Şimdi Ara

Düğün takılarının yatırımı nasıl olmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce düğünde takılan altınları nasıl değerlendirmeliyiz ? Ev, araba, banka vs. Yanlış kullanmamak adına danışmak istedim sizlerede

• Arabanız yoksa araba alın. Eşinizle daha konforlu nisbeten daha kaliteli bir yaşam geçirirsiniz. Araba lüks gibi duruyor ancak kullandıkça ihtiyaç olduğunu anlıyorsunuz. Türkiyede yatırım olarak da kullanıldığından zarar etmezsiniz

• Ev alınabiliyorsa en mantıklı yatırım.
    Araba ihtiyaç değilse eritir bitirir altın gamını.
    Altın hesabı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 15 Haziran 2024; 17:33:50 >
  • Kredi borçlarını kapat kafan rahat olsun, gelirin ve refahı pasif olarak artar, evliliğin ilk aylarında istediklerinizi yaparsınız konser, gezi, yemek vb içinizde ukte kalmaz, seneye de birikim ve yatırıma başlarsınız.

• En mantıklı ve karlısı Halkbank'ın İSGOLD rafineri AVAS-Altın varlıklarını artırma sistemine altınlarınızı yatırmak olacak. Bende yeni evli biri olarak en büyük sorunum doğru yatırımı nasıl yapacağımdı. Araştırmalarım sonucu İSGOLD sistemini buldum. Altınları güvenle Halkbank’a aktardım. Üye olduktan sonra dilerseniz kuyumcuya gidip altınlarınızı 24 ayar karşılığını güvenli ve hızlı bir şekilde vadesiz altın hesabınıza yatırabilir, kur korumalı TL mevduat hesabı açabilir ya da vadesiz çeyrek altın hesabınıza yatırabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.