Şimdi Ara

DSLR YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yenı dslr makına lamayı dusunuyorum ama kararsızım bıraz mesela nıkon d7000 ıle nıkon d90 arasında fotoğraf kalıtesınde ne fark eder
    yada d7000 ile eos 600d arasında bıraz acıklarmısınız

• d7100 iyidir.
  • joker0918 J kullanıcısına yanıt
    D7000 yada bütçe müsaitse D7100'ü tercih etmelisin. 600D bu ikilinin yanında zayıf kalır.

D7000, d90'ın bir sonraki jenerasyonu olarak ortaya çıkan yeni bir makine. D7100 de D7000 ile aynı jenerasyon olup, fazladan bazı özelliklere sahip. forumda sık sık bu özellikler için D7100'e D7000'den fazla para ödemeye gerek olup olmadığı konusunun tartışıldığını görebilirsin. benim fikrim, ilk defa makine alıyorsan ve fotoğraf olayında kendini geliştireceğine inanıyorsan, body'nin mümkün olduğunca iyi olması, uzun süre body değiştirme fikrinden uzak kalıp, fotoğraf çekmeye odaklanmanı sağlar.

600D de kötü makine değildir, çok başarılı sonuçlar verir. ancak D7000'lerin karşısına 600d değil, 60D, 70D, 7D çıkmalıdır bence.
  • Bütçem en fazla d7000 e yeterli zaten bu makinayı almayı dusunuyordum danısayım dedım.Makınayı elıme aldım cekım yaptım cok hosuma gıttı zaten.1 hafta ıcersınde kredı kartım gelıcek en fazla 15 gune makıneyı alıcam inş :D
  • Fotoğraf kalitesinin yeni başlayan biri için fark edilmesi zor o makineler arasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GylR? kullanıcısına yanıt
    +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.