Şimdi Ara

E36 3.20 iS alındı. Yok böyle model demeyin:) Yorumlarınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
10.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oh be sonunda öğrenebildim ne olduğunu:) büyük ihtimalle budur. 16 valf olduğuda doğru. babamda kaç gündür 190 beygir deyip duruyordu. doğru o zaman.
    Evet ruhsatta da 190 beygir diye geçiyor.
  • Aracınız hayırlı olsun
  • 190hp+arkadan itiş+bmw

burnuma çok pis lastik kokusu gelmeye başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: wasabi

oh be sonunda öğrenebildim ne olduğunu:) büyük ihtimalle budur. 16 valf olduğuda doğru. babamda kaç gündür 190 beygir deyip duruyordu. doğru o zaman.

peki motor kaç litre? ruhsatta kaç cc yazıyor?
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

quote:

oh be sonunda öğrenebildim ne olduğunu:) büyük ihtimalle budur. 16 valf olduğuda doğru. babamda kaç gündür 190 beygir deyip duruyordu. doğru o zaman.

motor normal. 1991 cc yazıyor.
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

quote:

motor normal. 1991 cc yazıyor.

vay be mükemmel bir araç almışsınız. gerçekten kıskandım emsalsiz bir araç hayırlı olsun. kaç liraya mal oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sodömizer -- 7 Temmuz 2009; 0:52:56 >

• Hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orjinalden alıntı: Tubo

E30'da var da E36'da ??

Ruhsatta mı 190hp yazıyor?

Forumun birinden Amerikada yaşıyan bir arkadaşın msjından alıntı;

bir ara tartışması olmuştu aklıma gelmişken yaziym, amerikada cidden bmw modelleri çok farklı. bir ara arkadaşın biri 3.20 is alıyorum dediğinde baya bir dalga geçilmişti, fakat burada e36 kasa 3.20is, 3.23is, 3.25is, 3.28is mevcut mesela. bu yüzden şu model kesinlikle olmaz derken bir kere daha düşünün dünya avrupadan ibaret değil çünkü.

Bende sadece E30 da var dıye bılıyordum ama E36 da da varmıs 190hp olarak.

tamam bu araç Amerika üretimi onu anladım. zaten bagajdan belgeler falan çıktı gümrük girişi ile ilgili. Ama ben nedense hala internette herhangi bir bilgi bulamadım bu araçla ilgili resmi ya da gayri resmi. Nereden bulabilirim?

• Hayırlı olsun....

Bende bilmiyordum 3.20 is diye bir model....

Öğrenmiş olduk....
  • İtalya için üretilmiş bir model de olabilir.

Çünkü 2.0 litreden büyük hacimli motorlara yüksek vergilerin uygulandığı bir ülke ve imalatçıların 2.0 litreden daha düşük motorlu özel modeller yaptığı bir ülke.
  • aracın resimlerini cekip koyarsan bizde görsek şu makinayı şahsen merak ediyorum eğer bu arac 190 bg ise arkadaşların dediğine göre doğru sen cok 3,20 takatlıyacaksın aman dikkat ett............
  • http://213.243.28.131/IKINCIEL/Ilan/Detay/1709757?MarkaModel=1994-BMW-3.20i-A

aracı burada görebilirsiniz. bize satan burayada koymuş ilanı ve resimlerini. henüz ben daha resim çekemedim. çekince eklerim. bu arada şu anda araçta gördüğünüz spoiler (sanırım concorde'dan çalınmış:)) ve o iğrenç kol dayaması yok. hepsi söküldü. ayrıca aracın içince mavi ışıklar var. bende babamda sevmeyiz böyle orijinalliği mahveden şeyleri. onlar sökülecek. pasta cila ve temizliğe girilecek. arkasından öndüzen bakımı var. sanırım bizden öncekiler araca hiç bakmamış. lastiklerin biri pırelli 3ü michelin :) onlar değişecek. baya iş var aracın üzerinde. sanırım bir haftaya anca toparlarız.

• quote:

Orjinalden alıntı: budak_1903

190hp+arkadan itiş+bmw

burnuma çok pis lastik kokusu gelmeye başladı

benim burnuma yanık lastik kokuları geliyor

• Siz bu aracın 320 is ve Amerikan versiyon olduğuna emin misiniz?
  • quote:

http://213.243.28.131/IKINCIEL/Ilan/Detay/1709757?MarkaModel=1994-BMW-3.20i-A

aracı burada görebilirsiniz. bize satan burayada koymuş ilanı ve resimlerini. henüz ben daha resim çekemedim. çekince eklerim. bu arada şu anda araçta gördüğünüz spoiler (sanırım concorde'dan çalınmış:)) ve o iğrenç kol dayaması yok. hepsi söküldü. ayrıca aracın içince mavi ışıklar var. bende babamda sevmeyiz böyle orijinalliği mahveden şeyleri. onlar sökülecek. pasta cila ve temizliğe girilecek. arkasından öndüzen bakımı var. sanırım bizden öncekiler araca hiç bakmamış. lastiklerin biri pırelli 3ü michelin :) onlar değişecek. baya iş var aracın üzerinde. sanırım bir haftaya anca toparlarız.

ne kadara aldınız aracı
    14 bile çok ucuz ya 190 BG eşi benzeri olmayan bir araç ?
    bi dyno testi ettirseniz şu beygirleri ?

• Arkadaşım aracının şasi numarasını yazarmısın?
  • el frenini indirdiğiniz zaman arabanın arka ve ön tampon köşelerinde turuncu stoplar yanıyor mu?
    ya da böyle stoplar var mı?
    eğer araç amerikan piyasası için üretilmişse avrupa modellerinden farklı olarak böyle turuncu stopların olması lazım.

190hp olup olmadığını öğrenmenin en kolay yolu aracı dinamometreye sokun.180-190hp civarı çıkarsa dediğiniz gibidir (aracın yaşından dolayı güç kaybı olabilir normaldir).
  • hayırlı olsun dediğiniz gibi ise çok özel bir araç
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.