Şimdi Ara

E kayıt yaptım öğrenci nomu nasıl öğrenebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
4.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenci belgesi sorgula dedigim zaman kayıt bulunamadı diyor. Kayıt yap dedigim zaman kaydınız basarıyla tamamlanmıştır diyo. Barkodlu onay belgesinde de okul numarası yok. Kayıt islemini hallettim ama okul numarama nasıl ulaşırım.Hazırlık sınavına kaydolmak için okul numarası lazım.

• öğrenci belgesi geç geliyormuş diye gördüm. Sabaha gelir belki bekle
  • anladım hocam bekleyelim bakalım sağ olun
  • Hocam sizin e kayıt belgesinde e mail yazıyor muydu ?
  • GoldenSon G kullanıcısına yanıt
    evet yaziyor. sizde yazmiyorsa mail adresinizi onaylamamis olabilirsiniz dikkat edin
  • Tahminim kayıt dönemi sona erdikten sonra sana bildirecekleri yönünde.
    Örneğin, Gazi Üniversitesi kılavuzunda öğrenci numarası SMS ile bildirilecek yazıyor. Ayrıca kayıt olunduğu zaman da kaydınız yapılmıştır şeklinde bir SMS atılacakmış. Ben kayıt yaptırdım ama SMS atılmadı bana. Kayıt dönemi bittiğinde atılır diye tahmin ediyorum ben.
  • usenol kullanıcısına yanıt
    Hocam onaylamadan yapmışım kaydı. Sonradan onayladım nasıl düzeltilebileceği hakkında fikriniz var mı ? Düzeltilmezse problem çıkar mı?
  • anladim hocam tesekkurler. aybüye kayıt yaptım herhangi bir bilgilendirme yoktu ondan dolayı başlık açtım. ben de bekleyeyim bir süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usenol -- 29 Ağustos 2020; 1:44:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usenol

evet yaziyor. sizde yazmiyorsa mail adresinizi onaylamamis olabilirsiniz dikkat edin
    Hocam bahsettiğiniz onaylama mail adresini e-devlette onaylama değil mi?
    Büyük sorun yaratmaz hocam icinizi ferah tutun. Mailin ne oldugunu bilmeyen insanlar bile var kınamıyorum ama var. Hatta onay belgesini tekrar sorgulatin belki mail adresini onaylayinca gelmiştir.
  • 1s2s kullanıcısına yanıt
    evet öyle
    Rahatladım. Sağ olun hocam
    Ne demek hocam. İçiniz daha da rahatlayacaksa yarin arayin okulu anlatin durumu bir de onlardan bilgi alın derim. İyi geceler
    Tamamdır hocam. Teşekkür ederim. Iyi geceler
  • Bana mesaj atıldı kesin kaydınız yapılmıştır diye üniversiteden. Öğrenci numarasını da alan kişiler var forumda.
    Size de SMS falan geldi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Physicist -- 31 Ağustos 2020; 18:48:13 >
  • ben 11 buçukta yaptım hala öğrenci no gelmedi
  • Yakovpavlov45 kullanıcısına yanıt
    01.00'da yaptırmıştım ben. Sisteme düşmesi zaman alıyor muhtemelen.
  • Yakovpavlov45 kullanıcısına yanıt
    Hocam kusuruma bakmayın yanlış hatırlayabilirim, Deü hukuk mu kazanmıştınız acaba ?
  • Bazı üniversiteler öğrenci no öğrenmek için ayrı bir sayfa sunuyorlar öğrencilerine. Hepsi mail veya mesaj atmayabiliyor.

Kayıt klavuzunda bahsetmişledir öğrenci no durumunu.

Eğer mesajla da geliyorsa acele etmeyin, kayıtlar üniversite sistemlerine falan düşmesi gecikebilir, yoğunluk olabilir telaşa gerek yok ilk günden.
  • Evet sendemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakovpavlov45 -- 29 Ağustos 2020; 12:50:35 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.