Şimdi Ara

dt 9103 hd güncelleme yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bunun son yazılımı nedir bende 3.16 gozukuyor yazılım yükleme yaparken parametre tuninng bulunamadı diyor ve iptal oluyor musteri hizmetlerini aradım ama gene sonuc cıkmadı fabrika ayarlarına dondum bidaha denedim gene olmuyor nasıl cozebilirim onun dısında portala flan internete giriyor

• bu cihazlar otomatik yazılım geldiği gibi yükler bişey yapmana gerek yok bu arada tuninng bulunamadı yeni yazılım yok demek
  • hmm peki ama 3.16 yazması sorun teskil etmiyor ozaman degilmi 3.23 olarak biliyodum ben diger forumlarda bu yazılımın da ondan
  • zotokan Z kullanıcısına yanıt
    Senin uğraşmana gerek yok gece yatarken 1 nolu kanalda standby konumunda bırak güncelleme varsa günceller.
  • standby a bırakmak nasıl oluyor ? yani yüz kere denedim olmadı hic versiyon 3.16 diyor
  • zotokan Z kullanıcısına yanıt
    1.nolu kanala alıp kumandada kırmızı tuşa basıyorsun kapatma tuşu yani fişi çekmiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 24 Mart 2014; 18:09:35 >
  • baska fikri olan varmı arkadasta versiyon 3.23 iken bende neden 3.16 ve güncellemeyi yapmıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotokan

baska fikri olan varmı arkadasta versiyon 3.23 iken bende neden 3.16 ve güncellemeyi yapmıyor :(

ÇÜNKÜ TEST AŞAMASINDA RASTGELE SEÇİLMİŞ KİŞİLERE OTOMATİK YOLLANIYOR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.