Şimdi Ara

Eczacılık düşünen varsa yardımcı olabilirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
3.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında sadece senle ilgili sorun değil herkesin böyle sanması sorun artık eczaneler ile eczacılık öğrencisi arasında rekabet var istemiyorlar öğrenci biliyorlar ki yerine biz geleceğiz onun için meslekte para yok diyorlar halbuki neler neler kazanıyorlar onun için sen çukurova ecz değil de Hacettepe ankara anadolu ecz yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • starkhanesi kullanıcısına yanıt
    hangi üni bende 2.sınıfım ?
  • mrtigers M kullanıcısına yanıt
    Anadolu ilk sınıfta hangi dersleri gördünüz

• Çukurova da zorluyorlar ana felsefesi klinik eczacılık üzerine kurulu dersleri ona göre ayarlıyorlar ama ortamı güzel yani
    Hocam saat 6 ya kadar ders var mı her gün Programa baktım da

Hocam Marmara Gazi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

1.dönem genel kimya ezcacılığa giriş ve eczacılık terminolojisi biyoistatistik biyofizik lab.güvenli çalışma tibbi biyoloji 2.dönem halk sağlığı mikrobiyoloj-1 milrobiyoloji lab analitik kimya-1 analitik kimya lab-1 anatomi uygulama-1 anatomi-1 fizyoloji-1 organik kimya
  • Marmara'ya güzel diyorlardı gazi hakkında bir fikrim yok

• yok yok resmiyette öyle gözüküyor ama max bu sene 4 te dersler bitiyordu bazen öğlearasıda bitiyordu
    Anatomi yerine botanik vardı bizde halk sağlığı yoktu

botanik biz de 2.sınıf 2.dönemde veriyorlar , klinik eczacılık felsefesi olduğu için öyle derslere önem veriyorlar
    Sağ olun hocam .Bir de sohbet derslerinde napıyorsunuz hocam merak ettim onu .Havadan sudan sohbet mi oluyor ya da boş zaman yazıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu klinik eczacılık hastaneye ilaç getirenler var onlar mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok o dersler boş hiç bir şey yapmıyoruz
  • yok onlar hastane eczacısı ,klinik eczacılık içinhttp://klinikecza.org/klinik-eczacilik/ bu siteye bakabilirsin
    Hocam çok karıştı kafam şuan .Klinik eczacılık eczanede , hastanede çalışabilir , ilaçların zararlı etkilerini araştirır diyor . Klinik eczacılar lab.da çalışiyorlar mı peki?

hocam hangi üni benim sıralamam 27bin ben de eczacılık yazmayı düşünüyorum ama üniversite seçiminde kararsızım gazi üni ye çok iyi diyorlar ama sosyal hayat 0 gibi geldi bana okuduğum yorumlardan şimdide anadolu üni düşünüyorum
  • -melisa- kullanıcısına yanıt
    Anadolu üni

• Arkadaşlar derslerin zorluk ve kolaylığı kişiden kişiye göre değişir. Genel olarak eczacılığın diğer bölümlerden daha zor olduğu doğru. Ancak düzenli çalışan bir insan iyi bir ortalamayla ve uzatmadan mezun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetarslan91 -- 12 Ağustos 2021; 10:0:50 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.