Şimdi Ara

Doscis 2.0 Modem İle 20MB Hız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar docsis 2.0 Modem ile 20mb hız alamaz mıyız?
    Online işlemlerden 20mb geçtim ancak sanki sınırlama var gibi 10mb üstüne çıkmıyor. Modem Update ya da farklı yol ile 20mbit alamaz mıyız?
    Modemin teorik hızı 45mb/sec adi Uydunet 10mbit ile sınırlamış.
    Yapacak bir şey yok mu?

• tarifeyi müşteri hizmetlerini arayıp değiştir. Docsis 2.0 ile teoride 43Mbps, Normalde 35Mbps alabilirsin. sıkıntısız bir şekilde kullanırsın yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adi herifler tarifeyi değiştirdi ancak hız halen 10mbit
    kesin oradan sınırlama koyuyorlar sonra da docsis 2 ile max 10mbit alırsınız diyor.
    Cidden şerefsilik bu artık sinirden elim titriyor bir saattir adamla görüşüyorum geçmeseydiniz 20mb hıza modeminiz desteklemiyor diyor.
  • docsis 2.0 ile 20mbit hız alan var mı
    ısrarla kimse alamaz diyor ttelefondaki çok çok bilmiş arkadaş
  • sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_68897179/tm.htm
  • Docsis 3.0 Modem 8 kanallıdır ama Türksat 4 kanalını kullanıyor şimdilik. E tabi adamlar da haklı bir yere kadar, farklı kanallardan 4x5mbps vermek var tek kanaldan 1x20mbps vermek var. hız arttırımları gece yarısı yapılıyordu 1 kez, sabah müşteri hizmetlerini arayın tekrar ya da tekrar gece yarısını bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben online işlem merkezinden yaptım işlemi, çok memnunum 20mbit kullanıyorum docsis 2.0 modem.

Doscis 2.0 Modem İle 20MB Hız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snarrknir -- 9 Temmuz 2013; 4:45:50 >
  • Tekrar aradım hattı sıfırladık gibilerinden bir şeyler söylediler. Akşam gidince bakacağım umarım olmuştur :(
  • Docsis 2.0 modemle 20 mbit kullanırsınız fakat bağlantı hızınız stabil olmaz.
    docsis 2.0 modemlermler tek kanalda çalışır ve o kanaldaki yoğunluktan etkilenir.
    Docsis 3.0 çoklu kanal sistemi vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.