Şimdi Ara

E500-KPGWT NOTEBOOK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
5.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wolkan33

quote:

Orjinalden alıntı: riddick31

Ben de ürünü hafta sonu aldım..Xp kurdum driverlarını bulmakta biraz zorluk çektim ama sonunda buldum..LG'nin sitesinde UK veya Ireland ı seçmeniz gerekiyor.Listeden de LGE500-K modelini seçerseniz bir sorun çıkmaz.Ekran kartı vasatın biraz altında 64 bit olduğunu bilmiyordum.Çukurambar'dan almıştım laptopların başında bir bayan vardı.Ekran kartının bitini sorduğumda bişey diyememişti.Ama iyi demişti.Keşke başka birine sorsaymışım...Ama tabi laptop dan çok bişey beklememek lazım.

ekran kartına nasıl vasat dersin onu anlıyamadım. Vasatsa kime göre vasat. Bu fiyata 8400 lü bilgisayarlar zor bulunurken 8600 olan karta laf atıyosun. 8600GS kartlar orta sınıf bi karttır. Ddr3 128bit olanı listede ilk sıralardayken 64 bit ddr2 olanı sadece birkaç basamak altta. Yani her ne kadar performansı 128 bit olana göre düşükte olsa laf edilecek bir kart değil. Şuan piyasada bulunan bütün oyunları çalıştırıyor. Eğer grafikler senin için çok önemliyse 8600GS yerine 8600.gt yada 8800.gtx olan bi model tercih etseydin

ekran kartı orta derecede vasat demek ağır kaçar biraz....ekran kartı konusunu çok abartıyorsunuz.

• quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

quote:

Orjinalden alıntı: wolkan33

quote:

Orjinalden alıntı: riddick31

Ben de ürünü hafta sonu aldım..Xp kurdum driverlarını bulmakta biraz zorluk çektim ama sonunda buldum..LG'nin sitesinde UK veya Ireland ı seçmeniz gerekiyor.Listeden de LGE500-K modelini seçerseniz bir sorun çıkmaz.Ekran kartı vasatın biraz altında 64 bit olduğunu bilmiyordum.Çukurambar'dan almıştım laptopların başında bir bayan vardı.Ekran kartının bitini sorduğumda bişey diyememişti.Ama iyi demişti.Keşke başka birine sorsaymışım...Ama tabi laptop dan çok bişey beklememek lazım.

ekran kartına nasıl vasat dersin onu anlıyamadım. Vasatsa kime göre vasat. Bu fiyata 8400 lü bilgisayarlar zor bulunurken 8600 olan karta laf atıyosun. 8600GS kartlar orta sınıf bi karttır. Ddr3 128bit olanı listede ilk sıralardayken 64 bit ddr2 olanı sadece birkaç basamak altta. Yani her ne kadar performansı 128 bit olana göre düşükte olsa laf edilecek bir kart değil. Şuan piyasada bulunan bütün oyunları çalıştırıyor. Eğer grafikler senin için çok önemliyse 8600GS yerine 8600.gt yada 8800.gtx olan bi model tercih etseydin

ekran kartı orta derecede vasat demek ağır kaçar biraz....ekran kartı konusunu çok abartıyorsunuz.

benim dediğimde aynısı zaten

• Ben de MAvi Bilgisayardan aldım bu ürünü. Walla PES 2008 i yükledim makine bana mısın demedi
  • Arkadaşlar emin olun bu fiyata piyasada alabileceğiniz en iyi makine. Tabii masaüstü performansı bekliyorsanız gidin 5 000 YTL ye sony alın ki oda tam masaüstü performansını yakalayamaz.
  • arkadaşlar akinayı perşembe günü mavi den aldım.
    2 yerde sorun varmış gibi geliyor.
    birincisi sanda programı ile inceledim. hardisk bizlere SATA denilmesine rağmen ATA görünüyor. ama sata işaeti var klavyede.
    ikincisi ise ekran çok net değilmiş gibi geldi bana. özellikle yazılar. office yüklü değil ondan olabilirmi?
    ayrıca xp yüklemek istiyorum tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aziznamen

arkadaşlar akinayı perşembe günü mavi den aldım.
    birincisi sanda programı ile inceledim. hardisk bizlere SATA denilmesine rağmen ATA görünüyor. ama sata işaeti var klavyede.
    ikincisi ise ekran çok net değilmiş gibi geldi bana. özellikle yazılar. office yüklü değil ondan olabilirmi?

Bende everest ile baktım bende de ATA göseriyor. Normalde SATA olması lazım
    Ekranımda bir problem yok gayet güzel.
  • quote:

arkadaşlar akinayı perşembe günü mavi den aldım.

hdd'i sata olarak kullanabilmen için sata sürücüleribi yüklemen gerekir. Destek için: wolkan33
    Ekran parlaklığı gayet iyi denetim masasından kontrol panelinde kalite modunun seçili olduğundan emin ol. Genede beğenmediysen bi servise baktır.
    Xp yüklemeni 3-4 ay önce tavsiye ederdim çünkü oyunlarda sorun vardı ama yeni çıkan oyunlar Vista desteğiyle çıkıyor yani Vista yavaş yavaş oturuyor

• imdaaaaaaaaaatttttttttttttttttttt
    arkadaşlar bilgisayarı yeniden kurdum, ilk ayarlarıyla kız gibi....
    ama o bilgisayarla beraber gelen sarı kağıtta backup alma olayını halledemedim şöyleki; recovery dvdsini takıp, system backup u seç yazıyor fakat benim recovery dvd çalışınca böyle bişey çıkmıyo.... yardım istiyorum arkadaşlar.. backup almayı deneyen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayme

imdaaaaaaaaaatttttttttttttttttttt
    ama o bilgisayarla beraber gelen sarı kağıtta backup alma olayını halledemedim şöyleki; recovery dvdsini takıp, system backup u seç yazıyor fakat benim recovery dvd çalışınca böyle bişey çıkmıyo.... yardım istiyorum arkadaşlar.. backup almayı deneyen varmı?

