Şimdi Ara

E36 3.20 iS alındı. Yok böyle model demeyin:) Yorumlarınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
10.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Markalar bölümünede açtım aynı başlığı ama sanırım oraya pek uğrayan yok. Görüşlerinizi alabilir miyim?

Bu aralar eski model 3 serisi Bmw bakıyorduk babamla. Bugün babam bulmuş bir tane kaparosunuda vermiş. Birkaç güne teslim alacağız. Bu iS modeli ile ilgili pek bilgi bulamadım internette. Sizin yorumlarınız nedir? İyimi kötümü yapmış. Araç 94 model. anlaşmışlar ama döşemenin durumu kötüymüş sanırım. Ona biraz masrafı var.

Değiştirme: 3.20iS -> 3.18 iS -> 3.20 iS :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasabi -- 6 Temmuz 2009; 19:52:20 >

• Öncelikle hayırlı olsun diyorum.
    Sevdiğim kasa bmw den almışsınız

is serisinin diğerlerinden farkı BİLDİĞİM KADARI İLE şanzumanın biraz daha kısa olması ve diğer 3.20lerden daha güçlü motora sahip olmasıdır.

Güle güle kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: wasabi

Markalar bölümünede açtım aynı başlığı ama sanırım oraya pek uğrayan yok. Görüşlerinizi alabilir miyim?

Bu aralar eski model 3 serisi Bmw bakıyorduk babamla. Bugün babam bulmuş bir tane kaparosunuda vermiş. Birkaç güne teslim alacağız. Bu iS modeli ile ilgili pek bilgi bulamadım internette. Sizin yorumlarınız nedir? İyimi kötümü yapmış. Araç 94 model 13 bin liraya anlaşmışlar ama döşemenin durumu kötüymüş sanırım. Ona biraz masrafı var.

hayırlı olsun

b
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

quote:

Markalar bölümünede açtım aynı başlığı ama sanırım oraya pek uğrayan yok. Görüşlerinizi alabilir miyim?

Bu aralar eski model 3 serisi Bmw bakıyorduk babamla. Bugün babam bulmuş bir tane kaparosunuda vermiş. Birkaç güne teslim alacağız. Bu iS modeli ile ilgili pek bilgi bulamadım internette. Sizin yorumlarınız nedir? İyimi kötümü yapmış. Araç 94 model 13 bin liraya anlaşmışlar ama döşemenin durumu kötüymüş sanırım. Ona biraz masrafı var.

hayırlı olsun

b
    E36 kasada 3.20iS diye bir model yoktur.

3.18is vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

3.18is vardır.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

3.18is vardır.

bende bulamadım zaten. babam 3.20 dedi ama büyük ihtimalle 3.18.
  • quote:

3.18is vardır.

Alıntıları Göster
    3.18 is sanırım aracınız...hayırlı olsun. açılımı injection sport . Hatırladığım kadarıyla kısa şanzumanlı spor yaylı ve 140 beygir bu araçlar sanırım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasabi

quote:

3.18is vardır.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

3.18is vardır.

Eğer aldıgınız araç IS ise, sıralı 4 silindir 140hp
    Eğer 3.20i ise sıralı 6 silindir 150HP şeklinde motor özellikleri vardır. Lakin 3.18is kısa oranlı sanzumanı sayesınde 3.20ile aynı ve hatta bellı hızlara kadar iyi bile yuruyebılır.

• quote:

quote:

quote:

3.18is vardır.

Eğer aldıgınız araç IS ise, sıralı 4 silindir 140hp
    Eğer 3.20i ise sıralı 6 silindir 150HP şeklinde motor özellikleri vardır. Lakin 3.18is kısa oranlı sanzumanı sayesınde 3.20ile aynı ve hatta bellı hızlara kadar iyi bile yuruyebılır.

Alıntıları Göster
    güzel aractır hayırlı uğurlu kazasız belasız kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Balanced blue

güzel aractır hayırlı uğurlu kazasız belasız kullanın

Alıntıları Göster
    1.8 140 beygir,çift eksantrikli 175 Nm torka sahip yılına göre çok güçlü bir araç.
    Hayırlı olsun.

Herşeyide motor hakkında konuşmak yanlış olur aslında.
    Kaportanın durumu vs iyiyse güzel bir elden geçirirsiniz ufak tefek çiziğini vs cillop gibi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: OverDrıve

1.8 140 beygir,çift eksantrikli 175 Nm torka sahip yılına göre çok güçlü bir araç.
    Hayırlı olsun.

