Şimdi Ara

Eczacılık düşünen varsa yardımcı olabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
3.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sınıfa geçtim evet konu başlıkta soruları alayım

• Hocam merhaba ailem eczacılık seçmemi istiyor fakat duyduklarıma göre eczacılık hakkında güzel şeyler söylemiyorlardı işsiz kalma durumunun olduğunu eskisi gibi olmadığından bahsediyorlar ne derece doğrudur seçmeli miyim sizce
  • Hocam eczane eczacılığı hariç iş imkanları neler ?
  • liberazerate L kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar ben işsiz kalmış eczacı görmedim bunlar eczanedeki eczacıların uydurduğu sözlerdir iş imkanı çok bir eczane eczacılığı zor diğerleri olur zaten
  • Ln. kullanıcısına yanıt
    Bayağı fazla zaten akademisyen açığı var ülkede başka fabrika var hastane eczacılıpı var klinik eczacılık var benim daha unuttuğum eczacılık
  • Up
  • Serbest eczane acarım diye düşünenler , son yasanın getirdiklerine iyi baksınlar.

Son 10 yılda eczacılık kontenjanları cok arttı. Mesleği yeni mezunlar ile konuşun
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Ben zaten eczane zor dedim 2013de giren yasadan dolayı artık her bir 3500 kişiye 1 eczacı düşüyor ayrıca sadece eczacılık eczaneden ibaret değil ondan ibaret olsaydı ilaç üretilmezdi
  • starkhanesi kullanıcısına yanıt
    Ben genel algıya ithafen yazdım , acarsın dükkanı tarzı dışardan güzel gözüken inanışa.

Kimse issiz kalmaz zaten bu bölümlerde , kolay gelsin
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Aynen eczacılığı sadece esnaf şeklinde gördükleri için ondan yakınıyorum sağol sana da
  • Eczacılık mezunları hangi alanlarda çalışabiliyor? Eczacılıkta iş kurabilmek için sermaye sahibi olmak şart mı? Ne kadar bir sermayeye sahip olunması gerekiyor? Artan nüfusu ve artan eczzane sayılarını göz önüne alırsak bu bölümün iş durumu gelecekte değişir mi? Dükkan açanlar veya başka alanlarda çalışanlar arasında maddi olarak ne kadar fark olur?

35000'lerde olan biri ağrı, erzincan, adıyaman'da eczacılık mı yoksa ytü, gazi, ege gibi üniversitelerde inşaat, mekatronik, elektrik elektronik mühendislikleri mi tercihte öne yazmalı? Neden?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olasılıksız238 -- 31 Temmuz 2018; 16:35:3 >
  • 38bine eczacılık hayal mi
  • 36k ya eczacılık gelirmi gelirse hangi yerler gelir
  • olasılıksız238 kullanıcısına yanıt
    İlk önce eczane devralmak isteniyorsa en az 150k sermaye olunması lazım.Artan nüfusa göre eczane açılabilir ama şöyle.Her 3500 kişide 1.35kya sana zaten batı eczacılıkların gelme olasılığı var.Eczacılıkta işsiz kalmazsın ama müh kendini iyi bir noktaya getiremediğin sürece işsizsin
  • O işler maalesef öyle değil.Eczane kurmak zor.Anca şu an devir alabilirsin ama bayağı uçuk para isteniyor. ben de isterim eczane eczacılığı fakat el mecbur klinik eczacılık yapıp amaç 5-7k arası kazanmak
  • anti-white-sheep A kullanıcısına yanıt
    Geçen sene eczacılıklar 36kdan kapattı bence hayal değil
  • matiasdelgadoo M kullanıcısına yanıt
    Doğudaki eczacılıklar
  • starkhanesi kullanıcısına yanıt
    Hocam eczacılık dersleri ağır mıdır ? Belki sınava bir daha hazırlanabilirim üniversitede imkan var mı buna
  • 34 k ya geçen seneki 32 k lık eczacılıklar gelir mi acaba ya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.