Ben daha denemedim ama, hardiski bölmediyseniz bu seçenek sunulmuyor olabilir..Önce hardiski bölün derim..
  • quote:

imdaaaaaaaaaatttttttttttttttttttt

DVD yi takıp DVD den boot ettiğinde Recovery menü gelir.Bu menüde 3 seçenek var biri system installition biri Vista ins. diğeride System back up olması lazım. ona basarak yedek alabilirsin. Hatırladığım kadarıyla böyleydi ama geçen gün uykucux bu işe girmişti o daha iyi bilir
  • hdd zaten iki bölüm ya zatennnn... c ve d olarak.
    ayrıca broşürde flashada alabileceğimizi söylüyor.
    ve dvdden çalıştırdığımızda bilgisayarı 3 değil 2 seçenek çıkıyor.. birisi vista yükleme, birisi sistem recovery.
    sistem recoveryden ileri diyosun iki seçenek çıkıyo. ama backup ile alakalı değil bunlar.
    şu dosya yükleyemem olayı yüzünden vistayı yeniden yükledim, internete girmeden bi backup alayım dedim ama backup alma bölümü yok. ben anlamadım bu işi.. bi deneyip bana yol gösterin lütfen.
  • quote:

hdd zaten iki bölüm ya zatennnn... c ve d olarak.
    ayrıca broşürde flashada alabileceğimizi söylüyor.
    ve dvdden çalıştırdığımızda bilgisayarı 3 değil 2 seçenek çıkıyor.. birisi vista yükleme, birisi sistem recovery.
    sistem recoveryden ileri diyosun iki seçenek çıkıyo. ama backup ile alakalı değil bunlar.
    şu dosya yükleyemem olayı yüzünden vistayı yeniden yükledim, internete girmeden bi backup alayım dedim ama backup alma bölümü yok. ben anlamadım bu işi.. bi deneyip bana yol gösterin lütfen.

Ordan olmuyor bende denedim ordan yapamadım. Yedek almak istiyorsan Denetim Masasına gir, ordan Sistem ve Bakıma tıkla, Yedekleme ve Geri Yükleme Merkezi var. Ordan yedekleyebilirsin.

Wolkan şu sata ya çevirme driverlarını versene

• dosyaları yedekle diyorum hata mesajı veriyo.
    bir iç hata nedeniyle isteğiniz gerçekleştirilemedi gbi bir mesaj veriyo kırmızı bir çarpı işaretiyle beraber.. deneyen yokmu arkadaşlar.. acronis diye bi program var acaba onumu kullansam? bir zararı olabilirmi?
  • quote:

dosyaları yedekle diyorum hata mesajı veriyo.
    bir iç hata nedeniyle isteğiniz gerçekleştirilemedi gbi bir mesaj veriyo kırmızı bir çarpı işaretiyle beraber.. deneyen yokmu arkadaşlar.. acronis diye bi program var acaba onumu kullansam? bir zararı olabilirmi?

ben hiç kullanmadım ama acronis true image programının en iyi yedek programlarından biri olduğunu biliyorum
  • Bende de öyle problemler çıktı ama ben genede tak çıkar yeniden başlat yapa yapa bitirdim ama tam yedekleyebildimmi bilniyorum.
  • koskoca konuda 1 tane resim yoq
  • quote:

Orjinalden alıntı: emere

koskoca konuda 1 tane resim yoq

dikkat edersen burası paylaşım topiği değil bu konu bir soruyla başladı. Eğer resim istiyorsan LG E50 kulübünde bolca bulabilirsin
  • Fenerliler hep mi böle prüz oluyor ya ...
    Resimleri boyutları büyük olduğundan dolayı almıyor. Var mı önerisi olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyKuCuX -- 24 Haziran 2008; 17:59:17 >
  • arkadaşlar makina wireless bağlantısı yapmıyor. usb den bağlanıyorm. air ties modem yazılımı kurdum. hiçbir yerde wireless ten bağlantı kurulmuyor. ve lambaların yanındaki 1 numaralı kilit ışığı yanıyor. eternetkartını yükledim tekrardan yine olmadı.
    ne yapmak lazım.
  • quote:

arkadaşlar makina wireless bağlantısı yapmıyor. usb den bağlanıyorm. air ties modem yazılımı kurdum. hiçbir yerde wireless ten bağlantı kurulmuyor. ve lambaların yanındaki 1 numaralı kilit ışığı yanıyor. eternetkartını yükledim tekrardan yine olmadı.
    ne yapmak lazım.

o kilit olan ışk num lock tuşunun ışığıdır. wireless ışığı en sağdaki ışıktır ve güç düğmesinin solundaki anten işaretiyle açılıp kapatılır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.