Şimdi Ara

e6300(ümü ne kadar o/c edebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim şöşle bi sistemim var

e6300 1.86@2GHZ+asrock 775dualvsta anakart+7600gs 575@775 sonic 2gb 667mhz kingston vs. vs.

Aslında sistemimden çok memnunum e6300'ümü 2GHZ yada 2.1 de çalıştırabiliyorum güncel oyunları 1152x768 çözünürlükte rahatlıkla çalıştırıyoki bu bana fazlasıyla yeter yalnız,

bu directx10 uyumlu olma isteğini içimde bastıramıyorum. Bunun için vistaya geçmem gerekli 2gb ram ilede olmaz yeni bir anakart dsr3 olabilir ve 2 gb 667 ram daha almak istiyorum elimdeki işlemciyle devam edicem tabi,

sorum şu e6300 ü 2.6 yada 2.8 e belkide çıkarabilirmiyim voltsuz moltsuz soğutma sistemsiz ben pek anlamam tehlikeli işlerede bulaşmak istemiyorum sadece fsb sini yükseltirim olursa olur.

667mhz ramide elimdekiler zayi olmasın diye istiyorum gönül 800 ister ama elimde 667 var anakartım izin vermiyordu bende böyle aldım. birkaç ay sonrada palit 9600gt gibi bi dx10 uyumlu bi ekran kartı istiyorum

direk palit 9600gt alsam nasıl bişey yapmış olurum bana tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

• 2 gb ram yeterli aslnda, 4 gb ram i 32 bit işletim sistemlerinde kullanamıyorsun sonuçta. konuda şüpheliyim açıkçası, 2,6-2,7 seviyelerinde standart gerilimi ile çıkıyor diye biliyorum. gigabyte ın bi serisinde problem vardı diye biliyorum, onu bi araştır, sonra pişman olma. bir kaç ay sonrasında 9600 serisinşin fiyatları iyi bir düşüşü yaşar, yeni seriler gelecek çünkü. ayrıca dx10 da ne oynayacaksın onu da merak ediyorum, dx10 un bi getirisi yok denebilir (benim görüşüm böyle)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.