Şimdi Ara

Dota 1 Klan Kuralım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar uzun süredir tek başıma oynuyorum, eğer 5 kişi olabilirsek bir klan kurup cw falan atalım.

Eurobattle'da oynuyorum fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

• Eurobattle bozuyor işi. Bence en dandik platform. Wepla olursa gelirim. Garenada zaten birden fazla clandayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandalenaa -- 17 Kasım 2012; 9:39:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pick up that can

Evet arkadaşlar uzun süredir tek başıma oynuyorum, eğer 5 kişi olabilirsek bir klan kurup cw falan atalım.

Eurobattle'da oynuyorum fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

arkadaşlar dota1'i 2 ay oldu yenmek nasip olmadı. okumadığım forum kalmadı, insanların söyledikleri taktikleri denedim olmadı olmadı. beni yanına alıp öğretebilecek bi arkadaş varmı acaba. yılların frozen throne oyuncusuyum. türkçe bütün warcraft kitaplarını bitirdim. dota2de iyiyim. ama dota1i yenemiyorum. nası yapcam bilmiom. aklıma gelen tek şey sizin oyununuzu izleyip öğrenmek. lütfen şu dota1i yenmeyi öğretin
  • Beyler waxxi diye bir server açılmış sakın girmeyin. Adminleri küfürbaz torpilci özellikle serverın parasını verip açan Babayega nickli admin kafasına göre ban atıyor insanlara wepladan ordaki Serkandan farkı yok.

Ayrıca çok küfürcü sürekli küfür ediyor. Ve serverda başkaları birbirlerine kfüür ediyorlar, sonra serverın forumuna küfrü ediyorlar anlıcağınınınız dandik basit server.

Zaten yakında kapatcaklar waxxi'yi kimse girmiyor oraya, oyun bile olmuyor 10 kişi zor online oluyor. Ayrıca oyunlardan sürekli düşüyorsunuz sürekli lag oluyor rat sistemi yok oyuna tekrar bağlanma yok vs. hepsi dandik. WEPLA'da oynayın daha iyi, en azından adam gibi oyun atıyosunuz orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PasDeRevenus -- 25 Nisan 2015; 8:21:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.