Şimdi Ara

dv6187 ekrana görüntü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 ay önce bilgisayarı servise götürdüm. 1 uzun 2 kısa sinyal veriyodu, ekrana görüntü gelmiyodu.

anakartı değiştirmişler sağolsunlar. bilgisayar servisten geldiğinde açma düğmesine bastım ekrana görüntü gelmiyor fan çalışıyor ışıkları yanıyor cd sürüzünün sesi geliyor 25 saniye sonra herşey kapanıp tekrar açılıyordu. bu sefer ekrana görüntü geliyordu.

zaman geçtikten sonra 3 veya 4 kere 25 er saniye çalışıp tekrar açılıyor ve bilgisayar çalışır hale geliyordu.

artık iyice gitti.

ve şu anda

açma düğmesine basıyorum fan çalışıyor ışıklar yanıyor ekran karanlık. 25 saniye sonra resetleniyor ve tekrar ve tekrar ve tekrar 10 15 kere falan kendililiğinden resetlenince açılıyor. anlayamadım gitti sorun nedir?

• aynı sorun ben de var, şu an serviste, işte her ışığı yanıyor, ama ekrana görüntü gelmiyordu, kendi kendine resetliyordu, ama bi süre sonra açılıyordu. Son zamanlarda artık hiç görüntü gelmemeye başladı yani hiç açılmıyordu ne olduğunu ben de anlamadım, bilmiyorum ne olur, demekki genel bi problem var, 30 gün bekleyeceğim yenisini talep edeceğim 6097 benim model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AERN -- 14 Mart 2008; 16:04:32 >
  • Arkadaşlar bu problemi tartışmıştık daha önce.. anakart ve ekran kartı değişiyor...linke bakabilirsiniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_19746951/mpage_1/key_//tm.htm#21856796
  • güncelleme
  • quote:

Orjinalden alıntı: cakkoyun

arkadaşlar 1 ay önce bilgisayarı servise götürdüm. 1 uzun 2 kısa sinyal veriyodu, ekrana görüntü gelmiyodu.

anakartı değiştirmişler sağolsunlar. bilgisayar servisten geldiğinde açma düğmesine bastım ekrana görüntü gelmiyor fan çalışıyor ışıkları yanıyor cd sürüzünün sesi geliyor 25 saniye sonra herşey kapanıp tekrar açılıyordu. bu sefer ekrana görüntü geliyordu.

zaman geçtikten sonra 3 veya 4 kere 25 er saniye çalışıp tekrar açılıyor ve bilgisayar çalışır hale geliyordu.

artık iyice gitti.

ve şu anda

açma düğmesine basıyorum fan çalışıyor ışıklar yanıyor ekran karanlık. 25 saniye sonra resetleniyor ve tekrar ve tekrar ve tekrar 10 15 kere falan kendililiğinden resetlenince açılıyor. anlayamadım gitti sorun nedir?

Arkadaşım daha önce aynı problemden göndermişsin servise. Keşke servisten alırken imzalamasaydın servis kağıdını bilgisayarını kontrol etmeden. Aynı problem var işte....ekran kartı dolayısıyla anakart değişecek.

Gönder servise gitsin. Yaptık, gel al derslerse de sakın serviste bilgisayarını kontrol etmeden servis kağıdını amzalama. Eğer aynı problem devam ediyorsa da hemen geri ver aynı günden devam etsin tamire.

• 6000 için genel başlıkları kullanalım lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.