Şimdi Ara

Durumumu yorumlar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kısaca durumumu anlatacağım yorumlarsanız sevinirim.
    Sözel çıkışlıyım. Ygs 3te 287 kdayım. Konularım bitti fakat soru bankası çözmüyorum, sadece konu bitirme ve pekiştirme testleri çözdüm. Lys 2010, 2011 ve 2012'yi çözdüm, ortalama 100 net gibi bi sonuç aldım. Az önce de özdebiri bitirdim ve 115 net geldi, sizce bunlar ölçüt olabilir mi? Okuldan kesintili olarak 18 puan gelecek ve ts1de 35 k hedefliyorum. Teşekkürler arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyalıshrek -- 18 Mayıs 2013; 15:09:23 >

• Şu saatten sonra bildiklerini unutmamak için sırf soruya yönel, olur...
  • Teşekkürler hocam düşünceler için, başka fikri olan var mı?
  • Up
  • Sözelci arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin
  • Ygs sonucun nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msc1515

Ygs sonucun nedir ?

Ygs 3te 287 kdayım hocam
  • Up
  • Güncel
  • Linki aradım fakat bulamadım , 150 binden 5 bine çeken arkadaş vardı forumdan sözelci.O netlerle ne kadar olur bilmem fakat arkadaşın yaptığı netler öyle çok çok süper değildi fakat yine de iyiydi ve 5 bine girmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker07

Linki aradım fakat bulamadım , 150 binden 5 bine çeken arkadaş vardı forumdan sözelci.O netlerle ne kadar olur bilmem fakat arkadaşın yaptığı netler öyle çok çok süper değildi fakat yine de iyiydi ve 5 bine girmişti.

Teşekkür ederim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyalıshrek

quote:

Orijinalden alıntı: ilker07

Linki aradım fakat bulamadım , 150 binden 5 bine çeken arkadaş vardı forumdan sözelci.O netlerle ne kadar olur bilmem fakat arkadaşın yaptığı netler öyle çok çok süper değildi fakat yine de iyiydi ve 5 bine girmişti.

Teşekkür ederim dostum

buyur dostum

http://forum.donanimhaber.com/m_73251909/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker07 -- 24 Mayıs 2013; 15:24:13 >
  • Sınava sayılı günler kala düşüncelerinizi alabilir miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.