Şimdi Ara

E1000 usb baglanti sorunu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar motorola e 1000 kullaniyorum kullanan arkadaşlardan sormak istedigim birşey var.telefon şarja takildiginda kendini kapatiyor ve bu şekilde şarj oluyor sizde de bu durum boylemi.diger bir sorun ise telefonu usbden bagliyorum telefon kapanip şarj konumuna geçiyor.ayrici menude baglantilar kisminda usb veya veri baglanti secenegi yok sadece blutooth ve senkronizasyon var bu sorunlari nasil çözerim önerilerinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALAN -- 10 Aralık 2007; 21:06:23 >

• Kardeşim bu forumda senden başka e1000 kullanıcısı olduğunu sanmıyorum. Genede motorola 3g modelleri üzerine bilgili olduğumdan, Her ne kadar e1000 kullanıcısı olmasamda yardımcı olmaya çalışayım.

Telefon'u şarja takarken kendisini kapatıp şarja geçmesi normal birşey değil. Yazılımsal bir soruna benzemiyor ama ben sana e1000 için uyumlu bir monster pack bakacağım. Monster pack için telefonunu kapatıp bootloader modda açman gerekiyor.

Telefon kapalıyken * # ve açma tuşlarına sırasıyla tuşları bırakmadan bas ve çıkan ekrandaki bilgileri buraya yaz. Bu işlemden sonra senin tel'e uygun yazılım bakabilirim.
  • uygun yazilim ben sana oneririm kardes ben yeni bir motorola kullancisi degilim.bu benim 8. motorola telefonum ve flash nasil atilir ne yap,lmasi gerekir yeterince bilgim var sadece sormak istedigim bu telefonu yeni kullaniyorum ve ayni sorunlarla karşilasan arkadaslar varmi diye soruyorum.ayrica ben bunu pcyede tanitamiyorum cunku baglanti kisminda veri veya data baglanti sekmesi yok enterasan bir telefon yani
  • Ben sana yardımcı olmaya çalışıyorum, sendeki ukalalığa bak. Madem o kadar biliyorsun bu 8.motorola tel'in, bu kadar basit bir sorunu nasıl çözemiyorsun.

Ben senin sorunun cevabını üşenmeyip araştırıp bulmuştum ama sana değmezmiş. Yallah
  • kardes yanliş anlaşildim sanirim kusura bakma bana flash onermişsin ama flashi atabilmem için iletişim sorununu çözmem gerekiyor.ayrica telefon şarjdayken kapaniyor buda ilginc yardimlarini bekliyorum
  • ya bir yardim edin cozemedim ben bu sorunu telefonu usbden takinca sarj konumuna geciyor ve tel kapaniyor ayrica baglanti kisminda data fax baglantisi sekmesi yok sadece blotooth ve senkronizasyon var bu yuzden teli gosteremiyorum windowsa yardimlarini ve onerilerinizi bekliyorum
  • kardeş bahsettiğin sorun çoğunlukla uyumsuz şarj cihazından kaynaklanıyomuş.e1000 lerin v rangesi diğerlerinden farklı imiş belki telefonu aldığın yer şarj cihazlarını karıştırmış olabilir ( telefonları müşterisine gösterirken felan) v series şarj cihazları e 1000 i şarj ederken telefon kapanıyomuş voltajla ilgili bi durum heartless e de takılma boşver ukalanın kralı o aslında.ister yardım etsin ister etmesin boşver.usb opsiyonunda data fln yok demişin ama pek önemli olduğunu sanmıyorum çünkü telefonu bağladığın an zaten data fax a geçiyo menüde olsun olmasın ama sen yine de bağlantı sorununu çözebilirsen orjinal yazılımı yada arzu ettiğğin bi monster pack i... telefon kapalı olsada sen rsd ile bağlanmaya çalış boot ekranını açarak bırak bi dibine kadar aşrj etsin saat geç oldu tam bakamadım ama sonra bulursam başka yollarıda yazarım buraya. bide ayarlarda usb charging option var mı bi bak aga varsa kapat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolande -- 23 Aralık 2007; 4:17:54 >
  • kardes yardimin için sagol şimdi şarj cihazindan kaynaklansa usbden de bagliyorum usbde de kapatiyor teli enteresan yani.telefonu kapatiyorum boot loaderda açiyorum ama telefonun driverini yuklemiyor.baglantilar kisminda data/fax seçenegi yok ilginc olanda bu zor bir telefon ama ugraşmak guzel
  • bootloaderda bağlinca şarj yapmaması lazım driver işide ilginç ben bütün programların telefonu görebilmesi için 5 ayrı driver pack yüklemem gerekti yani hepsi aynı anda bide p2k sürücülerini program gibi install etme kopyala yapıştırla system 32 driver klasörüne koymayı dene bu arada üzgünüm ama dünya forumlarında bu telefon pek sevilmiyo alan herkes pişman olmuş gibi...bence kısayoldan sat başka bi 3g al eyw...
  • merhaba aslinda telefon benim hoşuma gidiyor ama şu sorunlari çözebilsek iyi olacak.hem kimsede olmayan bir telefona sahip olmak bence güzel birşey 3g turkiyeye geldi sanirim turkcell veriyor bu hizmeti nokianin yeni telefonu n95 3g destekli motorola e1000nin bundan geri kalir yani yok design olarak n95ten çok daha iyi ayrica bu telefonun degiş tokuş kapagini bulamiyorum trde ingiltereden sipariş verdim ama para geri iadesi ettiler yollayamadilar.trde nerde bulabilirim.

