote:

Orijinalden alıntı: seda16

ARKADAŞLAR 28 TEMMUZ GÜNÜ AKŞAM SAHİBİNDENDE LEPTOP İLANI GÖRDÜM VE ADAMI ARADIM 500 E ANLAŞDIK.BEN PTT KARGOYLA KAPIDA ÖDEMELİ YOLLAMASINI SÖYLEDİM BAŞDA İTİRAZ ETMEDİ DAHA SONRA ARAYIP AVUKATIYLA GÖRÜŞDÜĞNÜ KREDİ KARTI BORCUNU BİRAN ÖNCE KAPAMASI GEREKTİĞNİ SÖYLEDİ.AHMET AKTAŞ İSMİ .İLANI VERİŞ YERİ BURSA GÖZÜKÜYORDU AMA BANA ORDU ÜÜNYEDE OLDUĞNU TAYİNİ CIKDIĞNI SÖYLEDİADAMIN İSMİ CALIŞDIĞI OKUL TCSİ HATTA CALIŞDIĞI OKULUN SİTESİNDEN BAKDIM ÖĞRETMENLER ARASINDA GÖRDÜM RESMİNİ MSNDEN CAM ACMIŞDI HATTA.İNANMAMAK MÜMKÜN DİĞİL.ADAM TSİ VE TELEFONUNA GARANTİDEN BANKASIZ HAVALE BÖLÜMÜNDEN YAPMAMI SÖYLEDİ PARAYI YATIRDIĞIM AN KARGOLAYACAKDI.PARAYI YATIRDIM ARADIM PARAN YATTI KARGOMU VER VE TAKİP NOSUNUDA ALIP BANA YOLLA DEDİM.BİÇAK SAAT GECDİ ARADIM ACMADI SONRADA KAPADI TELİ.SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞDUM FAKAT BUGUN TAKİPSİZLİK KARARI ALINDIĞNI ÖĞRENDİM.ARKADAŞLAR NE YAPMALIYIM ŞAŞIRDIM KALDIM NASIL Bİ ADALET BU.

geçmiş olsun :( insanın basireti bağlanıyor bazen işte ,anlatsalar böyle bişey sana daha önceden, ne dikkatsizmiş derdin eminim ama oluyor işte... kapıda ödemeliden yada GÜVENLİ alışveriş olmayan şeylerden sakın ama sakın alışveriş yapmayın boşverin ,öyle çok doladırıcı tuzağına düşürmek için alışverişsitelerinde fink atıyorki anlatamam,özellikle şu sıralar iphone 4 getirdim ayağına bu arkadaşımıza yaptıkları metodları yapıyorlar... eğer bi ürün 300-500tl ucuz ise vardır bir dümeni unutmamak gerek...

• quote:

Orijinalden alıntı: insan.

YAPILACAK TEK BİŞİ VAR!..

Alıntıları Göster
    hiç kusura bakmayın haketmişsiniz. dolandırılınca bu forumu bulup yazabiliyorsanız almadan evelde bulabilmeniz lazımdı. adam ne güzel bankasız havale olarakda yollatmış. normal yolla havale yapsanız açıklama olarak yazardınız. ama şimdi....
    savcılık ne yapsın bu durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

hiç kusura bakmayın haketmişsiniz. dolandırılınca bu forumu bulup yazabiliyorsanız almadan evelde bulabilmeniz lazımdı. adam ne güzel bankasız havale olarakda yollatmış. normal yolla havale yapsanız açıklama olarak yazardınız. ama şimdi....
    savcılık ne yapsın bu durumda?

Alıntıları Göster
    Adamı bulsalar adam da borcu vardı bana gönderdi dese ne diyebilirsin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Alıntıları Göster
    İftarı beklemelisin

• quote:

Orijinalden alıntı: A.E.C

İftarı beklemelisin

Alıntıları Göster
    Afedersin ama aranmışsın dostum. GeT ile ödeme yapsan böyle bir şey yaşamazdın ve adamı tanımıyorsun, etmiyorsun. Ben tanımadığım ama değil 500 TL, 50 lira bile göndermem. Zaten adamın her hareketi şüpheli. Kaçtan 500'e düştü bilmiyorum ama sonrasında arayıp da "Garanti'den bankasız havale" istemesi şüphelendirmeliydi. Eğer gidebiliyorsan okulu ara önce, hoca okulda mı öğren ve sonra da parayı gönderdiğin şubenin olduğu şehre git, adam okulda yakala, ağzını burnunu kır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 16 Ağustos 2010; 12:48:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Afedersin ama aranmışsın dostum. GeT ile ödeme yapsan böyle bir şey yaşamazdın ve adamı tanımıyorsun, etmiyorsun. Ben tanımadığım ama değil 500 TL, 50 lira bile göndermem. Zaten adamın her hareketi şüpheli. Kaçtan 500'e düştü bilmiyorum ama sonrasında arayıp da "Garanti'den bankasız havale" istemesi şüphelendirmeliydi. Eğer gidebiliyorsan okulu ara önce, hoca okulda mı öğren ve sonra da parayı gönderdiğin şubenin olduğu şehre git, adam okulda yakala, ağzını burnunu kır.

