Şimdi Ara

Dsmart Kullanılmış Uydu Alıcısı Gönderdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2013 yılında Dsmart üyeliğimi 2 senelik hem internet hem tv hizmetinden yararlandım .. 2015 Şubat ayı itibari ile sözleşmenin bitiminden sonra kendilerinde devam edilip edilmeyeceği konusunda uzun süren konuşmanın ardından anlaştık ve tarafıma yeni özellikli uydu alıcısı ve modem gönderilecekti. Bugün uydu alıcısı geldi ama şoke oldum. Baktım ki uydu alıcısı kullanılmış durumda bunun resimlerini de sizlerle paylaşıyorum. Resimlerinde göreceğiniz üzere tuşlarda silikleşme var cihazın ön gösterge paneli de kılcal çizikler mevcut olduğundan hemen iade ederek istemedim. D-smart müşteri temsilcisi ile görüştüğümde da bayinin elinde sadece tek uydu alıcısı olduğundan başka cihazın olmadığı söylendi. Neticede ben bu uydu alıcısı için de kullanım bedeli ödüyorsam sıfır cihazı istemek en doğal hakkım ayrıca ben bu olanlardan önce de telefonda belirttim kesinlikle kullanılmış cihaz istemediğimi ... Haliyle başka bir çare üretemediklerinden üyeliğimi iptal ettirdim. :)

Buradan D-smart abonesi olacak olanlara tavsiyem özellikle abone olmadan önce mutlaka sıfır uydu alıcısı ve modem isteyiniz geldiğinde de mutlaka kontrol ediniz çünkü en başta da aldığım uydu alıcısı da kullanılmış idi. Neticede 24 ay cihaz kullanım bedeli adı altında aldıkları paralar 2 senenin sonunda sıfır cihaz parasına denk geliyor.

Dsmart Kullanılmış Uydu Alıcısı Gönderdi Dsmart Kullanılmış Uydu Alıcısı Gönderdi

• eski alıcılar bunlar hatta şu anda ufak olarak yapılmış reciverler var bayide gördüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

eski alıcılar bunlar hatta şu anda ufak olarak yapılmış reciverler var bayide gördüm..

Yaa sorma hem eski cihaz veriyorlar hem kullanılmış oluyor hem de kullanım bedelini alıp sıfır parasını çıkarıyor gerçekten çok uyanıklar ... :)
  • Siz ne bekliyordunuz?Kullanılmış cihazlar verilmeyecek olsa neden geri istesinler cihazları digiturkte de böyle bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten ürünler kullanılmış oluyor siz uydu alıcısını kiralıyorsunuz, satın almıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Zaten ürünler kullanılmış oluyor siz uydu alıcısını kiralıyorsunuz, satın almıyorsunuz.

Hocam kiralama olarak verdiğim para zaten 24 ay sonunda sıfır cihaz parası yapıyor neden kullanılmış cihaz alayım ki .. ? Neticede benim lafım sadece bunun için değil kiralık olan herşey için ... Mesela kiralık araç alırken herkes sıfır olmasına dikkat eder değil mi?
  • dsmart üyeliğimdede bana 2.el çıkma cihaz vermişlerdi cihaz berbat durumdaydı kasası falan göçüktü utanmadan bide kumandayı bile 2. el yolladılar sonra iptal ettirip digiturk aldım digiturk sıfır cihaz verdi
  • nordix N kullanıcısına yanıt
    Sadece PVR kutulara 10 lira oduyorsunuz ek olarak , hd kutulara ek para alınmıyor içeriğe para oduyorsunuz kutuya değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asora

dsmart üyeliğimdede bana 2.el çıkma cihaz vermişlerdi cihaz berbat durumdaydı kasası falan göçüktü utanmadan bide kumandayı bile 2. el yolladılar sonra iptal ettirip digiturk aldım digiturk sıfır cihaz verdi

Humax 9505 cihazı dışındakiler eski cihazlardır sagemcom da dahil 9505 dışındaysa cihaz size de eskiyi susleyip vermişler.

• Hiç üşenmemiş uzun uzadiya birseyler yazmis ustune birde resim eklemis he kardes he sen haklisin hemen mahkemeye ver dsmarti milyon dolarlar kaparsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Hiç üşenmemiş uzun uzadiya birseyler yazmis ustune birde resim eklemis he kardes he sen haklisin hemen mahkemeye ver dsmarti milyon dolarlar kaparsin

Sana ne oldu ki anlamadım gören de sahibi sen zannedecek :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.