bootlaader olayina gelince bootlaederde telefon şarjda degil ama telefonu gormuyor bilgisayar p2k suruculerini vs hepsini yukledim ama olmuyor ingilizce olsa forumlari kariştiracam ama ingilizce cok az var
  • @kalan

sana yardım etmek isteyeni tersledin, evolande nin eline düştün. o da kaçtı, gitti. Ukalanın kralının topicine bir gözat istersen, neler yapıyor o UKALA nın kralı.

@evolande

profilin gizli. kendine güvenemiyorsun demek. Bir sürü postun silindi cahilce konuşmalarından, yeterince ders alamamışsın demek
  • avukatlik yapma arkadasim sana biyeri dokundu sanirim.kendinizi ne saniyosunuz anlamiyorum.bişekilde arar bulurum sorunu. bişeyler ogrenirken bu problemleri yaşayan insanlarda faydamiz olsun istiyorum.ama siz patron tavrinizi devam ettirin neyse bu konuyu kilitleyin sizden gelecek hayir allahtan gelsin ben bakarim başimin çaresine kurukafalar
  • avukatlık değildi benim yaptığım. neyse paşa gönlün bilir etkafa.
    hayırlı günler...
  • kardeş fazla uzatmayacağım bi mod yükleme öğreteyim dedim aynı gün 3 msn daveti aldım, uğraşamayacağım diye profili değiştirdim ayrıca mesajlarımı v3x mod rehberi başlığı kirlenmesin diye sildim ben sildim yani, mod yükleme mesajımıda msn den kimseye laf anlatamam diye yine kendim sildim yani silinen bütün mesajlar tarafımdan silindi şimdi kim cahilmiş... bas git başlığı kirletme silin mesajlarınızı allahın akıllıları...som mesajda sana tr telsimden kurtulman için 3 farklı yöntemi msj olarak yazmıştım v3x başlığına bazı v3x ciler dediğim yollarla operatör ismini değiştirmiş bazıları becerememiş ama sen okuyamadan ukalalık yaptılar onuda sildim...
    şimdi telefonu her açışında tr telsim yazısına bakarak cem uzanlı maziyi anmaya dewam edin siz size kolay gelsin...

bu arada profilin gizli olmasıyla güvenin ne alakası var arkadaşın biride bana bunu açıklayabilirmi...yoksa cahilce bi cümle diip geçim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolande -- 25 Aralık 2007; 0:12:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.