Alıntıları Göster
    vallaha iyi olmuş diyecem diyemiyorum yine. araba fiyatı sony vaio lara 500 lira yazıyorlar
    sizde inanıyorsunuz. biraz mantık...

• quote:

bu formu kaçsenedir kullanıyorum başına bgelmediği için bukadar sert konuşuyorsun.msn yazışmaları var elimde delilşm inkar edemez.
  • quote:

İftarı beklemelisin

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Two Stroke

quote:

İftarı beklemelisin

+1

Alıntıları Göster
    Nasıl takipsizlik kararı verilir yahu,

• quote:

quote:

bu formu kaçsenedir kullanıyorum başına bgelmediği için bukadar sert konuşuyorsun.msn yazışmaları var elimde delilşm inkar edemez.

Yanlış anlama sert konuştuğum falan yok, neden sert konuşayım ki ayrıca? Takipsizlik kararı neden verildi sanıyorsun? İspat edemeyeceğin için.
  • quote:

quote:

quote:

Yanlış anlama sert konuştuğum falan yok, neden sert konuşayım ki ayrıca? Takipsizlik kararı neden verildi sanıyorsun? İspat edemeyeceğin için.

hayır ispattan diğil bugun gidip sordum adamlar savcılığın ,işi diğil bu bize göre suç sayılmıyor dedi hukuk mahkemesine dava ac bizim aalanımıza girmiyor dedilr varmı böyle bi sacmalık

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayır ispattan diğil bugun gidip sordum adamlar savcılığın ,işi diğil bu bize göre suç sayılmıyor dedi hukuk mahkemesine dava ac bizim aalanımıza girmiyor dedilr varmı böyle bi sacmalık

Sen bu işleri nasıl takip ediyorsun, kime soruyorsun bilmem ama bak şimdi:

Eğer dediğin gibi takipsizlik kararı verildiyse bunun sebebi şikayetinin ıspatlanabilir nitelikte olmamasıdır.

Ancak sen diyorsun ki ''alanımıza girmiyor'' dendi. Eğer bu gerekçe ile şikayetin reddedilseydi görevsizlik kararı verilmesi gerekirdi.

Sen bir yerde yanlış yapmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0ft -- 17 Ağustos 2010; 10:33:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen bu işleri nasıl takip ediyorsun, kime soruyorsun bilmem ama bak şimdi:

Eğer dediğin gibi takipsizlik kararı verildiyse bunun sebebi şikayetinin ıspatlanabilir nitelikte olmamasıdır.

Ancak sen diyorsun ki ''alanımıza girmiyor'' dendi. Eğer bu gerekçe ile şikayetin reddedilseydi görevsizlik kararı verilmesi gerekirdi.

Sen bir yerde yanlış yapmışsın.

Alıntıları Göster
    tc nosu varsa ysk nın sitesinden nerede oy kullanacağını öğrenebilirsin. ayrıca (bk:tc no)

• quote:

Orijinalden alıntı: neco_enisio

tc nosu varsa ysk nın sitesinden nerede oy kullanacağını öğrenebilirsin. ayrıca (bk:tc no)

Alıntıları Göster
    GİTTİDİYORDAN BAŞKA HİÇBİR SİTEYE VEYA KİŞİYE GÜVENMİYORUM İL DIŞI ALIŞ VERİŞLERİMDE

kargo gelene kadar para bende arkadaş niye riske atayım ki

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

GİTTİDİYORDAN BAŞKA HİÇBİR SİTEYE VEYA KİŞİYE GÜVENMİYORUM İL DIŞI ALIŞ VERİŞLERİMDE

kargo gelene kadar para bende arkadaş niye riske atayım ki

Alıntıları Göster
    Geçenlerde biride 500 liraya dizüstü almaya çalışırken dolandırılmıştı. İsmide aynı sanrım. Hatta buraya konu açıp bu adamdan alışveriş yapmayın demişti. Sizde aynı tuzağa düşmüşsünüz. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.