Şimdi Ara

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar... olsun konuya cevap dolsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler tercih listemi hazrıladım.53k sıralamam var sizce osmangazi makina gelir mi? Deü ve gazi öylesine yazdım zaten gelme ihtimali bence yok Yinede kendimi garantiye almak için 65k falan bölüm ekleyeyim mi yoksa kesin osmangazi ya da kocaeli gelir mi?

üniv 2011 2012
    1.gazi makina 34 39
    2.deü makina 38 44
    ogü makina 50 57
    kocaeli makina 51 59
    bursa teknik makina 52 61
    itü gmim 34 47
    ytü gmim 41 54
    deü gmim 45 58
    itü duim 41 51
    deü 49 60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srht5555 -- 12 Temmuz 2013; 1:57:13 >

• Beyler lütfen yorumlarınız önemli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: srht5555

Beyler lütfen yorumlarınız önemli...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ulan kız olsam 100 yorum gelmiş şimdi
  • quote:

Ulan kız olsam 100 yorum gelmiş şimdi

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    Dünya kadar malın olaccağına fındık kadar..... olsun en azından konuya cevap gelirdi
  • quote:

Dünya kadar malın olaccağına fındık kadar..... olsun en azından konuya cevap gelirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr faruk

quote:

Yorum yok mu reyis
  • quote:

Beyler tercih listemi hazrıladım.53k sıralamam var sizce osmangazi makina gelir mi? Deü ve gazi öylesine yazdım zaten gelme ihtimali bence yok Yinede kendimi garantiye almak için 65k falan bölüm ekleyeyim mi yoksa kesin osmangazi ya da kocaeli gelir mi?

üniv 2011 2012
    1.gazi makina 34 39
    2.deü makina 38 44
    ogü makina 50 57
    kocaeli makina 51 59
    itü gmim 34 47
    ytü gmim 41 54
    deü gmim 45 58
    itü duim 41 51
    deü 49 60

osmangazi makinaya kesin bak ya da bir altı olur.şanslıysan dokuz eylülde gelebilr ama konum olarak izmirin merkezinde değil o yüzden önermem ama osmangazi ile eğitim farkını kıyaslayamam bir rehberlikçiye danış derim.Sence benim durum nasıl olur?mf-4:45.891 istediğim bölüm 35 bin ve kontenjanıda 35 kişi.ama çok istiyorum.şansım kaç?

• quote:

quote:

quote:

Yorum yok mu reyis

hem komik diye hem de konu yukarı çıksın diye mesaj yazmıştım ama bence kocaeli makineyi bi yukarı yaz, oraya git. ama neden dersen bir şey diyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: moon5ce

quote:

Beyler tercih listemi hazrıladım.53k sıralamam var sizce osmangazi makina gelir mi? Deü ve gazi öylesine yazdım zaten gelme ihtimali bence yok Yinede kendimi garantiye almak için 65k falan bölüm ekleyeyim mi yoksa kesin osmangazi ya da kocaeli gelir mi?

üniv 2011 2012
    1.gazi makina 34 39
    2.deü makina 38 44
    ogü makina 50 57
    kocaeli makina 51 59
    itü gmim 34 47
    ytü gmim 41 54
    deü gmim 45 58
    itü duim 41 51
    deü 49 60

osmangazi makinaya kesin bak ya da bir altı olur.şanslıysan dokuz eylülde gelebilr ama konum olarak izmirin merkezinde değil o yüzden önermem ama osmangazi ile eğitim farkını kıyaslayamam bir rehberlikçiye danış derim.Sence benim durum nasıl olur?mf-4:45.891 istediğim bölüm 35 bin ve kontenjanıda 35 kişi.ama çok istiyorum.şansım kaç?

Hangi bölüm ? hangi üniv? bunlar öneli geçen sene sıralaması kaçtı ? ben o kadar olacağını sanmıyorum dostum ama yinede bölümü sen söyle bakalım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yorum yok mu reyis

hem komik diye hem de konu yukarı çıksın diye mesaj yazmıştım ama bence kocaeli makineyi bi yukarı yaz, oraya git. ama neden dersen bir şey diyemem

Osmangazi makina gelir mi peki bu durumdayken ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yorum yok mu reyis

Osmangazi makina gelir mi peki bu durumdayken ?

Alıntıları Göster
    upppp ulan

• quote:

upppp ulan

Alıntıları Göster
    beyler allah askına yorum yapın yav ne olur lutfen
  • quote:

beyler allah askına yorum yapın yav ne olur lutfen

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    kardeş duımlerle gemı makınayaı ıyı düşündnmu o knuda soracağın olursa bı şeyler soylemeye çalşrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9yurıboyka3

kardeş duımlerle gemı makınayaı ıyı düşündnmu o knuda soracağın olursa bı şeyler soylemeye çalşrm

dusundum hocam yaklasık 1 aydır her seyını arastırdım sadece ytu hakkında bılgım yok senın var mı?
  • quote:

quote:

dusundum hocam yaklasık 1 aydır her seyını arastırdım sadece ytu hakkında bılgım yok senın var mı?

kardeş denız işi başkadır yolundan döndürmek gıbı olmasında gerçekten bı kere daha araştırmalısın bence. yıldız hakkında malesef pek bı bılgım yok ama dedğm gibi duimler hakkında soracalarına cvp vermeye çalşrm
  • quote:

quote:

quote:

kardeş denız işi başkadır yolundan döndürmek gıbı olmasında gerçekten bı kere daha araştırmalısın bence. yıldız hakkında malesef pek bı bılgım yok ama dedğm gibi duimler hakkında soracalarına cvp vermeye çalşrm

Meslekte ılerlerken sağlık raporu gerekır mı hocam mesela 1. kaptandan 2. kaptana geçerken sağlık raporu almam gerekir mi eğer alırsamda ince eleyip sık dokurlar mı

• quote:

Alıntıları Göster
    osmangazi mak.

hayırlı olsun kardesim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.