Şimdi Ara

###***Düzce Üniversitesi***###2015 Girişliler### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
6
Favori
4.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adli sicil kaydına ilişkin adayın yazılı beyanı alınacaktır yazıyo nasıl olcak o iş çünkü başka yerlerde istemiyor üniversiteyi aradım telefon açılmadı birde nüfus cüzdanlarını yenilemeğe gerek var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismibilinmeyen -- 31 Temmuz 2015; 14:28:47 >
  • FTHBRK28 kullanıcısına yanıt
    Valla şehir merkezi küçük diyebilirim, bi avm ve birkaç kafe dışında pek birşey yok. bi spor sokak ve gaziantep caddesi var yürüyerek gezilecek boydan boya 20 dakikanızı alır yürümek. Akçakoca yaz ayları için büyük nimet. Kale tarafında çay içebilir, sahil boyu yürüyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismibilinmeyen

Adli sicil kaydına ilişkin adayın yazılı beyanı alınacaktır yazıyo nasıl olcak o iş çünkü başka yerlerde istemiyor üniversiteyi aradım telefon açılmadı birde nüfus cüzdanlarını yenilemeğe gerek var mı

Adli sicil kaydı E-devlet şifresiyle girince ordan çıkartılıyor ondan bahsediyordur.nüfus cüzdanı konusunda da fotoğrafınız size benziyorsa gerek olucağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukalaadam

Valla şehir merkezi küçük diyebilirim, bi avm ve birkaç kafe dışında pek birşey yok. bi spor sokak ve gaziantep caddesi var yürüyerek gezilecek boydan boya 20 dakikanızı alır yürümek. Akçakoca yaz ayları için büyük nimet. Kale tarafında çay içebilir, sahil boyu yürüyebilirsiniz.

eyvallah
    yaptık artık hayırlısı olsun herkes için. Hazırlık sınavı kaldı tek geriye bekliyoruz :)
  • quote:

yaptık artık hayırlısı olsun herkes için. Hazırlık sınavı kaldı tek geriye bekliyoruz :)

Benim bölümde yok hazırlık hacı 14 ünde mi başlıyor okullar?
    bizde zorunlu değil ama hazırlık olmazsa olmaz bizim 14 ünde ders kayıtları başlıyor
  • quote:

bizde zorunlu değil ama hazırlık olmazsa olmaz bizim 14 ünde ders kayıtları başlıyor

tarihlere nerden baktın?
    üniveristenin sitesindeki akademik takvimden
  • ismibilinmeyen kullanıcısına yanıt
    29 unda mı başlıyor dersler öyle gördüm sanki
    bakamadım ama bu hafta içi kayıt yapmaya gidiyorum artık orda sorarım
  • quote:

bakamadım ama bu hafta içi kayıt yapmaya gidiyorum artık orda sorarım

Tamamdır
  • arkadaşlar ön kayıt sayfasında eksik bilgilerimi doldurdum devama tıklatım pdf şekinde bi şey acıldı üsttede köşede ön kaydınınz başarıyla alınmıştır dedi e kaydımıda yaptım onunda başarıyla tamamlanmıştır sayfası geldi ama siteye nasıl giriş yapcam benim şifrem ne oluyo ? tc mi baba adımı doğum yeri doğum tarihi yazarak giriş yapmaya çalısıyorum böyle bi kayıt yoktur diyor yardımcı olur musunuz kullanıcı adımı ve şifremi nerden bulurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygsygse

arkadaşlar ön kayıt sayfasında eksik bilgilerimi doldurdum devama tıklatım pdf şekinde bi şey acıldı üsttede köşede ön kaydınınz başarıyla alınmıştır dedi e kaydımıda yaptım onunda başarıyla tamamlanmıştır sayfası geldi ama siteye nasıl giriş yapcam benim şifrem ne oluyo ? tc mi baba adımı doğum yeri doğum tarihi yazarak giriş yapmaya çalısıyorum böyle bi kayıt yoktur diyor yardımcı olur musunuz kullanıcı adımı ve şifremi nerden bulurum

Sıfreyı bılmıyorum ama on kayıtla olmuyor e kayıt ve ya normal kayıt yapmalısın kı ogrencı numaran cıksıns

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ön kayıt formunda öğrenci nuamram yazıyor ve e kayıtta yaptırdım cuma öğleden sonra ama suan e devlet öğrenci belgesi sorgulamaya girdiğimde öğrenci akydı bulunmamaktadır diyor oysda hepsi tamamen başarıyla tamamlanmısıtı
  • Okuldan kaydın ttamamlandığına dair mail gelmiş
    Kullanıcı adi şifrede vermişler

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

Okuldan kaydın ttamamlandığına dair mail gelmiş
    Kullanıcı adi şifrede vermişler

Aynen banada

• @HiddenHunter @Terminator28 Maillere gelmiş kayıt tamamlandığına dair bilgiler

Ayrıca şifreler de çok zor nasıl koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTHBRK28

@HiddenHunter @Terminator28 Maillere gelmiş kayıt tamamlandığına dair bilgiler

Ayrıca şifreler de çok zor nasıl koymuşlar

Aynen kayıt olur olmaz geldi mailler

• Hangi yurtlara kayıt yaptirdiniz ?

Ben emsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.