Şimdi Ara

Durduk Yere 2 hesabım da Banlandı Kime Danışabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 1 aydır sınavlardan ötürü vs foruma pek girmiyordum hiç yorum da yazmadım.LYS açıklandığı zaman foruma yorum yazim dedim bir girdim iki hesabım da banlanmış.Üstelik ''nedeni'' kısmında da bir şey yazmıyor.Gelen bir bildirim vs yok.Direkt ban biri sınırsız diğeri 7 gün.Ne oluyor yahu??

• 2 hesabın banlandıysa fake yüzündendir hocam. Asıl hesabın 7 gün banlanmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kac kere oldu. Ustelik destek fotmunjda 5kere ceval vermeden kapadilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

2 hesabın banlandıysa fake yüzündendir hocam. Asıl hesabın 7 gün banlanmıştır.

Valla dediğin gibi oldu aslında ama fake üyelikten kastın nedir bir kişi birden fazla hesap açamaz mı yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeİstediğiniBilmeyenAdam

quote:

Valla dediğin gibi oldu aslında ama fake üyelikten kastın nedir bir kişi birden fazla hesap açamaz mı yani?

Muhtemelen şimdi bu da banlanacak

Herkesin 1 hesabı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke fake hesap sahiplerine sınırsız atsalar.
  • 2 hesabin oldugu icin banlanmissin

• quote:

quote:

quote:

İlk defa trollememissin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İyi de ben ne zamandır kullanıyordum iki hesabı şimdi mi akıllarına geldi banlamak? Saçmalık yani.Eften püften sebeplerle ban atıyorlar 15 gün 7 gün başka hesap açıyoruz ne yapalım.Bu forum sitelerinin yöneticilerinin acilen kendilerine çekidüzen vermeleri lazım diktatör zihniyetiyle hareket ediyorlar!!

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeİstediğiniBilmeyenAdam -- 1 Temmuz 2015; 21:06:10 >

• Troll sandim adam ciddi galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genjuro

Troll sandim adam ciddi galiba

Niye böyle bir konuda trollük yapayım?
  • Beyler arkadasin nicki @paganmin idi

• quote:

Orijinalden alıntı: MUHAFIZ44

Ben de kac kere oldu. Ustelik destek fotmunjda 5kere ceval vermeden kapadilar

Hocam desteğe bakan admin en son 11 ay önce girmiş yani onu gördüm umudu kestim direkt zaten

@Survivalist Değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeİstediğiniBilmeyenAdam -- 1 Temmuz 2015; 21:14:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.