Herşeyide motor hakkında konuşmak yanlış olur aslında.
    Kaportanın durumu vs iyiyse güzel bir elden geçirirsiniz ufak tefek çiziğini vs cillop gibi olur

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    iS 143hp değil miydi?
    Düzeltiyorum:Evet 143hp'miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defeat -- 5 Temmuz 2009; 11:50:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defeat

iS 143hp değil miydi?
    Düzeltiyorum:Evet 143hp'miş.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun
    özel bir serviste fren hidrolik yağ radyatör rot balans gibi
    standart üstü bir kontrlden geçirip
    sonrasında rahat rahat kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: meta80

hayırlı olsun
    özel bir serviste fren hidrolik yağ radyatör rot balans gibi
    standart üstü bir kontrlden geçirip
    sonrasında rahat rahat kullanın

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White1nk

Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merto

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun güle gğle kullanın. Bende birşey sormak istiyorum. Bu aracın yedek parça fiyatları nasıl. Hep çok beğenip almak istediğim bir araç fakat çevremdeki insanlar yedek parçası pahalı diyerek hep vazgeçirdiler. Yani fiyatlarını hangi araçlarla kıyaslayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cüneyt Aykaç

Hayırlı olsun güle gğle kullanın. Bende birşey sormak istiyorum. Bu aracın yedek parça fiyatları nasıl. Hep çok beğenip almak istediğim bir araç fakat çevremdeki insanlar yedek parçası pahalı diyerek hep vazgeçirdiler. Yani fiyatlarını hangi araçlarla kıyaslayabiliriz.

Alıntıları Göster
    bugün teslim alındı araba. enteresan bir durum var. Araç ruhsatta 3.20iA olarak yazıyor. Ancak 190 beygir:) bir terslik var demeyin bende öyle dedim ama motoru özel dediler. iS motoru var ve bu aletten Türkiyede sadece 2 tane olduğunu öğrendim. Gerçekten çok güçlü bir araç ve hem motor hem de şanzıman açısından bir sorun yok. Tek kötü yönü biraz bakımsız olması ama onun içinde zaten para ayırmıştık. Yakında fotoğraflarınıda koyarım aracın.

• quote:

Orijinalden alıntı: wasabi

bugün teslim alındı araba. enteresan bir durum var. Araç ruhsatta 3.20iA olarak yazıyor. Ancak 190 beygir:) bir terslik var demeyin bende öyle dedim ama motoru özel dediler. iS motoru var ve bu aletten Türkiyede sadece 2 tane olduğunu öğrendim. Gerçekten çok güçlü bir araç ve hem motor hem de şanzıman açısından bir sorun yok. Tek kötü yönü biraz bakımsız olması ama onun içinde zaten para ayırmıştık. Yakında fotoğraflarınıda koyarım aracın.

Alıntıları Göster
    Dostum şimdi sen 190hp diyince dank etti. Bahsettiğin model zamanında amerika pazarı için üretilmiş bir model olabilir. Sanırım amerikada e36 da 3.20is diye bir model var olması lazım.

2.0L R4 16V
    190 hp
    210nm.

aracın şasi numarasını yazarsan daha net bir bilgiye ulasabiliriz ayrıca.

• quote:

Dostum şimdi sen 190hp diyince dank etti. Bahsettiğin model zamanında amerika pazarı için üretilmiş bir model olabilir. Sanırım amerikada e36 da 3.20is diye bir model var olması lazım.

2.0L R4 16V
    190 hp
    210nm.

aracın şasi numarasını yazarsan daha net bir bilgiye ulasabiliriz ayrıca.

Alıntıları Göster
    E30'da var da E36'da ??

Ruhsatta mı 190hp yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrifoglio -- 6 Temmuz 2009; 19:24:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

E30'da var da E36'da ??

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

E30'da var da E36'da ??

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Tubo

E30'da var da E36'da ??

Forumun birinden Amerikada yaşıyan bir arkadaşın msjından alıntı;

bir ara tartışması olmuştu aklıma gelmişken yaziym, amerikada cidden bmw modelleri çok farklı. bir ara arkadaşın biri 3.20 is alıyorum dediğinde baya bir dalga geçilmişti, fakat burada e36 kasa 3.20is, 3.23is, 3.25is, 3.28is mevcut mesela. bu yüzden şu model kesinlikle olmaz derken bir kere daha düşünün dünya avrupadan ibaret değil çünkü.

Bende sadece E30 da var dıye bılıyordum ama E36 da da varmıs 190hp olarak.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.