Şimdi Ara

EDANAyA GIreMYENLER oKUsUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ılk bır kac gu premıun ıster sureklı premıum alamıyorsanız yenı account alın ole gırın 4 gunpremıum verıyor kendılıgınden sızın ısınızı gorur sıteye gırın sol tarafta regıster var oraya tıklayın bılgılerı gırın ama e mail adresi hıc kullanılmamıs olacak oany yazısı aldıktan sonra verdıgınız e mail adresını gırın actıve dıe bı yazı var oraya tıklayın 4 gun pre ve yenı acocunt gelmıs demektır ayrıca bugun aksam 5 ıtıbarı le 40+kuruyoruz ısteyenler bana msn den ulassın

• bn hiç bişey anlamadım ya
  • ben girdim üstelik pre de deilim acılır acılmz ilk irenlerden biriydim ama sora hiç bişe calısmadı bende cıktım sabah 6.30 da girdim şimdi ye kadar oyunuyom lwl 29 oldm asas
  • quote:

Orjinalden alıntı: JuNioR_ßoZo

arkadaslar ılk bır kac gu premıun ıster sureklı premıum alamıyorsanız yenı account alın ole gırın 4 gunpremıum verıyor kendılıgınden sızın ısınızı gorur sıteye gırın sol tarafta regıster var oraya tıklayın bılgılerı gırın ama e mail adresi hıc kullanılmamıs olacak oany yazısı aldıktan sonra verdıgınız e mail adresını gırın actıve dıe bı yazı var oraya tıklayın 4 gun pre ve yenı acocunt gelmıs demektır ayrıca bugun aksam 5 ıtıbarı le 40+kuruyoruz ısteyenler bana msn den ulassın

Premium sorunundan oyuna giremeyenler siteden yeni account alıp girsin diyor... 4 gün bedava premium sahibi oluyorsun...
  • ben denedim olamıyorum
  • ewt aga bende denedim ama e-mail adresime mesaj gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: 40yakamoz40

ewt aga bende denedim ama e-mail adresime mesaj gelmedi

ya agası bak bu kulunada mail gelememiş bi el ati ver
  • ya bakın dedım kı yenı e mail adresı alın ondan sonra account alın server tam oturmadıgı ıcın 3 4 gun boşta olsa premıum ıstıcek kolay yontem bu
  • zaten e-mail adresi kullanılmış olsa kabul etmez bende yeni mail açtım girdim kabul etti 30dk içinde gelecektir falan yazdı bugün 3.gün mesaj falan yok bende vazgeçtim edana dan falan arese devam dedim şimdi ares 3 e tıklıyorum anında non-premium yazıyo bende şaşırdım ne yapacağımı yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.