Şimdi Ara

Dunyanin en hafif ultrabook'u Sony Vaio Pro (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
5
Favori
33.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şu an 2 kat üstteki komşudan kullanıyorum. Çubukların hepsi dolu ve iyi çekiyor. Çubukların tam dolu olması ile hız doğru orantılı ise bir sıkıntı yok demektir. Benim windows 8.1 ve tüm güncelleştirmeleri yapıyorum. Vaionun sitesinden de sürücü güncelleştirmelerini yaptım. Ayrıca driver booster programından da tüm güncelleştirmeleri yapıyorum.
  • Peki arkadaşlar vaio pro 13 için alta takılan ek kağıt bataryayı nereden bulabiliriz.
  • 870 gram
  • Ya ben bu wireless sorunundan illallah ettim artık. Modemin bulunduğu odadan yan odaya geçiyorum direk çekim gücü yarılara iniyor. Hız yerlerde sürünüyor. Tüm updateleri falan yaptım ama değişen bi durum yok. Dışarda zaten kullanamaz oldum bilgisayarı. 3000 tl ye yakın para verip böyle saçma şeylerle uğraşmak çok can sıkıcı. 1 temmuzda almıştım bilgisayarı. Acaba para iadesi alabilir miyim ?
  • Ekran dokunmatiği çalışmıyor. Nereden açıldığı konusunda fikri olan var mı?
  • waywedie W kullanıcısına yanıt
    Vaio Control Center - Giriş Aygıtı - Dokunmatik Yüzeyi açın kapatın
  • MERHABA ARKADAŞLAR,

10 AY ÖNCE ALDIĞIM SONY VAİO PRO 13" İ7 OLAN ULTRABOOK'UMU UYGUN FİYATA SATIYORUM. YEPYENİ TERTEMİZ CİHAZ.
    İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
  • Arkadaşlar bazen şarj cihazından sesler geliyor. Çıtır kıtır mıtır tarzı ilginç sesler :) Böyle bir şeyle karşılasan var mı ?
  • Sony farkı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vrl marius

Arkadaşlar bu wireless çekmeme sorununu çözmek için ne yapabiliriz ? Evde modemin olduğu odadan yan odaya geçiyorum direkt net hızı yerlere iniyor. Mini usb wireless adaptor falan çözüm olur mu ? Böyle bir şey kullanan varsa tavsiyede bulunabilir mi.

SONY ASSIST (Sony Care) ile tüm güncellemeleri tek tek yapın her güncellemeden sonra restart yaparsa tekrardan kontrol edin tüm güncellemeler bitene kadar yapın, en son olarak sony care ile otomatik ayarları yapın ve testleri yapın. Yazılımsal tüm sorunların çözülmesi gerek, sony son güncellemeler ile buna dikkat ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 7 Aralık 2014; 23:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdhemes

Alintidir

Sony hem hafiflik hem de yüksek güç isteyenler için dokunma özelliklerine de sahip olan Vaio Pro’yu tanıttı. Acer Aspire S7, Lenovo Carbon ve MacBook Air gibi rakiplere sahip olan Vaio Pro 11.6 ve 13.3 inç olmak üzere iki farklı ekrana sahip. Bu ekran boyutları serinin modellerine de isim veriyor. Vaio Pro 11 ve Vaio Pro 13 adını taşıyan ultrabook’lar Bravia, Triluminos ve X-Reality gibi yeni Sony teknolojilerinin tamamına sahip.

Sony’den yapılan açıklamada Vaio Pro’nun 0.870 kg. ağırlığında olduğu belirtilirken, Vaio Pro 13′ün de 1.060 kg. ağırlığa sahip olduğu ifade edildi. Sony’nin Computex 2013′te tanıttığı diğer dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi Vaio Pro serisinde de Intel’in dördüncü nesil Haswell işlemcileri kullanılmış. 8 GB RAM ve 512 GB SSD barındıran Vaio Pro’da Wi-Fi, Bluetooth 4.0, HDMI çıkışı ve SD kart yuvası bulunuyor. NFC bağlantı özelliğine de sahip olan Vaio Pro serisi bilgisayarları toplam beş tablet veya akıllı telefon için bağlantı noktası vazifesi de görüyor.

Vaio Pro serisinde klavye ve pil ömrü diğer özelliklere göre ön plana çıkıyor. Vaio Pro’nun her iki modelinin de kullanıcılarına hızlı cevap veren klavyesiyle pürüzsüz bir deneyim sağladığını söyleyen Sony; arka aydınlatmanın tuşları karanlık ortamda görmeyi kolaylaştırdığını, tuşlar arasındaki boşluk ve vuruş derinliğinin hata ihtimalini azalttığını belirtti. Vaio Pro 13′ün tek şarjla 8 saat çalışabildiğine dikkat çeken Sony, Vaio Pro 11 için bu süreyi 11 saat verdi. Opsiyonel yaprak pil ise çalışma süresini Vaio Pro 13 için 18, Vaio Pro 11 içinse 25 saate çıkarıyor. Vaio Pro serisinin her iki modeli de bu ay içinde yurt dışında satışa sunulacak.

baya az mış ya benimki 2 kg :D

• Arkadaşlar, müjde. Vaio Update programı nihayet çalışmaya başladı ve şu an güncellemeleri yapıyorum.
  • arkadaşlar, vaio pro 11 modelinden alıcam okulda kullanmak için. hatta anlaştık adamla kapora bile yolladım fakat wi-fi sorunlarıyla ilgili yorumlar her yerde gözüme gözüme girdi. korktum bi an ama anlaştığımız fiyat ve bilgisayar harika duruyor buradan. yakından görünce daha da güzel gelebilir.
    bir de bayağı zaman geçti düzeltilmedi mi bu sorun hala? ve windows 10'a yükselten var mı?
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    Pro 13 te yukselttim ben. Sorun yok. Ama wifi durumunu bilmiyorum. Vin ile kullandim hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler, sony sitesinde kasım 2015'te güncelleme yayınlanacak diyor. svp11 serisi için de tüm testlerden geçtiği gözükmekte. bu zamana kadar diğer konularda memnun musunuz bilgisayardan? sadece wi-fi sorunu oluyorsa bile hala, ona da usb kart falan alırım artık napayım.
  • teşekkürler, sony sitesinde kasım 2015'te güncelleme yayınlanacak diyor. svp11 serisi için de tüm testlerden geçtiği gözükmekte. bu zamana kadar diğer konularda memnun musunuz bilgisayardan? sadece wi-fi sorunu oluyorsa bile hala, ona da usb kart falan alırım artık napayım.
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    6 Kasim 2013 te almistim. Memnunum. Bir kere hafifligi cok onemli. Gobek ustunde saatlerce kullandigim halde agri yapmiyor. Seyahatlerimde de ekstra yuk tasimiyorum. Seninki 870 gramla kus gibi zaten. İkinci el mi aliyosun kac para.

• ikinci el alıcam, özellikle 11.6" olsun istiyordum çünkü okul sırasında açabilmem lazım. önce bir alayım da fiyatını sonra yazarım, bana göre bayağı kelepir olduğunu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 14 Kasım 2015; 18:06:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

MERHABA ARKADAŞLAR,

10 AY ÖNCE ALDIĞIM SONY VAİO PRO 13" İ7 OLAN ULTRABOOK'UMU UYGUN FİYATA SATIYORUM. YEPYENİ TERTEMİZ CİHAZ.
    İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.

Kaç lira

• quote:

Orijinalden alıntı: 28tatar

0.870 çok iyiymiş, helal. benim alet 4 kilo arkadaş.

Sakat
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.